Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.septembrim. Laiks labām pārmaiņām! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu šobrīd atrodies ideālā pozīcijā, lai veiktu pārmaiņas, kuras ir nepieciešamas, lai padarītu tavu dzīvi piepildītāku un atalgojumiem bagātāku. Gadiem tu esi runājis par savu sapņu sasniegšanu – tagad ir pienācis laiks beigt sapņot un sākt darīt. Sāc jau ar šodienu.

Auns

Ja tev ir nepieciešams palūgt kādam pakalpojumu, it īpaši finansiālas dabas, dari to tagad, kamēr viņš ir dāsnā noskaņojumā. Kad ir radusies nepieciešamība pēc radošiem centieniem, nenovērtē sevi par zemu, ļauj visiem zināt, ka tu esi ģeniāls draugs!

Vērsis

Tev šodien ir jābūt patiesam pret saviem principiem. Var šķist, ka sāncensim ir priekšrocības, jo viņš izmanto negodīgas metodes, bet ar laiku viņa taktika atmaksāsies viņam pašam, atbrīvojot tev ceļu uz panākumiem. Nekad nešaubies par savu mērķu pareizumu.

Dvīņi

Līdz ar kosmiskajām pārmaiņām turpmāko pāris dienu laikā un, Marsam pārvietojoties tev pretējā zīmē, vari atskārst, ka niecīgas problēmas rēgojas daudz lielākas nekā pirms tam. Neuztraucies – tu atradīsi veidu, kā tikt ar tām galā, kā jau vienmēr!

Vēzis

Šai vajadzētu būt dienai, kuru atceries pareizo iemeslu dēļ. Itin viegli tiks nodibinātas jaunas draudzības, un jau esošās attiecības ievērojami uzlabosies. Jo vairāk tu atvērsies citiem, jo citi vairāk atvērsies tev.

Lauva

Jebkāda sliktā nojauta, kura tev ir sakarā ar karjeru vai kaut ko radošu, pazudīs jau turpmāko 24 stundu laikā. Līdz šim tev jau vajadzētu zināt, ka vienīgā lietā, no kuras ir vērts baidīties, ir pašas bailes. Lai kas arī būtu tas, kas tevi iedvesmo – dari to, dodies pēc tā.

Jaunava

Tava pašpārliecinātība var atrasties nedaudz lejupslīdes stāvoklī, bet par to nevajag uztraukties. Marsam ietekmējot tavu jūtīgumu un pasaules uztveri, daži cilvēki var šķist skaļāki un agresīvāki nekā parasti. Galvenais, turi savu galvu zemu un nevienam neradīsies vēlme pēc konfrontācijas ar tevi.

Svari

Nav svarīgi, cik ambiciozs Svaru zīmes pārstāvis tu esi, pasaulē ir svarīgākas lietas par materiālajiem panākumiem, un šodien tev tas tiks atgādināts. Attiecības, draudzība un ceļojumu plāni solās būt it īpaši veiksmīgi turpmākajās 24 stundās.

Skorpions

Šī būs izklaižu un pozitīvu pārsteigumu diena, tāpēc gūsti no tās, cik vien vari, jo Marss jau drīzumā nedaudz izjauks lietu ierasto kārtību. Ja uzskati, ka ir kaut kas tāds, ko vari izdarīt, lai samazinātu nekārtību iespējamību, tad dari to tagad, nevilcinoties!

Strēlnieks

Šajā nedēļes nogalē tev būs brīvība izpausties veidos, kuri iepriekš nebija iespējami. Tomēr tev arī nāksies ievērot zināmu disciplīnu. Ja tu pateiksi par daudz, pretreakcija varētu būt pavisam nepatīkama.

Mežāzis

Pienāk laiki, kad vecajam ir jādod vieta jaunajam, un saskaņā ar planētām, tu šim laika posmam šobrīd jau tuvojies. Neuztraucies. Tev pārmaiņas ir vēlamas. Tās dos kaut kāda veida labumu, un tas ir tieši tas, kas tev ir nepieciešams.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja jūties izsmelts gan fiziski, gan garīgi un emocionāli, tad tā ir jāuztver kā zīme, ka tev ir nepieciešams piebremzēt. Neliela, īsa atpūta darīs brīnumus ar tavu enerģijas līmeni nedēļas sākumā. Sāc nedēļas uzdevumus jau laicīgi.

Zivis

Tev ir nepieciešams atteikties no personīgās atriebības. Pat ja tev ir taisnība un tavs pretinieks kļūdās, tas nav svarīgi – šādas konfrontācijas nav tā vērtas. Laid to garām, un jau pavisam drīz jutīsies iekšēji labāk.

LA.lv