Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.jūlijam. Meklē sabiedrotos! 0

Foto – Fotolia

Auns

Neraugoties uz to, ka tu visu laiku meklēsi klusumu mieru, tevi šodien sagaida vētraina draudzīga un privāta saskarsme. Pirms sākt svarīgas lietas, pakonsultējies ar draugiem. Vakarā velti uzmanību ģimenei. Esi piesardzīgs ēšanas jomā, iespējama saindēšanās.

Vērsis

Šī diena būs pilna avantūristiskiem piedzīvojumiem un neprovocētiem konfliktiem. Liktenis kārtējo reizi vēlēsies pārbaudīt tava rakstura stingrību un sūtīs jaunu pārbaudījumu. Tavs dzīves potenciāls šodien būs virsotnē, bet nevajag palielināt slodzi, jo tas var negatīvi ietekmēt attiecības ar kolēģiem. Zvaigznes iesaka visu savu brīvo laiku pavadīt ar tuviem cilvēkiem.

Dvīņi

Tev šodien šķitīs, ka pulksteņa rādītāji kustās ātrāk nekā parasti. Tāpēc tu šodien neko nepaspēsi, lai gan centīsies.

Vēzis

Visas tavas domas šodien būs koncentrējušās ap ģimeni. Dienas garumā tev, iespējams, izdosies ievērojami uzlabot attiecības ar tuviniekiem un kaimiņiem. Šodien veiksmīgs būs mājokļa remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Iespējams, šodien tev izdosies atjaunot pārtrauktas draudzības attiecības. Nav izslēgts, ka tuvākajā laikā piepildīsies tavas priekšnojautas.

Lauva

Šodien pieņemtie lēmumi pavērs tev jaunas perspektīvas. Viens no lēmumiem, kas būs jāpieņem, nebūs vienkāršs.

Jaunava

Labvēlīga diena lūgšanām un pārdomām par mūžīgo, apmeklē baznīcu. Dod žēlastības dāvanas. Dienas otro pusi pavadi ar ģimeni, dosies pastaigā uz parku vai piknikā. Uzaicini sev līdzi vecākus; tu taču tik reti pavadi laiku kopā ar viņiem. Pievērs uzmanību veselībai, var rasties problēmas ar sirdi un lēkāt asinsspiediens.

Svari

Laiks, lai īstenotu labi pārdomātus plānus. Rīkojies drosmīgi, bet veltīgi neriskē. Esi godīgs ar apkārtējiem. Krāpšana un patiesības noklusēšana šodien ne pie kā laba nenovedīs. Labākās sarunas šodien ir par mīlestību. Sarunā romantisku tikšanos un ļauj kaislei vaļu.

Skorpions

Skorpioniem zvaigznes šodien dāvās daudz pārsteigumu. Diemžēl ne visi izrādīsies patīkami, taču liktenis palīdzēs tev ar to tikt galā. Materiālajā plānā arī būs ne pārāk veiksmīga diena, taču pacenties nedot vaļu emocijām. Ja šodien esi izlēmis veikt dārgu pirkumu, labāk atliec to uz citu dienu. Pacenties pasekot līdzi savai psihiskajai veselībai.

Strēlnieks

Nemēģini vienatnē paveikt atbildīgu lietu vai projektu. Paņem par sabiedroto kādu no darba kolektīva, viņš būs tev pateicīgs.

Mežāzis

Pirmā dienas puse Mežāžiem saistīta ar draudiem veselībai. Iespējamas traumas, kā arī nopietnas problēmas attiecībās ar apkārtējiem. Šodien tu vari saņemt ziņu vai lūgumu no tuva cilvēka. Dienas otrajā pusē tev var uzrasties jaunas iepazīšanās vai romantiskas aizraušanās. Šodien darba lietās var rēķināties ar draugu un uzticamu partneru palīdzību un padomiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena solās būt aktīva un saspringta. Iespējams, šodien tu satiksi cilvēkus, ar kuriem sen biji zaudējis sakarus. Vientuļie šīs zīmes pārstāvji var satikt cilvēku, ar kuru izveidosies nopietnas attiecības. Ļoti liela iespēja, ka izcelsies konflikti ar apkārtējiem, vai radīsies veselības problēmas.

Zivis

Tu esi nonācis vilcienā, kas traucas trakā ātrumā. Tev nepatīk pārējie pasažieri un tu gribētu izkāpt, taču…Tev ir divi varianti: noraut stopkrānu vai sagaidīt nākamo pieturu. Izvēle ir tavā ziņā.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa

Laukos
Firma Liepājā, īpašnieki – Krievijā, uz kuģa – ukraiņi un krievi. Kā zvejnieki kļūst par shēmotāju ķīlniekiem
13 minūtes
ĢZ
Ģirts Zvirbulis
Latvijā
Partijas “iepauzē” ar valdības veidošanu
31 minūtes
LE
LETA
Dabā
Kādi laikapstākļi gaidāmi 18.novembrī? Jaunākā sinoptiķu prognoze
25 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Valstij pasniegti īpaši Latvijas simtgades ģerboņi
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Trampa draugi iznāk no skapja
1 stunda