Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.februārim. Iedvesmo ar darbiem, nevis skaļiem vārdiem!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

25. februārī dzimušas Zivis ir talantīgi iedvesmotāji, jo lieliski jūt cilvēku noskaņojumu un prot to ievirzīt sev izdevīgā gultnē. Iespējams, neesi sevi uzskatījis par līderi, bet velti – vadītājs ir ne tikai tas, kas skaļi klaigā un sit sev pie krūtīm, bet galvenokārt tas, kura idejas citi pieņem kā savējās. Izmanto šo spēju!

Auns

Šodien esi īpaši piesardzīgs, lai, piesakoties kādam palīdzēt, nepārkāptu kādu neredzamu robežu un neuzņemtos atbildību par citu cilvēku un viņa rīcību.

Vērsis

Netērē šodien savu un citu laiku vārdiskai attiecību noskaidrošanai. Informācijai, ko tu sniedz citiem, jābūt precīzai un saprotamai, pretējā gadījumā iespējami nepatīkami pārpratumi.

Dvīņi

Šodien tavs radošais potenciāls būs neparasti augsts. Diemžēl tas automātiski nenozīmē, kas visur vienlīdz labi veiksies. Labāk šodien nepieņemt lēmumus, kas saistīti ar finanšu jautājumiem.

Vēzis

Šodien svaru kausos var būt liktas tavas attiecības ar kādu cilvēku. Apsver visus variantus. Tas, kas šodien šķiet laba ideja, kas prasa minimālus upurus, var izrādīties īsta katastrofa nākotnē.

Lauva

Ja nepasteigsies, tu vari palaist garām nesliktu iespēju. Fortūnai nepatīk izlēmības trūkums.

Jaunava

Uzticies citu cilvēku domām un jūtām, pat ja tas aizskar tavu patmīlību un neļauj izbaudīt paša nozīmīgumu. Ja nodarbosies ar pašreklāmu, centies turēt savu fantāziju ticamos rāmjos.

Svari

Šodien vari nerēķināties ar rīcības brīvību. Ja nācās sekot citu diktātam jau vakar, šodien vēl jo vairāk apstākļi liks pakārtot savas intereses vispārējām vajadzībām.

Skorpions

Saki cilvēkiem tikai to, ko viņi vēlas dzirdēt. Vai arī vispār klusē. Šī diena ne īpaši piemērota atklāsmēm jebkurā izpausmē.

Strēlnieks

Šodien var būt grūti kontrolēt savu vētraino iztēli. Kad tā uzņem apgriezienus, tu vari izstrādāt neticamas lietas, kuras vēlāk nāksies nožēlot. Iedarbini paškontroli!

Mežāzis

Šodien tev pavērsies izdevīga situācija, lai iegūtu labas nākotnes perspektīvas. Pacenties ieguldīt maksimāli daudz pūļu, lai īpašumu nevis izputinātu, bet pavairotu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja tu šodien pieņemsi lēmumu spert kādus izšķirošus soļus, pacenties pret tiem izturēties maksimāli atbildīgi. Pārāk liela iespējamība kļūdīties.

Zivis

Centies šodien neapvainoties uz saviem draugiem, pat ja viņi tevi vienalga nesaprot. Jau ļoti tuvā nākotnē viņi pienācīgi novērtēs tavas domas un rīcību.

LA.lv