×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. maijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 27.05.2013. – 02.06.2013.

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Vieglu risinājumu šonedēļ nebūs, taču planētas sola arī pietiekami daudz spēka. Ja Auns to liks lietā, ar šonedēļ paveikto viņš varēs būt apmierināts. Problēmas attiecībās ar sirdij tuviem cilvēkiem šobrīd labāk gan nerisināt – labāk pagaidīt tam vairāk piemērotu planētu izkārtojumu. Svarīgi nepārpūlēties un pietiekami izgulēties.


 

Vērsis | Arī Vērsim enerģijas būs pietiekami, lai risinātu pat visai grūtus jautājumus. Vairāk izdosies panākt, liekot lietā laipnību un diplomātiju nekā rupju spēku. Rodoties domstarpībām ar kolēģiem vai darījumu partneriem, to risināšanu labāk atlikt. Riskantos pasākumos nevajadzētu ielaisties.

 

Dvīņi | Visai saspringta, taču veiksmīga nedēļa. Šonedēļ piedzīvotais paplašinās redzesloku, sniegs jaunu informāciju un atziņas, tomēr laiks vairāk piemērots, lai turpinātu jau iesākto, nevis sāktu ko pavisam jaunu. Piemērots laiks, lai mācītos un mācītu citus. Neaizmirst par atpūtu – vislabāk ārpus mājas.

 

Vēzis | Priekšplānā izvirzīsies māja un ģimene, taču profesionālajā darbībā nevajadzētu aizmirst vismaz par kārtējiem darbiem. Var gadīties, ka apkārtējie neatbalsta kādu Vēža rīcību, taču prātīgāk darīs tie, kas klausīs savai sirdsbalsij. Daudzas lietas izdosies nokārtot, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus.

 

Lauva | Veiksmīga nedēļa, ja vien Lauva nepārvērtēs savus spēkus un neķersies pie lietām, kas viņam pagaidām nav pa spēkam, tādēļ, pirms ķerties pie darba, viss ļoti labi jāizvērtē. Šonedēļ labāk paļauties uz loģiskiem prāta slēdzieniem – priekšnojautas, sirdsbalss un tamlīdzīgas lietas var izrādīties visai mānīgas.

 

Jaunava | Veiksies viss, kur nepieciešamas spējas pārliecināt – jaunu ideju projektu prezentācija, atbalsta un protekcijas meklējumi, piedalīšanās diskusijās. Pirms ķerties pie kā jauna, nepieciešams rūpīgi sastādīt rīcības plānu. Sākot no ceturtdienas, pret jebkuru jaunu informāciju jāizturas piesardzīgi.

 

Svari | Veiksmīga nedēļa, ja tikai paši Svari nepalaidīsies slinkumā un kādā brīdī neapstāsies pie sasniegtā. Visu veidu lietišķas tikšanās labāk nozīmēt nedēļas pirmajā pusē – pēc tam ir pārāk liela iespēja krist par upuri pašapmānam vai apmānam. Visās lietās diplomātijai dodama priekšroka attiecībā pret rupju spēku.

 

Skorpions | Šonedēļ būs svarīgi ne tik daudz visu darīt pašam, kā panākt, lai apstākļi izkārtotos tā, ka visu svarīgāko paveic citi, un sasniegt to palīdzēs apkārt notiekošā cēloņsakarību izpratne. Iespējams, dažiem apkārtējiem Skorpiona darītais izraisīs nepatiku un viņam nāksies izšķirties – censties izdarīt visiem pa prātam vai tomēr pirmajā vietā likt savas intereses.

 

Strēlnieks | Jauni pienākumi, darbi, iespēja ja ne pakāpties pa karjeras kāpnēm, tad vismaz gūt priekšniecības ievērību. Nedēļas sākums piemērots sākt ko jaunu, nozīmīgu un oriģinālu. Visu nedēļu piemērots laiks prezentēt citiem savus nodomus, plānus, uzskatus. Sākot ar piektdienu, pēc iespējas vairāk laika ieteicams veltīt tiem, kas sirdij tuvi.

 

Mežāzis | Šobrīd izdevīgi būt pelēkajam kardinālam – vētrainu aktivitāti neizrādīt, bet pacensties nokārtot visu tā, lai viss notiktu, tā kā tas vajadzīgs Mežāzim, gandrīz vai pats no sevis. Planētu stāvoklis labvēlīgs arī iepriekš paveiktā un pieļauto kļūdu analīzei, kā arī labošanai. Laiks piemērots partnerattiecību kopšanai.

 

Ūdensvīrs | Arī Ūdensvīram labāk ārēji redzamu aktivitāti neizrādīt, bet pacensties visu nokārtot pēc iespējas nemanāmāk. To vislabāk palīdzēs izdarīt spēja izprast notiekošā visslēptākās nianses un intuīcija. Visās lietās svarīgi ievērot ne tikai savas, bet arī citu intereses. Attiecībās ar mīļajiem valdīs harmonija.

 

Zivis | Arī Zivīm labvēlīgs laiks meklēt atbalstu saviem plāniem, gūt priekšniecības ievērību un atzinību. Piemērots brīdis likt pamatus nākotnes labklājībai un stāvoklim sabiedrībā. Gaisa pilis celt tomēr nevajadzētu – apsolīto nāksies arī izpildīt, pretējā gadījumā šobrīd iegūtā atzinība var pārvērsties par ko gluži pretēju. Vecāku cilvēku padomus vajadzētu ņemt vērā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+