Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.novembrim. Daudz gribēsies paspēt un izdarīt! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

26. novembrī dzimušie ir ļoti noslēpumaini cilvēki. Viņi ir romantiski un talantīgi; talanti bieži saistīti ar mākslas jomu. Reizēm viņiem ir nosliece izmantot savus talantus, lai norobežotos no pasaules. Viņi šķiet esam stipri, bet emocionāls spiediens var tos viegli ievainot. Viņi reti izrāda savas sāpes, grūtā situācijā cenšoties saglabāt smaidu. Planētu ieteikums tev nākamajā gadā pēc dzimšanas dienas – esi atklātāks pret saviem tuviniekiem.

Auns

Spilgts dienas sākums, kad Auni tiek ievilināti svētku noskaņas virpulī. Tik daudz gribēsies paspēt un izdarīt. Gaidāms vairāk emociju. Esi uzmanīgāks ceļā, arī citi steigsies. Netērē laiku sīkumiem. Elpo dziļi. Nedēļas otrā puse paies jautrākā noskaņā. Bērni un Ziemassvētku tuvums iedvesmos.

Vērsis

Vairākumam Vēršu gaidāms aktīvs, aizņemts un dinamisks nedēļas sākums. Papildus kaislības virmos ap naudas jautājumiem. Pļaujas laiks runas vīriem un sievām. Citus svarīgus darbus iesakāms plānot ceturtdien, kad iecerētais izdosies viegli. Brīvdienās siltumu dos ģimene un pavarda uguns.

Dvīņi

Pateicoties debesjumā spilgti spīdošam mēnesim, Dvīņiem gaidāms emocijām bagāts nedēļas sākums. Labvēlīgs laiks savām personīgām vēlmēm. Ne viens vien steigs gādāt dāvanas un veikt gatavošanās pasākumus gaidāmajiem svētkiem. Vakars paies rāmākā noskaņā. Apmeklē pasākumus, apciemo draugus un priecājies par to, kas dzīvē ir skaists.

Vēzis

Vēžiem būs liela apņemšanās un enerģija vēl tik daudz ko paspēt. Īpaši rosīgs laiks visiem tiem, kuri organizē pasākumus, nodarbojas ar rakstu darbiem un publiskām runām. Saudzē sevi no kreņķiem bez kuriem var iztikt. Vakars vairākumam paies jautrā, dzīvespriecīgā noskaņā. Svētki.

Lauva

Aktīva diena, īpaši rosīga būs dienas otrā puse, kad Lauvas vairāk būs aizņemtas ar sabiedrisko dzīvi, pasākumiem, pirkumiem un papildus randiņiem. Esi saudzīgāks pret veselību, iespējams lielāks risks neuzmanības kļūdām. Lauvas atkal būs uzmanības centrā un jutīsies sirdī laimīgas.

Jaunava

Nedēļas sākumā reti kura Jaunava sūdzēsies par garlaicību darbā, jo pienākumi un emociju virpuļi būs vairāk kā plānots. Diena šoreiz būs vairāk aizņemta ar publiskiem pasākumiem, sabiedrisko dzīvi. Vakarā Jaunavas priecāsies, ja varēs būt savrupāk, kopā tikai ar savējiem.

Svari

Krāsains dienas sākums, kad Svari jutīs, ka dzīvē ienāk svētku sajūta un vairāk prieka. Dažiem pacilātības noskaņu pastiprinās tikšanās ar draugiem, radiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas. Tāpat mācies vairāk pacietības un netērēt nervus par niekiem. Laba noskaņa gaidāma darbā. Brīvdienās vairākums Svaru līksmos svētkos, priekos un svinēs dzīvi.

Skorpions

Diena skaistāka būs Skorpioniem, kuri rūpīgāk plānos savu laiku, darbus un tikšanās. Otrdiena ne vienam vien būs lielās tēriņu diena, kad tirgus placis vilinās ar tik daudz precēm. Lielisks laiks satikt radus un draugus, kuri ikdienā dzīvo ārzemēs. Būsi uzmanības centrā. Laiks svētkiem, priekam un laimībai.

Strēlnieks

Aizņemta diena, kad gaidāmas vairāk tikšanās, sarunas un uzstāšanās. Lai nebūtu rutīnas, dažādība gaidāma arī partnerattiecībās. Ne vienam vien būs lielās tēriņu dienas, kad būs vilinājums iepirkties vairāk kā makā nauda. Dzīvē atgriezīsies paredzamība. Lielisks laiks ceļot un tikties ar tiem, kuri ikdienā dzīvo ārzemēs.

Mežāzis

Otrdiena daudziem Mežāžiem prasīs papildu, rezerves nervus darbā, īpaši tiem, kuri ir tirgotāji. Jārēķinās, ka klienti šoreiz izcelsies ar spilgtākām kaprīzēm un daži kolēģi arī. Nedēļas vidus prasīs vairāk kompromisa mākslas. Aktīvs laiks pasākumiem, svētku svinēšanai un kārtīgiem tēriņiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veiksmīgs dienas sākums, kad būs iedvesma un svētku sajūta. Īpaši to spilgtāku padarīs radoši pasākumi un laika veltīšana bērniem. Lielais darba un pienākumu cēliens šoreiz paredzams nedēļas vidū, kad neviens vien gribēs papildu divas rokas un vairāk stundas diennaktī. Brīvā laika plānu organizēšanu uztici dzīvesbiedram. Novērtē viņa idejas, iniciatīvu, neskopojoties ar komplimentiem.

Zivis

Otrdien daudzas Zivis būs vairāk nodarbinātas ar rūpēm par mājām, to labiekārtošanu un svētku noskaņas radīšanu. Dažiem iespējamas emocionālākas attiecības. Vairāk uzticies intuīcijai. Bērni ilgosies tavas uzmanības. Vakara puse Zivīm paies aizņemtībā un rūpēs. Radošās profesijas pārstāvji sevi apliecinās īpaši spilgti.

LA.lv