Horoskopi un mistika

Horoskopi 26. maijam. Neaizmirstiet par atpūtu pie dabas! 16

Foto – Fotolia

Auns

Zvaigznes iesaka – esiet uzmanīgs. Dienas pirmajā pusē ikviena saskarsme ar citu cilvēku var beigties paaugstinātos toņos. Ģimenes savstarpējās attiecībās nav svarīga emocionālā atklātība un liekvārdība. Esiet patiess, ļaujiet sev atslābināties. Jūsu tuvinieki ir noilgojušies pēc neviltotas saskarsmes.


Vērsis

Šodien ir diezgan veiksmīga diena partnerattiecībām, saviesīgiem pasākumiem, kopīgiem darbiem. Iespējams, tiksiet uzaicināts uz kopīgu ballīti pie saviem nākamajiem biznesa partneriem vai arī iepazīsieties ar savu nākamo darba devēju.


Dvīņi

Šodien ir vērts apspriest visus ikdienišķos jautājumus, sevišķi par veselību. Pieņemiet palīdzību un sniedziet to pats tuviem cilvēkiem, mājdzīvniekiem. Atcerieties, ka mīlestība un cieņa ir abpusējas jūtas, un tās atgriežas tikai pie tiem, kas paši tās prot sniegt otram.


Vēzis

Veiksmīga diena ballītēm, svētkiem, atpūtai, spēlēm un flirtam. Saskarsme ar mīļoto cilvēku, bērniem būs pozitīva visos veidos. Daudz uzzināsiet par saviem tuviniekiem un varēsiet koriģēt situāciju, ja radīsies tāda nepieciešamība. Centieties nepalaist garām visu svarīgo, ko jums šodien gribēs uzticēt.


Lauva

Maksimālu uzmanību veltiet attiecībām ģimenē, sevišķi ar vecāko paaudzi. Apspriest visus jautājumus, uzklausīt ieteikumus. Tieši tas piešķirs vienotības un laimes sajūtu. Varbūt jums ir pavecāki radinieki, kurus nemaz tik bieži nelutināt ar savu klābūtni. To var labot.


Jaunava

Šī diena der rosībai – kontaktēties ar radiniekiem, paziņām, veikt dažnedažādus braucienus visādos jautājumos. Saskarsme ar partneri būs neparedzama un patīkama. Šī diena ir piemērota arī pastaigai pa veikaliem – varēsiet lietderīgi un nedārgi iepirkties.


Svari

Laba diena veselības profilaksei, atpūtai svaigā gaisā. Saskarsmē ar citiem svarīgi izrunāt visas nianses un vienoties par kopīgu viedokli. Dodieties ārpus pilsētas vai vienkārši pastaigājieties pa svaigu gaisu, lai kādi būtu laika apstākļi.


Skorpions

Vajag vairāk kontaktēties. Izrādiet iniciatīvu, spridziniet apkārtni ar savu enerģiju. Ir vērts sarīkot svētkus vai doties uz kādu jautru un skaļu ballīti. Jums ir visas iespējas kļūt par kompānijas dvēseli un toņa noteicēju saviem draugiem.


Strēlnieks

Šī ir miera un vienatnes diena. Vēlams pabūt vienatnē ar grāmatu, kurai sen jau neatradāt laiku. Arī mājiniekiem vajag pievērst uzmanību. Darba nedēļa ir konkrēti pavīlējusi jums nervus, tāpēc ir steidzami jālabo šī situācija un jāļauj sev atpūsties.


Mežāzis

Šodien vajag vairāk braukāt, kontaktēties, iepazīties. Var ķerties klāt mašīnas profilaksei vai atjaunot sadzīves tehniku mājai. Šodien sastaptie cilvēki jums sniegs nenovērtējamu palīdzību nākotnē – nepalaidiet garām svarīgas iepazīšanās.


Ūdensvīrs

Veiksmīga diena kontaktiem ar citiem. Varat atklāti paust tuviem cilvēkiem savas vēlmes. Veltiet laiku savstarpējas sapratnes meklējumiem. Veiksmīgs būs fitness, atpūta pie dabas, dejas, pastaigas.


Zivis

Veltiet savu laiku, lai apspriestu perspektīvus plānus, kopīgu nākotni, lai saprastu, kas un kā to saredz. Sarīkojiet ģimenes apspriedi, uzaiciniet draugus risināt jūsu ikdienas problēmas. Rezultāti var jūs pārsteigt.

LA.lv