Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.oktobrim. Dzīves spēlei jābūt jautrai! 2

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Kāpēc tu esi šeit? Uz kurieni tu dodies? Ko tas viss nozīmē? Šie ir tie jautājumi, kurus tu uzdosi pats sev gadā pēc savas dzimšanas dienas. Dzīves jēga turpmākos 12 mēnešos ir noskaidrot, kāda ir dzīves jēga. Tas nebūs ne viegli, ne ātri, bet to izdarīsi.

Auns

Pacenties, lai šodien un nedēļas nogalē tavu uzmanību nenovērstu slavas un bagātību solījumi. Lai arī cik ambiciozs Auns tu būtu, tev ir jāvelta lielākā daļa savas enerģijas un laika attiecībām – un vienām no tām it īpaši.

Vērsis

Tu vari vēlēties izdarīt spiedienu uz partneri vai mīļoto, lai viņi izdarītu kaut ko tavā labā, bet saskaņā ar planētām tas nav nepieciešams. Pat ja viņi nepiekrīt taviem mērķiem, tomēr pienākuma sajūta liks viņiem tev palīdzēt, ja vien varēs. Tikai palūdz to jauki.

Dvīņi

Problēma saistībā ar darbu nav tik grūti atrisināma, kā tev liekas, un atbilde būs acīmredzama, tiklīdz tu ignorēsi parastos risinājumus un pamēģināsi kaut ko jaunu. Atceries arī to, ka tev viss nav jāpaveic vienam.

Vēzis

Šodien esi neiedomājams. Izdari kaut ko, kas bez šaubām pārsteigs tos, kuri pirmīt uzskatīja tevi par tādu cilvēku, kurš nekad nerada viļņus. Pārāk daudz cilvēku pēdējā laikā tevi un tavu rīcību ir uzskatījuši par pašsaprotamu. Ir pienācis laiks atvērt viņiem acis.

Lauva

Tev ir jābūt brīvdomīgākam nekā parasti. Kāpēc? Tāpēc, ka mīļotais ir apņēmies pieturēties pie noteikta rīcības plāna un, vai tev patīk vai nē, viņš to novedīs līdz galam. Atbalsti viņus par visiem 100 procentiem.

Jaunava

Centies šodien nevienu, ieskaitot pats sevi, neuztvert pārāk nopietni. Pilnībā izmanto savu iztēli, dodies pretī situācijām, kuras aizrauj tevi, un šodien visam ļauj iet savu gaitu. Dzīves spēlei vienmēr ir jābūt jautrai.

Svari
Katram cilvēkam ir sava vēsture un sava personība, tāpēc katrs redz lietas savādāk. Tieši tāpēc ikvienam var būt savi uzskati par to, kas ir pareizi un kas – nepareizi. Tev tas ir jāsaprot un turpmākajā diennaktī attiecīgi jārīkojas.

Skorpions
Tavu jūtu intensitāti vairs nevar noliegt vai apslēpt. Tu tīši esi turējies pa gabalu no kāda, jo tu nezini, kā viņi uz to varētu reaģēt, bet planētas jūs šodien savedīs kopā. Tavas attiecības ir liktenī kaltas.

Strēlnieks
Pirms nododies konkrētam rīcības plānam, par kuru nezini, vai tas beigsies labi vai slikti, pajautā pats sev – vai tiešām to vēlos? Varētu būt, ka tu esi pieņēmis lēmumu, balstoties uz emocijām nevis uz veselo saprātu. Apdomājies un apsver visu kārtīgi.

Mežāzis
Ja tu šodien gribi pārsteigt mīļoto, tad tev būtu jāpamēģina kaut kas oriģināls, aizraujošs un pilnībā negaidīts. Tavas attiecības varētu būt iegājušas rutīnā, bet jūsu jūtas vienam pret otru joprojām ir vietā un joprojām ir vērts to dēļ cīnīties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu jūti, ka draugs nav pārāk laimīgs, bet ko tu vari darīt lietas labā? Vispirms, protams, ir jānoskaidro, kas viņam kaiš un vienīgais veids, kā to izdarīt, ir pajautājot. Esi gatavs asarām, un esi gatavs sniegt palīdzīgu roku!

Zivis
Mēness ir aizvācis projām šķēršļus un ierobežojumus, un tagad nekas tevi nespēs atturēt no došanās uz priekšu. Ļauj saviem instinktiem tevi vadīt un nebaidies skatīties pavisam jaunā virzienā. Lai arī kurp tu dotos, tev būs priecīga sirds un smaids sejā.

LA.lv