Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.augustam. Seko iedvesmai – nenožēlosi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Spēka planēta Plutons mudina tevi kļūt nopietnākam par taviem mērķiem un ambīcijām. Kas ir tas, ko visvairāk vēlies savā dzīvē sasniegt? Kas ir tas, kas tevi visvairāk iedvesmo? Kad esi drošs par savu ceļu, dodies pa to uz visiem 100 procentiem. Ja nedarīsi to tagad, otras iespējas varbūt nemaz nebūs.

Auns

Turpmākajās dienās tev būtu jāsamazina temps. Pēdējo nedēļu laikā esi atdevies dzīvei tā, it kā nebūtu rītdienas, bet pat Auns nevar turpināt bez apstājas, tāpēc piebremzē un atgriez līdzsvaru savā pasaulē. Bez kārtīgas atpūtas manāmi krītas padarītā darba kvalitāte.

Vērsis

Šis ir viens no labākajiem brīžiem šogad, lai paveiktu lietas, bet tās nedrīkst būt kaut kādi sīkumi. Izmanto šodienas Saules un Plutona saikni, lai mērķētu augstāk nekā parasti. Skaties uz debesīm, tad tiecies pēc zvaigznēm!

Dvīņi

Pārliecinies, ka zini visus faktus, pirms iesaisties kaut kādā veida savstarpējajās nesaskaņās. Tu varbūt vēlies savest cilvēkus atpakaļ kopā, bet, ja nezināsi, kas patiešām ir noticis, galu galā var gadīties, ka padari situāciju vēl sliktāku. Apdomā katru savu soli, it īpaši, ja tas var ietekmēt tev apkārt esošos.

Vēzis

Šodienas pozitīvā kosmiskā ietekme padarīs tavu ceļu gludu un būs daudz vieglāk nokļūt no punkta A uz punktu B. Ceļošanas un sociālo aktivitāšu jomā turpmākās pāris dienas būs it īpaši veiksmīgas. Šobrīd galvenais ir izbaudīt dzīvi.

Lauva

Tev ir nepieciešams palūgt kādam palīdzīgu roku, bet tu nezini, kā viņš varētu reaģēt, tāpēc tu labprāt no tā izvairītos. Neuztraucies. Lai kas tas arī būtu, viņi sniegs tev visu nepieciešamo, neuzdodot liekus jautājumus.

Jaunava

Šodienas saikne starp Sauli, kura atrodas tavā zīmē, un Plutonam atrodoties Mežāzī nozīmē, ka esi apveltīts ar papildu spēku un enerģiju. Parādi pasaule savu labāko pusi un dodies pēc tā, ko visvairāk iekāro. Tu būsi pārsteigts, cik viegli tas būs sasniedzams.

Svari

Tu šodien paveiksi visu iecerēto un vēl vairāk, ja veltīsi apzinīgas pūles, lai izslēgtu ārējo pasauli un radītu garīgu un emocionālu “burbuli” iekšienē, kurā viss ir miermīlīgs un rāms. Tev nav jābūt pasākumu centrā ikkatru nedēļas dienu.

Skorpions

Draugi un sociālās aktivitātes atnesīs tev veiksmi turpmākajā diennaktī, tāpēc nesēdi mājās, neko nedarot, dodies ārā pasaulē un radi iespaidu. Jo vairāk uzmanības tu saņemsi gan personīgi, gan profesionāli, jo vairāk spēsi sasniegt. Nestāvi uz vietas, progress ir darbībā.

Strēlnieks

Citi varbūt arī sāk piebremzēt, bet tev ir jāuztur savs temps un jāpārliecinās, ka paliec redzams. Tuvojās lieliskas iespējas, tāpēc pārliecinies, ka nozīmīgi cilvēki zina, kas tu esi, kur tu esi un uz ko tu esi spējīgs. Protams, progresēšana uz citu rēķina var nepatīkami atmaksāties.

Mežāzis

Rīcība runā skaļāk par vārdiem, un, līdz ar Plutona atrašanos tavā zīmē, būsi daudz darbīgāks no brīža, kad pamosties, līdz brīdim, kad dodies gulēt. Nekas nav nesasniedzams. Tu liksi neiespējamajam izskatīties vieglam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu vari tikt kārdināts aizmirst par saviem principiem un izdarīt kaut ko nedaudz negodīgu, bet labāk būtu no tā izvairīties. Tev ir reputācija par godīgumu un, ja kaut kas noies greizi, tu to vari pazaudēt. Tas ir zaudējums, kuru nevari atļauties. Labie darbi atmaksājas, tāpat kā sliktie.

Zivis

Papūlies, lai šodien spētu saskatīt lietas no cita cilvēka skata punkta. Tu vari būt pārsteigts, uzzinot, ka viņu redzējums uz pasauli nemaz tik ļoti no tavējā neatšķiras. Atšķirības reti kad ir dziļākas par virspusēji redzamo, tāpēc neizdari pāragrus secinājumus.

LA.lv