Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.februārim. Sāc dienu agri, parūpējies par skaistumu!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

27. februārī dzimušās Zivis ir empātiski un uzticami cilvēki. Bieži kļūst par dzīves skolotājiem. Vienīgais pamanāmais trūkums – pieticīgas analīzes spējas, un tieši tās zvaigznes iesaka attīstīt gadā pēc savas dzimšanas dienas!

Auns

Šodien parūpējies par savu ārieni un neaizmirsti arī par veselību. Gan atpūtīsies, gan atslābināsies un baudīsi jaukas sajūtas, turklāt vēl uzlabosi izskatu. Lieliski, vai ne?

Vērsis

Šo dienu vērts sākt pēc iespējas agrāk. Veiksmīgākā būs tieši dienas pirmā puse, aptuveni līdz dienas vidum, tāpēc nelaid garām labas iespējas, vārtotieas pa gultu.

Dvīņi

Šodien labāk ieņem nogaidošu pozīciju. Nav vērts steigties, un nekādā gadījumā nevajadzētu likt pamatakmeņus kaut kam nozīmīgam. Situācija jau pavisam drīz mainīsies.

Vēzis

Kaut kas, ko tu uztver kā šķērsli, var būt likteņa sūtīta palīdzība tavu mērķu sasniegšanai. Kas tas ir? To vislabāk sapratīsi pats!

Lauva

Šodien apkārtējie meklēs slēptu jēgu tavos vārdos un pēc tam vēl apvainosies par to, ko paši tur saskatījuši. Izskaidro visu pats, lai nerastos pārpratumi!

Jaunava

Šodien var būt jāizdara sarežģīta izvēle, turklāt tur, kur to nepavisam negaidīji. Neapgrūtini sevi ar žēlošanos, labāk izdari secinājumus un mācies no tiem.

Svari

Šodien tevi var burtiski apkraut ar problēmām, kurām nav nekādas saistības ar tavu jomu, bet vēlāk pieklājīgi pateikt “paldies”. Centies neuzķerties uz šīs makšķeres, metot kaunu pie malas un apvaicājoties, ko par to saņemsi pretī.

Skorpions

Šodien būs grūti saglabāt objektivitāti – pārāk spēcīgi tevi virmos vēlēšanās parādīt viņa īsto vietu kādam, kurš tev jau ilgāku laiku traucē dzīvot. Nevajag tik ļoti satraukties, lai taču viņš, nabadziņš, dzīvo vien tālāk – un pasaki to skaļi, lai visi saprot.

Strēlnieks

Ja tu nespēj izpildīt pats savus pienākumus, ko vari prasīt no citiem? Izrādi vēlēšanos un spēju atbildēt par saviem vārdiem, un visiem kļūs vieglāk, tajā skaitā tev pašam arī.

Mežāzis

Šodien nekontrolēsi situāciju pilnībā, lai gan no malas izskatīsies, ka tā ir. Iespējams, nāksies meklēt atbalstu no malas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu zini, ko esi vērts – tāpēc prasi savu daļu atlīdzības projektos, kuros piedalies. Šodien, lai cik dīvaini izklausās, praktiski visi tavi lūgumi tiks sadzirdēti un apmierināti.

Zivis

Šodien, rēķinoties ar vēl kādu, izņemot sevi, gaidāma liela kņada un juceklis. Tāpēc, ja vien iespējams, atliec citu iesaistīšanu savos plānos uz dažām dienām.

LA.lv