Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.oktobrim. Dižas lietas reti rodas vienatnē! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saule tavā dzimšanas dienā, apvienojoties ar Veneru, harmonijas planētu, nozīmē, ka izbaudīsi dzīvi daudz vairāk, ja neuztversi to pārāk nopietni. Padari to par savu mērķi, lai ikkatru dienu turpmākajos 12 mēnešos tu smietos, līdz tavi sāni sāk sāpēt, mīli bezrūpību!

Auns

Saskaņā ar planētām tu tūlīt jau sasniegsi izrāvienu dzīvē, par kuru biji sapņojis. Līdz ar Marsa pārvietošanos tu atkal atradīsi ambīcijas un sava mērķa jēgu, kuru, šķiet, biji pazaudējis.

Vērsis

Šodienas notikumi var nebūt pilnībā pēc tavas patikas, bet, ja tu skaties uz jaunām pieredzēm drīzāk kā uz iespējām nevis šķēršļiem, šis joprojām var būt pozitīvs periods. Gaidi to labāko, un tu saņemsi to labāko.

Dvīņi

Tev nav iebildumu pret izaicinājumiem, patiesībā tev tie pat patīk, bet visam ir savas robežas un spiediens, kādu tu šobrīd izjūti, var kļūt par pārāk lielu slodzi, lai neteiktu vairāk. Tomēr lielu daļu no tā tu sarūpēji sev pats. Atrodi veidu, kā vari piebremzēt un atpūsties.

Vēzis

Sākot no šodienas, būs daudz vieglāk tikt galā ar attiecībām un nevis tāpēc, ka esi gatavs paciest noteiktu cilvēku negatīvo uzvedību. Pienāk brīži, kad ir jākļūst skarbam, un šis ir viens no tiem. Protams, argumentē savu viedokli!

Lauva

Beidz sevi žēlot un dubulto pūles! Tev no visiem cilvēkiem vajadzētu zināt, ka mēs no dzīves saņemam atpakaļ tikai to, ko esam gatavi tajā ieguldīt, tāpēc sāc darīt, un tavas pūles agrāk vai vēlāk tiks atalgotas. Tu taču esi no darītājiem, nevis runātājiem.

Jaunava

Viens no taviem gada labākajiem periodiem tūlīt sāksies un gandrīz jebkas, ko tava sirds vēlēsies turpmākajās pāris nedēļās, ir sasniedzams, ja vien tu to pietiekami stipri gribēsi. Aizmirsti par naudas un attiecību uztraukumiem un koncentrējies uz labajām lietām dzīvē.

Svari

Tu pēdējo nedēļu laikā esi strādājis ar līku muguru, lai īstenotu citu cilvēku vēlmes, bet tagad tu redzi, ka tas tev neko labu nenesa. Ja citi tev nedos to, ko tu bez šaubām esi pelnījis, tad tev tas ir jāpaņem pašam!

Skorpions

Ja tu jūti vēlmi doties pasaulē un socializēties, tad par katru cenu to izdari. Marss, enerģijas planēta, ietekmēs tevi ļoti labvēlīgi, tāpēc dodies tur, kur tavi instinkti tevi ved un izbaudi ikkatru mirkli.

Strēlnieks

Kaut kāda veida naudas problēmas jau drīz nāks pār tavu galvu, un tev kaut kas ir jādara lietas labā. Ja tu to nedarīsi, tu vari būt pārliecināts, ka to izdarīs citi cilvēki un galu galā tu būsi tas, kurš maksā visvairāk.

Mežāzis

Marss, enerģijas un ambīciju planēta, šodien pārvietojas uz tavu zīmi, kur tā arī paliks līdz decembra sākumam. Tas nozīmē, ka tev ir vairāk nekā mēnesis, lai pacenstos un ar visu savu enerģiju tiektos pēc saviem sapņiem. Nevajag tikai plānot savu nākamo gājienu – to vajag arī veikt!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavs prāts var būt pilns ar lielām idejām, bet veselajam saprātam vajadzētu tev pateikt priekšā, ka nevari izdarīt visu vienlaicīgi, tāpēc izvēlies mērķi, kurš tevi aizrauj visvairāk un koncentrējies uz to, izslēdzot visu citu. Vai tas var nostrādāt? Var gan, ja tu pieliksi apzinātas pūles.

Zivis

Kādam tev tuvam cilvēkam ir ģeniāla ideja, bet viņiem vajag arī tavu palīdzību, lai varētu to realizēt. Ļauj savam prātam ceļot brīvi un dod viņiem padomu, kā, tavuprāt, to vajadzētu realizēt. Kopā jūs varat radīt meistardarbu.

LA.lv