Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.aprīlim. Domā par nākotnes uzvarām, ne pagātnes neveiksmēm! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vai tu koncentrējies uz lietām, kuras tavā dzīvē ir aizgājušas greizi, vai arī tu nedomā par visu slikto un domā tikai par uzvarām, kas priekšā? Tu, protams, zini atbildi un visums tev palīdzēs, kad beigsi nīkt nepamatotā pašnožēlā.

Auns

Planētas brīdina, ka šodien itin viegli varētu aiziet par tālu, tāpēc esi piesardzīgs. Darba devēji un citi svarīgi cilvēki zina, ko tu vari paveikt un kāda ir tava nostāja – tev nav jāvēlta īpašas pūles, lai tevi ievērotu.

Vērsis

Tev ir jāatcerās, ka pārliecināšana vienmēr ir labāka par piespiešanu. Ja tu citus centīsies piespiest darīt kaut ko pret viņu gribu, tu varētu palikt zaudētājos ilgtermiņā. Vienmēr izvēlies kompromisu.

Dvīņi

Turpmākajās dienās tu meklēsi veidus, kā palielināt savus ienākumus un tu ļoti iespējams tos atradīsi, ja uzklausīsi padomus no tiem, kuriem ir bagātīga pieredze. Ja neko citu, tad vismaz vari mācīties no viņu kļūdām.

Vēzis

Tu šobrīd vari justies enerģisks, bet tev tik un tā ir jādod priekšroka saprātīgam tempam. Savādāk tavi spēki varētu izsīkt ātrāk nekā paspēsi pabeigt iesākto. Prioritizē savus mērķus un pārliecinies, ka pieturies pie tiem. Un atceries – kvalitāte ir labāka par kvantitāti.

Lauva

Tu šobrīd vari justies enerģisks, bet tev tik un tā ir jādod priekšroka saprātīgam tempam. Savādāk tavi spēki varētu izsīkt ātrāk nekā paspēsi pabeigt iesākto. Prioritizē savus mērķus un pārliecinies, ka pieturies pie tiem. Un atceries – kvalitāte ir labāka par kvantitāti.

Jaunava

Tu vari būt neiecietīgs, lai uzsāktu projektu, kurš kaut kāda iemesla dēļ, ir atlikts jau vairākus mēnešus, bet labāk nogaidi līdz nedēļas nogalei. Nav nepieciešamības sasteigt – tev joprojām ir gana daudz laika.

Svari

Tev ir jābūt gudrākam par saviem sāncenšiem, kuri vēlās redzēt tikai to, kā izgāzies. Vislabākais veids, kā to panākt, ir izlikties, ka nezini, ko dari, lai viņi novērtētu par zemu tavu pieredzi un spējas.

Skorpions

Šodien, ļoti iespējams, būs kaut kāda veida uguņošana, bet ilgtermiņā tā nenodarīs neko ļaunu, tāpēc neuztraucies. Jauns mēness jau piektdienā palīdzēt tev izlabot kļūdas, tāpēc saglabā mieru.

Strēlnieks

Reti kas dzīvē nāk par brīvu un turpmāko dienu laikā tev to vajadzētu paturēt prātā. Marsa atrašanās tavā zīmē var mudināt tevi riskēt un sasteigt, bet ja tu piebremzēsi un kārtīgi visu apdomāsi, viss būs kārtībā.

Mežāzis

Centies pārāk neapvainoties uz darba kolēģi vai partneri, kurš tavuprāt, tevi kaut kādā veidā ir aizvainojis. Visticamāk, tu pārāk asi reaģē, kā dažreiz tas mēdz notikt. Tāpēc ievelc dziļi elpu un aizskaiti līdz 10. Vēl labāk – līdz 100.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu bez šaubām esi noskaņojies ķerties klāt visiem tiem pienākumiem, kuri laika gaitā ir sakrājušies, bet esi uzmanīgs, ka nepārcenties, savādāk varētu ciest tava veselība. Tavs prāts vienmēr ir ātrs un tieši tāpēc ķermenim dažreiz ir grūti tikt līdzi. Apzinies savas robežas.

Zivis

Kāds, kurš tevi pagātnē ir atbalstījis, atteiksies to darīt šodien un tam ir pamatots iemesls. Izskatās, ka viņi redz to, ko tu nespēj saskatīt – to, ka mērķē par augstu. Ieklausies viņos un atbilstoši pielāgo savu rīcības plānu.

LA.lv