Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.aprīlim. Ja viens ceļš neder, izvēlies citu! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules-Saturna saikne tavā dzimšanas dienā iesaka, ka turpmākā gada laikā tu lielākoties pieredzi gūsi no pārbaudījumiem un kļūdām. Nebaidies riskēt, taču, esi elastīgs un vienmēr gatavs mainīt savu mērķi, ja viss nenorit tik gludi, kā iecerēts.

Auns

Nedod sāncenšiem izdevību padarīt tavu dzīvi grūtāku. Šodienas Saules-Saturna saikne brīdina, ka kāds, kuram skauž tavi panākumi, liks tev izskatīties slikti, ja viņam radīsies tāda izdevība. Un tāda radīsies tikai tad, ja pats to radīsi.

Vērsis

Šodienas notikumi tev atgādinās, cik svarīgi ir rūpēties pašam par savām interesēm. Tu vari būt pārsteigts cik ātri spēj nodot tā sauktie “draugi”, bet tev to vajadzēja paredzēt. Neko neuztver, kā pašsaprotamu un nemainīgu.

Dvīņi

Ja tu šodien zaudēsi pacietību sīkumu dēļ, tas radīs nepareizu iespaidu, it īpaši, tiem, ar kuriem tev ir jātiek galā mājas frontē. Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad tev ir jārīkojas izlēmīgi, pat ja tā nejūties.

Vēzis

Ir pienācis laiks doties uz priekšu, tāpēc aizmirsti par pagātni un tās notikumiem – tam vairs nav nozīmes. Kas padarīts – padarīts un vairs nevar tikt izmainīts, tāpēc neiznieko laiku nožēlā. No svara ir tas, ko tu darīsi tālāk.

Lauva

Turpmāko pāris dienu laikā tu novedīsi projektu līdz veiksmīgām beigām, lai nekavējoties uzsāktu nākamo. Daži cilvēki iespējams apgalvos, ka dari pārāk daudz, bet tā ir tikai skaudība – viņi vēlās, kaut viņiem būtu tavs dzinulis un ambīcijas!

Jaunava

Nav svarīgi cik ļoti lietas var aiziet greizi īstermiņā, jo ilgtermiņā viss nokārtosies uz labu. Ja tev šodien ir jāatliek patīkamais, lai darītu svarīgo, nebēdājies, jo laika vel ir gana.

Svari

Šodien centies nebūt tik bezrūpīgs, jo līdz ar Saules-Saturna saiknes ietekmi, tas varētu sagādāt nepatikšanas. Kā arī, necel traci, ja tev ir jāapmaksā daži diezgan palieli rēķini – viss labais, reti kad ir pieejams bezmaksas.

Skorpions

Šodien centies nebūt tik bezrūpīgs, jo līdz ar Saules-Saturna saiknes ietekmi, tas varētu sagādāt nepatikšanas. Kā arī, necel traci, ja tev ir jāapmaksā daži diezgan palieli rēķini – viss labais, reti kad ir pieejams bezmaksas.

Strēlnieks

Kāds, ar kuru strādā uzvedās nekontrolējami un acīmredzami, nav jēgas ar viņiem mēģināt vienoties. Viss, ko vari darīt, ir smaidīt un ļaut viņu dusmām iet tev garām. Tava neaizskaramība aizkaitinās viņus vēl vairāk!

Mežāzis

Tev ir jābūt radošam un jāpaceļ gaisā projekts, kurš ilgi ir stāvējis malā. Neļauj citiem pienākumiem tevi nomākt, tev ir jātiek galā ar šo vienu vienīgo – tagad vai nekad!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu varbūt arī vēlies izvēlēties vieglāko ceļu un piekrist kāda prasībām, bet tas noteikti visu pasliktinātu ilgtermiņā. Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad tev ir jācīnās pretī – ja nē, tu viņiem piederēsi.

Zivis

Šodien saglabā skatījumu uz lielo kopskatu, jo tiklīdz ķersies klāt sīkumiem, noteikti apmaldīsies. Tev būs diezgan viegli pārliecināt citus, lai tev palīdz, tāpēc ļauj draugiem un kolēģiem tikt galā ar sīkumiem, kuri tev traucē.

LA.lv