Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25. decembrim. Sāc dzīvi no baltas lapas! 1

Foto – Fotolia

Auns

Šodien nevajag izrādīt liekas ambīcijas un labāk veltīt laiku nākotnes plānu būvēšanai un ģimenes lietām. Pirms pieņemt jebkādu lēmumu, pacentieties pārdomāt visu līdz sīkumiem. Ja jums šodien izdosies izrādīt savaldību un taktiskumu, tad maija beigās tas tiks pienācīgi novērtēts. Pacentieties daudz laika veltīt bērniem, parādiet, cik stipri jūs viņus mīlat un novērtējat.

Vērsis

Sāciet dzīvi no baltas lapas – aizmirsties pāri darījumus, atdodiet parādus, piedodiet aizvainotājiem. Un jūs paši redzēsiet, kā viss sakārtosies un nostāsies savās vietās. Pievērsiet uzmanību savai veselībai, īpaši sirdij un acīm. Vakaru pavadiet ar vecākiem, viņiem ir ļoti nepieciešama jūsu uzmanība.

Dvīņi

Viena no nelabvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunus darbus un risinātu sadzīves jautājumus. Pacentieties šodien precīzi izpildīt priekšniecības norādījumus un nedodiet iemeslu neapmierinātībai. Šī diena nav no labākajām, lai izrādītu neapmierinātību. Diena nelabvēlīga veselībai. Iespējamas krasas un pēkšņas noskaņojuma svārstības, mokoši sapņi, galvassāpes vai saindēšanās.

Vēzis
Diena Vēžiem solās būt labvēlīga daudzās jomas. Jūsu čaklums šodien tiks apbalvots. Šodien var piepildīties jūsu lolotākā vēlēšanās. Lietišķo partneru atbalsts nodrošinās panākumus visdrosmīgākajos aizsākumos. Personīgajā dzīvē iespējama jauna iepazīšanās. Ja jūs šodien nosapņosiet sapni, ko jau esat redzējuši vairākkārtīgi, tas sola piepildīties.

Lauva
Laiks nodarboties ar mājas darbiem un veltīt laiku ģimenei. Bērnu audzināšanas jautājumi var atrisināties viegli un ar lielisku rezultātu. Šodien vēlams atteikties no agresijas izrādīšanas izvairīties no iesaistīšanās strīdos. Attiecību skaidrošanu labāk atlikt uz citu dienu.

Jaunava

Šo dienu vislabāk sākt ar rīta skrējienu, tas palīdzēs sakopot domas un izveidot dienas plānus. Atcerieties, labs noskaņojums ir veiksmes ķīla. Nereaģējiet uz apkārtējo provokācijām izsist jūs no līdzsvara. Dienas otrā puse paies mierīgi, bet vakaru labāk pavadīt vienatnē.

Svari

Šī diena būs saspringta un pretrunīga. Iespējams, jūs saņemsiet negaidītu ziņu, kas liks jums pārdomāt savu rīcību un pat mainīt turpmākos plānus darbā. Iespējami konflikti ar darba partneriem. Tomēr, ja jums šodien izdosies noslēgt darījumu, tas solās būt ienesīgs.

Skorpions
Šī diena Skorpionam sola būt veiksmīga visās jomās. Šodien viņiem izdosies atrisināt visus profesionālos jautājumus. Izdosies arī nostiprināt materiālo stāvokli vai izveidot zināmu starta laukumu turpmākajiem panākumiem. Pacentieties šodien kontrolēt savas emocijas.
Vairāki šīs zīmes pārstāvji var satikt cilvēkus, kuri var likt viņiem dziļi vilties.

Strēlnieks
Pirms pieņemt lēmumus, visu kārtīgi izsveriet un pārbaudiet. Iespējams, ka darba kolēģi jūs piemānīs vai iegāzīs. Vakars piemērots randiņiem un sarunām par mīlestības tēmu. Ideāla diena bērna ieņemšanai.

Mežāzis
Diena solās būt visnotaļ kritiska. Jums šodien, iespējams, nāksies saskarties ar nelabvēļiem un krāpniekiem. Pacentieties izvairīties no jaunas iepazīšanās, kā arī mēģiniet izrādīt savaldību saskarsmē ar paziņām un draugiem. Daudz spēka un laika jums šodien atņems mājas rūpes. Pasekojiet savai veselībai, un ja iespējams, dodieties pastaigā svaigā gaisā.

Ūdensvīrs
Šodien zvaigznes ir gatavas padalīties ar jums savā enerģijā, un jūs varēsiet to sajust, ja koncentrēsieties uz savu iekšējo pasauli. Uzlabosies pašsajūta un noskaņojums. Jūs tiksiet galā ar jebkuru uzdevumu. Iespējamas negaidītas, bet patīkamas tikšanās ar veciem paziņām.

Zivis
Nevajag cerēt uz daudzu cilvēku atbalstu. Pat uz to cilvēku atbalstu, kuriem jūs esat palīdzējis. Tāpēc šodien paļaujieties tikai uz sevi un saviem spēkiem. Tie jūs noteikti nepievils.

LA.lv