Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nesasteidz situāciju! Astroloģiskā prognoze 19. – 25. novembrim0

Foto: Pixabay

Auns

Pirmdien, otrdien rīkojies ar apdomu. Vairies no impulsīvas rīcības, enerģijas pārtēriņa un konfliktiem. Ceturtdien, piektdien jāpiesargājas no pārmērīgas ļaušanās baudām un liekām klačām. Sestdiena piemērota pastaigām, sarunām, informācijas apmaiņai, lasīšanai.

Vērsis

Pirmdiena ne pārāk piemērota publisku pasākumu apmeklējumam. Šonedēļ nav ieteicams aizņemties un aizdot naudu. Ja iespējams, atdod savus parādus. Centies saglabāt mieru un vēsu prātu jebkurā situācijā.

Dvīņi

Var nākties pārdomāt savas attiecības un saistības. Kaut kur jutīsies nenovērtēts, var piemeklēt vilšanās sajūta profesionālajos jautājumos. Centies būt pēc iespējas taktiskāks, jo iespējams nonākt konfliktsituācijās.

Vēzis

Šonedēļ, jo īpaši nedēļas pirmajā pusē, var būt grūtības risināt darba jautājumus, kas saistīti ar ārzemniekiem. Pārāk dedzīga un kareivīga sava viedokļa aizstāvēšana var radīt sarežģījumus, kā arī negatīvi iespaidot veselību. Nesasteidz situāciju. Visam savs laiks.

Lauva

Šonedēļ svarīgi būs risināt intīmās dabas jautājumus. Aktuāls kļūs viss, kas saistīts ar mīļoto personu, kā arī ar bērnu audzināšanu. Nav piemērots laiks pārdrošiem kapitālieguldījumiem un pārāk atklātām jūtu izpausmēm.

Jaunava

Gaidāms daudz sarunu par mājas un ģimenes dzīvi. Var nākties pārvērtēt attiecības ar vecākiem. Apdomā, vai negaidi pārāk daudz no viņiem. Var būt arī otrādi – vecāku pārāk augstās prasības un gaidas no tevis var radīt spriedzi.

Svari

Ar dokumentu parakstīšanu un noformēšanu nevajadzētu sasteigt, jo īpaši nedēļas pirmajā pusē. Darba lietās centies nesagrābties pārāk daudz, jo vari nepaspēt visu izdarīt laikā. Iespējama izklaidība, grūtības koncentrēties. Būsi orientēts uz “lielo bildi”.

Skorpions

Aktuālais jautājums – nauda. Kamēr reālā peļņa nav kontā vai makā, naudu labāk pietaupi un neapdomīgi netērē. Neliela krīze var piemeklēt Skorpionus, kas saistīti ar māksliniecisko darbību, izklaižu industriju, pedagoģiju, sportu.

Strēlnieks

Nedēļas pirmajā pusē jāuzmanās no savu pilnvaru un autoritātes pārvērtēšanas. Neapmierinātību neizgāz uz ģimenes locekļiem. Jākontrolē domas. Atceries, ka domāšana ļoti ietekmē realitāti tev apkārt.

Mežāzis

Nedēļa sarežģīta iekšējai pasaulei – ­daudzus notikumus izdzīvosi, pārdzīvosi un pārdomāsi savā prātā. Konfliktus būs vēlme “nobāzt” kaut kur dziļāk zemapziņā. Palīdzēt var meditācijas, garīgās literatūras lasīšana un izpratne – kāpēc notiek tas, kas notiek.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Var sanākt pārvērtēt dažas draudzības, kā arī savas dalības nepieciešamību kādā interešu grupā vai organizācijā. Ja vērtības nesakritīs, tas var radīt vēlmi attiecības saraut, taču varbūt to nevajadzētu darīt pārsteidzīgi.

Zivis

Šonedēļ būsi netipiski sev kaujinieciski noskaņots. Var nākties pārvērtēt savus karjeras plānus. Palielināsies ambīcijas, vēlme tikt novērtētam, pamanītam, cienītam. Uz to būs vēl nedaudz jāpagaida.

LA.lv