Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.novembrim. Laba diena, lai dotos ciemos! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šī diena no jums prasīs daudz fizisko un emocionālo spēku. Jums jātur sevi rokās un jāseko līdzi savai rīcībai un vārdiem. Viena rupja kļūda, un situāciju nevarēs labot. Neiesaistieties konfliktos, neparakstiet līgumus un neslēdziet darījumus – tie būs neveiksmīgi.

Vērsis

Muļķiem vienmēr veicas! Taču jūs neesat starp viņiem, tāpēc jums dzīve nav tik viegla. Par to kārtējo reizi varēsiet pārliecināties šodien. Taču pret visu attiecieties ar smaidu, tad arī grūtības nešķitīs tik lielas.

Dvīņi

Dvīņiem šodien būs ļoti grūti atzīt, ka apkārtējiem ir tiesības uz personisko viedokli. Jūsu mēģinājumi pierādīt savu taisnību saskarsies ar sīvu pretestību. Lai tā būtu. Necentieties strīdēties. Laiks parādīs, kam bija taisnība un kurš kļūdījās.

Vēzis

Laba diena, lai analizētu savu dzīves ceļu un apkopotu rezultātus. Atdodiet parādus, piedodiet pāri darījumus. Atbrīvojieties no vecām, nevajadzīgām lietām un sakariem, kas jūs apgrūtina. Esiet iecietīgs, izrādiet uzmanību un līdzjūtību. Šodien pieturieties pie veģetāras ēšanas sistēmas.

Lauva

Pacentieties šodien emocionāli nereaģēt uz savām problēmām. Liktenis pats saliks visus punktus uz “i” un apbalvos jūs par izrādīto pacietību. Pastāv liela varbūtība, ka Lauvu dzīvē notiks zināmas izmaiņas gan finansiālā, gan personiskā plānā. Šodien nevajag iet ciemos un aicināt viesus pie sevis. Atturieties no alkoholisko dzērienu lietošanas.

Jaunava

Ja jums šodien piedāvās doties komandējumā, ar prieku piekrītiet. Tas ne tikai uzlabos jūsu materiālo stāvokli, bet sola arī interesantu tikšanos un iepazīšanos, kas var pāraugt stiprā draudzībā vai pat mīlestībā visa mūža garumā.

Svari

Nelielas domstarpības sabojās jums garastāvokli uz visu dienu. Iespējami strīdi ar darba kolēģiem. Izdariet visu, lai strīds beigtos tikpat ātri, cik sācies. Veiksmīga diena, lai nodarbotos ar mājas lietām.

Skorpions

Esiet uzmanīgi sabiedriskajā transportā. Pastāv liels risks nokļūt kabatas zagļu lamatās. Lielu naudu pacentieties neņemt līdzi un uzmaniet kabatas.

Strēlnieks

Padariet līdz galam sen aizsāktus darbus un esiet ļoti uzmanīgi, lai neko nepalaistu garām. Neslinkojiet, un jums viss izdosies. Pievērsiet uzmanību ēdienam – iespējama saindēšanās, bet no alkohola lietošanas labāk atteikties. Vakara pastaiga palīdzēs atjaunot spēkus un gara mundrumu.

Mežāzis

Visticamāk, šodienas plāniem nebūs lemts īstenoties. Centieties šodien nepieņemt nekādus svarīgus lēmumus, kā arī nedodieties komandējumā vai ceļojumā – tas var slikti beigties. Pasaudzējiet savu veselību, šodien nelietojiet alkoholiskos dzērienus un treknu pārtiku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Visticamāk, jums izdosies atrisināt problēmas, patērējot minimālu laika un spēku daudzumu. Šodien ir labs laiks, lai apciemotu radiniekus vai uzaicinātu viņus ciemos pie sevis. Vairāki Ūdensvīri var saņemt precību piedāvājumu. Veiksmīgs laiks, lai iegādātos kādu mājdzīvnieku.

Zivis

Zivīm šī diena var atnest negaidītas pārmaiņas, tostarp finansiālajā plānā. Šodien jūs varēsiet kļūt par stāvokļa noteicēju vai – tieši otrādi – būsiet atkarīgs no saviem partneriem. Tāpēc, īstenojot savus plānus dzīvē, neaizmirstiet tos, kas jums ir palīdzējuši. Šodien vērts ieklausīties tuvu cilvēku padomos un neaizmirst par draugiem. Var apciemot radiniekus vai paziņas, kuri jau sen aicinājuši jūs pie sevis.

Avots: “mlady.net”

LA.lv