×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Horoskopi. 27.07.2015. – 2.08.2015.

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Auns | Veiksmīga nedēļa tiem Auniem, kuriem atvaļinājums jau pagājis vai arī vēl tikai priekšā. Saturna un Marsa savstarpējais stāvoklis nodrošinās spēju strādāt rūpīgi un plānveidīgi. Grūtāk būs personīgajā dzīvē – Mēness un Marsa savstarpējais stāvoklis traucēs jūtu noturībai un vedinās uz pārsteidzīgu, pat agresīvu rīcību.

Vērsis | Visumā veiksmīga nedēļa, iespējams arī, ka izdosies dāvāt daudz prieka apkārtējiem, taču pašam Vērsim šķiet, ka varētu būt vēl labāk. Uz vispārējās apmierinātības un jautrības fona pats viņš jūtas ne pārāk labi… Pareizi darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pacentīsies nesatraukties par niekiem un vienkārši baudīs vasaru.

Dvīņi | Jaunas idejas, draudzības, iespaidi. Labvēlīgs laiks, lai atrastos ārpus mājas, uzzinātu ko jaunu, dibinātu jaunas pazīšanās. Darba pienākumus pildošajiem Dvīņiem piemērots brīdis lietišķu kontaktu dibināšanai un attīstībai, līgumu izstrādei un slēgšanai. To darot, gan jāvairās no pārliekas pašpārliecinātības.

Vēzis | Arī Vēzim piemērots laiks cītīgam darbam vai tādu plānu realizēšanai, kas prasa ilgstošu piepūli. Pūliņi gan var apnikt, var gadīties, ka arī rezultāts nenāk tik ātri, kā gribētos… Lai tas nenotiktu, ieteicams tomēr ievērot pareizu darba un atpūtas miju. Atvaļinājumā esošajiem Vēžiem raksturīga vēlmju un jūtu nepastāvība.

Lauva | Lauva vēlas būt visur priekšgalā, būt ievērots un atstāt iespaidu. Tik ļoti, ka šā mērķa sasniegšanai nav žēl nekā, un tāpēc var gadīties, ka nedēļas beigās Lauva ir pliks un nabags. Lai tas nenotiktu, būtu labi, ja savu draudzību un palīdzību viņš dāvātu tikai tiem, kuri to tiešām pelnījuši…

Jaunava | Planētu izvietojums piemērots, lai atrastos sabiedrībā, baudītu atvaļinājuma un vasaras priekus. Par ļaunu nenāks arī kāda izklaides pasākuma apmeklējums. Darbā vēl vai jau atvaļinājumā esošajām Jaunavām pārāk nopūlēties nevajadzētu – priekšniecība viņas vērtēs ne tik daudz pēc rezultātiem, kā pēc spējas tos prezentēt…

Svari | Laiks vairāk piemērots brīvdienu baudīšanai nekā strādāšanai. Ģimenes saitēm saistītajiem Svariem ieteicams pēc iespējas vairāk uzmanības pievērst saviem mīļajiem, savukārt vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem īstais brīdis savu vientulību izbeigt vai vismaz pārtraukt. Jāsargās no caurvēja un aukstuma, kā arī no riskantiem darījumiem.

Skorpions | Šonedēļ labāk nedarīt neko pārsteidzīgi un stingri ievērot gan rakstītos, gan nerakstītos likumus, tas attiecas gan uz darbu, gan atpūtu, gan personīgo dzīvi. Vajadzētu arī izvairīties no lielas un trokšņainas sabiedrības, attiecībās ar tiem, kas sirdij dārgi, nevajadzētu domstarpības risināt pārāk emocionāli.

Strēlnieks | Pārlieka iztapšana un vēlme būt pārāk izpalīdzīgam sevišķu labumu nevienam nedos, taču pašu var iztukšot pamatīgi. Gudri darīs tie Strēlnieki, kuri pacentīsies baudīt vasaras un atvaļinājuma laiku, ar mēru palīdzēs citiem, taču sevi arī neaizmirsīs. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai.

Mežāzis | Planētu stāvoklis piemērots visam, kas saistīts ar mācībām, redzesloka paplašināšanu, atrašanos sabiedrībā, tāliem ceļojumiem. Darbā esošajiem Mežāžiem planētu izvietojums sekmēs jaunus kontaktus un darījumus. Ja nepieciešams sākt kādu lielāku projektu, labāk to darīt tagad.

Ūdensvīrs | Ūdensvīram visu vajadzētu darīt saskaņā ar plānu un atcerēties teicienu: “Kas lēni nāk, tas labi nāk.” Nav izslēgts, ka dažas lietas, kas līdz šim ir bijušas gandrīz vai haosa stāvoklī, beidzot sakārtojas. Planētas noskaņo uz pārlieku tieksmi visiem iztapt, taču labāk šai vēlmei nepakļauties. Mīlas lietās nevajadzētu raudzīties pagātnē.

Zivis | Atvaļinājumā esošajām Zivīm Jupitera stāvoklis labvēlīgs pārdomām, meditācijai, pasaules kārtības un dzīves jēgas izpratnei. Arī darbā vēl iejūgtajām Zivīm kādu brīdi šīm nodarbēm vajadzētu veltīt laiku, taču kārtējos darbus nedarītus atstāt gan nedrīkstētu. Var gadīties, ka kādai problēmai izdodas atrast oriģinālu risinājumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+