Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.maijam. Saglabā kādu noslēpumu! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Zvaigžņu vēstījums tavā dzimšanas dienā ir tāds, ka tev jābūt nedaudz noslēpumainākam. Neatklāj pārāk daudz no tā, ko plāno. Liec citiem minēt. Jo mazāk tu atklāsi par sevi un saviem plāniem, jo vairāk panākumus tu izbaudīsi.

Auns

Tu varbūt arī vēlies pasargāt draugu, no viņa rīcības sekām, bet dziļi iekšienē tu apzinies, ka tā nebūtu pareizi. Vienīgais veids, kā viņi var mācīties no savām kļūdām, ir ja pārmaiņas pēc viņiem ar tām būs jātiek galā. Ļauj tam notikt.

Vērsis

Tu zini ko vēlies un kā to iegūt, bet nepārcenties. Lai arī tava pašpārliecinātība šobrīd ir liela, taču, diemžēl, tikai ar to vien nepietiks. Planētas brīdina, ka vajadzētu pāris dienas piebremzēt – tas atmaksāsies.

Dvīņi

Ja tu jūties nemierīgs un slikti, ja neatrodies darbībā – neuztraucies, tev tiks dota iespēja iezvanīt pārmaiņu laiku, jau pavisam drīz. Tas, kas tev ir jāatstāj aiz muguras ļaus ar skaidru galvu doties jaunā vidē. Šoreiz esi elastīgs nevis nelokāms.

Vēzis

Vajadzēs vairāk nekā loģiku un labu nojautu, lai šonedēļ izmainītu kolēģa domas par kaut ko – viņi ir skaidri apņēmušies neizkustēties. Kāpēc, tavuprāt, tas tā ir? Vai varētu būt, ka viņi zin kaut ko vairāk par tevi? Noskaidro to un izdari secinājumus.

Lauva

Planētas brīdina, ka tu finansiāli varētu nonākt zaudētāja lomā, ja šonedēļ neapdomīgi izteiksies. Tev, protams, ir tiesības uz savu viedokli, bet varbūt to vajadzētu turpmākās 2 diennaktis paturēt pie sevis. Pēc tam – saki, ko vien vēlies.

Jaunava

Tas ir tikai dabiski, ja tu jūties satraukts par kaut kāda veida piedāvājumu, bet tev vajadzētu zināt, ka nākamnedēļ nāks vēl labāki piedāvājumi. Saglabā mieru un noturies līdz labākam darijumam – agrāk vai vēlāk, bet tas pienāks.

Svari

Tad kad Saule pārvietosies uz tavu zīmi, tu iegūsi jaunu skatījumu uz dzīve. Tomēr, pirmstam, laba ideja varētu būt atskatīties atpakaļ uz pēdējo mēnešu panākumiem un neveiksmēm. Vissvarīgākais, ko jaunu par sevi tu vari uzzināt?

Skorpions

Tev nenāksies viegli izpausties turpmākajā diennaktī, bet tas ir normāli – tu neesi gluži zināms, kā sarunu cilvēks. Paturi savas domas un jūtas pie sevis un runā tikai tad, kad tavs sakāmais ir svarīgs. Mazliet noslēpumainības piešķir sava veida šarmu.

Strēlnieks

Šonedēļ, ir ļoti iespējamas, kaut kāda veida domstarpības, tāpēc esi uzmanīgs, ka neatver muti nevietā. Tev ir tendence – vispirms, runāt un tikai tad uztraukties par sacīto. Labi, dažreiz tu neuztraucies par to vispāŗ. Šonedēļ tas var radīt neparedzamas sekas, tāpēc esi uzmanīgs.

Mežāzis

It nekam nedrīkst ļaut ierobežot tavu kustību vai atturēt tevi no apkārtējās pasaules izzināšanas. Meklē jēgu itin visā, ko redzi, dzirdi un dari turpmākajās divās vai trīs dienās. Tu vari atklāt vairāk nekā gaidīji.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šonedēļ vari dzīvi padarīt vieglāku pats sev, atsakoties kavēties pagātnes kļūdās. Kas padarīts – padarīts un nevar vairs tikt izmainīts un jo ātrāk tu šo faktu pieņemsi, jo ātrāk varēsi turpināt savu ceļu. Nepaies ilgs laiks, līdz atkal smaidīsi.

Zivis

Bez šaubām ir noteikti cilvēki, ar kuriem tu vēlētos būt labākās attiecībās, bet vai tas patiešām ko mainītu? Visticamāk, ka nē. Īstā problēma slēpjas tajā, ka tu pietiekami nepastāvi par sevi. Ir pienācis laiks kļūt skarbam. Kod pretī.

LA.lv