Horoskopi un mistika
Horoskopi

Palutini sevi! Astroloģiskā prognoze 10. – 16. decembrim0

Foto: Pexels

Auns

Pirmdiena piemērota reputācijas nostiprināšanai un organizatoriskiem darbiem. Nedēļas vidū var atjaunoties saikne ar jau iepriekš satiktiem cilvēkiem. Trešdiena lieliska grupu darbam un prezentāciju vadīšanai. Sestdien atpūties, palutini sevi.

Vērsis

Otrdienas vakarā un trešdien vēlams iziet sabiedrībā. Lieliskas dienas kultūras pasākumu, sapulču apmeklējumam, sabiedriskiem darbiem. Piektdien, sestdien viegli kļūt pārlieku sentimentālam. Kāda cilvēka rīcība var gan iedvesmot, gan dziļi satriekt.

Dvīņi

Pirmdien esi gatavs bezbailīgi pārvarēt šķēršļus un grūtības, tālāk jau dzīve paliks saulaināka. Piektdien, sestdien pieslēdz savu intuīciju, pārņems iedvesma un var rasties kāda svarīga atklāsme. Svētdien tevi gaida veiksme.

Vēzis

Pirmdien nevajadzētu skaidrot attiecības. Otrdien, trešdien pastiprināsies interese par ezoteriskiem jautājumiem, ja sanāk, apmeklē kādu izzinošu lekciju, nopērc grāmatu. Piektdien, sestdien jutīsi vilkmi pafilozofēt. Svētdien pastiprināsies vēlme justies mīlētam.

Lauva

Pirmdien sargi veselību. Otrdien – labas iespējas iegūt jaunus draugus. Trešdiena lieliska komunikācijai ar citiem cilvēkiem, lai apmeklētu lekcijas, sapulces, slēgtu darījumus. Svētdien izkusties no mājas, nepieciešama aktivitāte.

Jaunava

Otrdiena, trešdiena piemērotas, lai iegādātos tehniskas lietas darbam ar jaunām tehnoloģijām. Piektdiena un sestdiena būs svarīgas dienas attiecībām, būsi gatava daudz piedot. Svarīgs būs garīgais kontakts ar otru un sajūta, ka vari uzticēties.

Svari

Pirmdiena piemērota saimniecisku jautājumu risināšanai. Nedēļas otrajā pusē kļūsi daudz runīgāks, tāpēc jau laikus sarunā sev kādu tikšanos vai ieplāno kādu izzinošu braucienu. Piektdiena būs lieliski piemērota arī saunai vai spa procedūrām.

Skorpions

Atgriezīsies pašapziņa un pārliecība par saviem spēkiem. Šī nedēļa piemērota, lai sāktu kaut ko jaunu. Pirmdiena piemērota jaunu projektu plānošanai. Nedēļas otrajā pusē radīsies idejas, kā nopelnīt. Piektdien – romantiskais vakars.

Strēlnieks

Pirmdiena lieliska celtniecības vai remonta sākumam. Trešdiena – komunikācijai, informācijas apmaiņai, prezentācijām. Piektdien, sestdien – kļūsi sentimentālāks, filozofiskāk noskaņots – izrādi rūpes saviem mīļajiem un viņi atbildēs ar to pašu.

Mežāzis

Pirmdiena piemērota ilgtermiņa darbu uzsākšanai, organizatorisku jautājumu risināšanai. Nedēļas izskaņā kļūsi arvien noslēgtāks un noslēpumaināks. Vairāk interesēs, kas notiek tevī pašā, nevis apkārt, lai gan līdzās būs arī draugi, kas gatavi atbalstīt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdiena var likties drēgna, būsi nopietni noskaņots. Šī būs lieliska diena darbu plānošanai. Otrdien, trešdien nav ieteicams sēdēt mājās. Dodies tur, kur ir cilvēki. Nedēļas nogalē arī gribēsies socializēties, pastiprināsies ar sabiedrību saistītās intereses.

Zivis

Nedēļas sākumā vēl vari izjust nelielu nepārliecinātību par sevi un pieņemto lēmumu pareizību. Nedēļas vidū pastiprināsies radošais potenciāls. Piektdiena, sestdiena būs emocijām bagātas dienas. Svētdien samazināsies iekšējā viļņošanās un palielināsies ārējā aktivitāte.

LA.lv