Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim0

Foto: Julian Stratenschulte/AFP/LETA

Auns

Notikumiem bagāta nedēļa, kurā būs nepieciešams koncentrēties uz galveno. Iespējams, dažas situācijas prasīs ātru un enerģisku rīcību. No riskantiem pasākumiem labāk atturēties un pēkšņas iegribas apmierināt arī nevajadzētu.

Vērsis

Venera skubina pārlieku neļauties jūtām un emocijām, un, ja to neizdosies iegrožot, iespējamas arī nepatikšanas. Savukārt, ja tas izdosies, patīkama laika pavadīšana sev piemērotā sabiedrībā gandrīz vai garantēta. Ar naudu šķiesties nevajadzētu.

Dvīņi

Planētas tā vien vilina uz gremdēšanos sapņos un nekā nedarīšanu, darbam var traucēt arī zināma izklaidība, pat aizmāršība. Pēc tam kad apdarīti kārtējie un neatliekamie darbi, šo laiku vislabāk veltīt pārdomām. Mīlestībai labvēlīgs laiks.

Vēzis

Ja vien izdosies savaldīt acumirklīgas iegribas un emocijas, planētas sola panākumus, spēju gūt cieņu un atzinību. Iespējams, izdosies pat pārliecināt citus pielikt roku tiem darbiem, kuri Vēzim ir svarīgi. Steidzināt notikumus nevajadzētu.

Lauva

Lauva zina, ko grib panākt, un droši dodas nospraustajā virzienā. Viņas spēks un enerģija aizrauj arī citus, un var puslīdz droši apgalvot, ka šī būs panākumiem bagāta nedēļa. Būtu tomēr labi, ja dažās lietās Lauva būtu apdomīgāka.

Jaunava

Darbam ne pārāk labvēlīga nedēļa – traucēs izklaidība, pārlieks sapņainums. Ieguvējas būs tās šīs zīmes pārstāves, kuras tomēr saņemsies un koncentrēsies tiem darbiem, kuri nekādi nav atliekami. Pēc tam jau varēs arī atpūsties…

Svari

Arī viņus planētas vedina uz izklaidēm, neapdomīgu rīcību un pakļaušanos impulsiem. Būtu labi, ja viņi tomēr tiktu galā ar kārtējiem un neatliekamajiem darbiem un pārlieku neielaistos avantūrās. Brīvais laiks domāts izklaidēm.

Skorpions

Būtu labi, ja viņš, pirms sākt rīkoties, nedaudz apdomātos un pacenstos saprast, ko īsti grib. Ja tas izdosies, rīcības plānu pateiks intuīcija, un tālāk jau panākumi nodrošināti. Galvenais – neļauties steigai tur, kur apstākļi prasa apdomīgu rīcību.

Strēlnieks

Ja vien viņš spēs koncentrēties galvenajam, nebūs aizmāršīgs un izklaidīgs, uz ko zvaigznes tā vien vedina, panākumi viņam nodrošināti. Nevajadzētu gan pārāk rūpēties tikai par savu labumu, tas var stipri “atkosties” vēlāk.

Mežāzis

Lai gūtu panākumus, nāksies rīkoties enerģiski, iespējams, uz dažām lietām pat nāksies paskatīties no nepierasta rakursa. Sarežģītākās situācijās emocijas vajadzētu nolikt malā un rīkoties tā, kā to liek saprāts. Brīvdienas piemērotas pārdomām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Viņš pratīs modināt simpātijas apkārtējos, un tas palīdzēs gan kārtot darījumus, gan arī patīkami pavadīt laiku tīkamā sabiedrībā. Sīku nepatikšanu gadījumā nevajadzētu ļauties emocijām – tā var arī visu sabojāt. Nebūt egoistam.

Zivis

Šonedēļ labāk uzticēties intuīcijai – vienīgi tā spēs brīdināt par gaidāmajām nepatikšanām, ja tādas būs, un arī pateiks priekšā, kā no tām izkļūt. Gudri darīs tās Zivis, kuras neforsēs notikumus un necentīsies visu gūt tikai sev.

LA.lv