Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.martam. Netēlo strausu, zem kājām ir asfalts!0

Dienas noskaņa

Esam pārgājuši uz vasaras laiku, ne vien agrāk ceļoties, bet arī ilgāk izbaudot dienas gaismu. Centies panākt, lai arī tavi iekšējie ritmi mostas no ziemas miega!

Auns

Šodien daudz būs atkarīgs no tā, ar ko kopā pavadīsi šo dienu. Labā ziņa ir tā, ka izvēle lielā mērā būs tavās rokās.

Vērsis

Šodien tavi nelabvēļi būs ar kaut ko ļoti aizņemti, tāpēc viņiem mazāk nekā citkārt interesēs likt tev sprunguļus riteņos. Vari izmantot labvēlīgo brīdi, lai padarbotos bez ierastajiem traucēkļiem.

Dvīņi

Nebremzē – tiklīdz ienāk prātā kāda ideja, mēģini to īstenot. Ja sāksi šaubīties, palaidīsi garām piemērotāko brīdi un varbūt pat vispār aizmirsīsi spožo ieceri.

Vēzis

Ne soli neatkāpies no saviem principiem – ja to darīsi, ieguvums būs niecīgs, bet zaudēsi cieņu pats savās acīs. Arī citi pienācīgi novērtēs principialitāti, un pozitīvs novērtējums vienmēr ir svarīgs – lai kas to arī neizteiktu.

Lauva

Iespējams, pārmaiņas tevi nemaz neinteresē, tomēr tās vienalga notiks. Šodien vari gaidīt vienu no tām.

Jaunava

Šodien nāksies slēpt savas patiesās jūtas zem rūpīgi uzzīmēta smaida. Visu, ko domā par to vai citu cilvēku, skaļi varēsi izteikt nedaudz vēlāk.

Svari

Kāds varētu ar savu klātbūtni vien sabojāt tev noskaņojumu uz visu dienu. Tavs uzdevums ir to nepieļaut. Pacenties nepievērst kaitinošajam subjektam nekādu uzmanību, un riebīgais garastāvoklis būs nodrošināts viņam, nevis tev.

Skorpions

Esi gatavs pavadīt šo dienu nebeidzamās pārrunās. Dažas no tām būs bezjēdzīgas, citas – svarīgas, bet visas bez izņēmuma prasīs, lai tu rādītu ieinteresētu seju.

Strēlnieks

Pēdējās dienās tu esi tik ļoti nopūlējies, ka pienācis laiks atpūsties. Nomierinies, atslābinies. Pēc iespējas vairāk laika pavadi svaigā gaisā, varbūt atsāc skriešanas treniņus vai garas pastaigas?

Mežāzis

Necenties līdzīgi strausam slēpt galvu smiltīs. Pirmkārt, tas tevi no problēmas neatbrīvos, tikai padarīs to smagāku. Otrkārt, apkārt ir asfalts, sasitīsi galvu!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien beidzot iegūsi uzmanību, kuru jau sen kāro. Galvenais neaizmirsti laikus apstāties, citādi izpelnīsies pļāpas slavu.

Zivis

Tavu resursu šodien nepietiks, tāpēc vajadzīga kaut kāda stimulācija. Droši uz priekšu, tikai nepārcenties un nekrīti otrā grāvī!

LA.lv