Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26. jūlijam. Atklāj jaunas zemes! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Izdevības, kuras nāks turpmākajos 12 mēnešos, pieprasīs, lai dodies virzienos, kurus līdz šim nebiji izpētījis. Tas ir labi. Vai nu dzīve ir lielisks piedzīvojums, vai nu tā ir nekas. Atklāj jaunas zemes.

Auns

Nākamajās pāris dienās ir sagaidāma ne viena vien emocionāla problēma, ar kuru būtu jātiek galā nekavējoties, pirms raižu nesakrājas par daudz. Neuztraucies. Vēlāk šai pašā nedēļā viss būs nokārtojies, un tu atkal smaidīsi.

Vērsis

Tu vēlies darīt kaut ko lietderīgu ar savu dzīvi un Neptūns, dāsnuma un gara planēta, dos tev šo iespēju. Tomēr necenties to izdarīt viens, bet gan apvienojies ar cilvēkiem, ar kuriem jums sakrīt ideāli un arī tava lielā sirds.

Dvīņi

Turpmāko pāris dienu laikā izdari kaut ko īpašu, kaut ko tādu, kas padara tevi pamanāmu un iezīmē tevi ne tikai kā domātāju, bet arī kā darītāju. Nesēdi un negaidi, kamēr izdevības pašas atnāks – dodies pasaulē un radi tās pats priekš sevis.

Vēzis

Ja tev rodas izdevība ceļot, pieņem to, pat ja tas nozīmē, ka jāatliek uz vēlāku citi plāni. Cilvēki, kurus satiksi ceļojot gan savā apkārtnē, gan tālākās zemēs, nesīs tev veiksmi un varbūt arī mīlestību.

Lauva

Šonedēļ tev nāksies pieņemt vairākus ātrus lēmumus un visticamāk, ka pieņemsi tos pareizi, ja uzticēsies tam, ko saka tavi instinkti. Neuztraucies, ja citi cilvēki par tevi smejas, jo drīz tu smiesies par viņiem. Viss nedalās tikai baltā un melnā.

Jaunava

Tas var būt tracinoši, ka noteikti cilvēki liek šķēršļus tavā ceļā, bet nav jēgas tā dēļ celt traci. Vienkārši turpini darboties kā līdz šim un tici, ka sasniegsi savu mērķi, kad laiks būs īstais. Tas nemaz nebūs tik ilgi jāgaida.

Svari

Pastāv briesmas, ka vari pārpūlēties un apdraudēt savu veselību. Pastāv vienkāršs likums, kurš jāievēro, lai spētu saglabāt sevi formā un veselu – neieslīgsti galējībās. Svari ir līdzsvara zīme – atceries?

Skorpions

Padari to par savu tuvāko dienu uzdevumu – noteikt, kuri divi vai trīs mērķi tev nozīmē visvairāk un tad koncentrējies uz tiem, izslēdzot visu pārējo. Izmanto savas stiprās puses. Jo intensīvāks būsi, jo sasniegumiem bagātāka būs tava dzīve.

Strēlnieks

Nesāc sūdzēties, ka, šķiet, nekas nenotiek tev par labu, jo tuvākajās dienās tava veiksme mainīsies diezgan dramatiski. Saule šobrīd atrodas tavā pusē, tāpēc tu arī parādi savu pozitīvo pusi it visā.

Mežāzis

Šonedēļ tev liksies viegli nākt un iet pēc iegribas, bet ne visi būs apmierināti ar tavu jaunatrasto brīvības apziņu. Nu, un? Dari to, ko tu vēlies darīt, un neļauj bailēm no nepiekrišanas tevi atturēt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ kas svarīgs, visticamāk, aizies no tavas dzīves, bet neuztraucies, jo kaut kas vēl labāks nāks, lai to aizvietotu. Tieši cik labāks, ir ļoti atkarīgs no tavas attieksmes, kādu izvēlēsies pieņemt. Esi pozitīvs.

Zivis

Tici vai nē, bet šobrīd tavā labā darbojas liels veiksmes faktors, bet tu to nepamanīsi, ja turpināsi uztraukties par niecīgām problēmām. Sīkumiem ir jāļauj atrisināties pašiem no sevis. Skaties augstāk un cel likmes, progress ir visa pamatā.

LA.lv