Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.janvārim. Laiks ir liela vērtība, neiznieko to!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev ir labāk jāizmanto savs laiks. Tev nav jāsastāda grafiks ikkatrai minūtei, bet tev produktīvāk jāizlieto visas tās minūtes un stundas, kas paiet garām neizmantotas. Laikam ir liela vērtība, un to nevajadzētu izniekot.

Auns

Nebēdz no ārpasaules. Vienīgais veids, kā tikt galā ar savām problēmām, ir atlocīt piedurknes un ķerties klāt visam, kas tev liek justies nomāktam. Kur gan palicis tavs Auna gars?

Vērsis

Tava sabiedriskā dzīve šodien būs ievērojami aktīvāka, un pastāv pat iespēja, ka tavā dzīvē ieradīsies mīlestība – tu noteikti satiksi kādu, kurš liks tavai sirdij auļot. Vai tā ir tava mūža mīlestība? Varbūt jā, varbūt nē, bet jebkurā gadījumā, tas būs jautri.

Dvīņi

Tev ir jāsāk taupīt. Pēdējā laikā tu esi dzīvojis greznāk nekā spēj atļauties, un agrāk vai vēlāk tev nāktos ieviest izmaiņas. Tās būs vēl sāpīgākas ilgtermiņā, ja neveiksi tās tagad.

Vēzis

Kosmiskā aktivitāte apgabalā, kas atbild par tavām partnerattiecībām, nozīmē, ka tev ir jābūt nežēlīgam pret tiem, kuri, šķiet, ar nodomu cenšas tavu dzīvi padarīt grūtāku. Gan personīgajā dzīvē, gan darbā nebaidies pārraut saites ar tiem, kuri tevi attur no sava pilnā potenciāla īstenošanas.

Lauva

Lai arī tu neesi elastīgākā no zīmēm, taču pienāk brīži, kad pat Lauva zina, ka ir jāiet līdz ar straumi. Pārmaiņu vēji ir pārāk spēcīgi, lai tu varētu pretoties vēl ilgāk. Ir pienācis laiks pārmaiņām – jo lielākas, jo labāk!

Jaunava

Tu esi vienā no tiem noskaņojumiem, kad, šķiet, izbaudi trača celšanu. Dažreiz Jaunavām patīk radīt haosu, un tu šodien noteikti pateiksi vai izdarīsi kaut ko tādu, kas aizsāks šo ķēdes reakciju, tikai lai redzētu, kā cilvēki reaģēs.

Svari

Svari ir kardināla zīme, kas nozīmē, ka tu cīnīsies par saviem uzskatiem, un tas ir labi, jo tevi izaicinās kāds, kurš šodien diezgan izteikti nepiekritīs tavam viedoklim. Tu zini, ka taisnība ir tavā pusē, tāpēc pārliecini par to arī savu sāncensi – vidusceļa nav.

Skorpions

Turpmākajās pāris dienās tavā dzīvē uzradīsies kāds jauns cilvēks, kurš atvērs tavas acis jaunām iespējam. Viņš tev arī atgādinās: lai arī tavas personīgās darīšanas ir svarīgas, tur ārā tik un tā ir pasaule, kuru nedrīkst ignorēt.

Strēlnieks

Ja visu nedēļu esi melnu muti un tīru sirdsapziņu strādājis, vari sākt jau atvilkt elpu un plānot jauku atpūtu brīvdienās. Lai nu kurš, tu esi to pelnījis! Kā būtu ar nelielu izbraukumu? Mazs, neplānots ceļojums varētu izdoties lieliski!

Mežāzis

Atskaties uz pēdējiem pāris mēnešiem un pajautā pats sev, ko tu patiesi esi sasniedzis. Visticamāk, ka diezgan daudz, tad kāpēc tu joprojām esi tik sašļucis? Lai arī kāds būtu iemesls, tev ir jāattopas, jo jaunas izdevības jau ir ceļā. Esi tām gatavs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tava galva ir pilna ir lieliskām idejām, bet pagaidām tām ir jāpaliek tavā prātā, jo kādu brīdi vēl nebūs izdevības tās realizēt. Bet kur gan ir steiga? Pat ja tu palaidīsi garām vienu izdevību, vienmēr nāks cita.

Zivis

Ir kaut kas tāds, ko tu dari labāk nekā jebkurš cits – tieši uz to tev vajadzētu koncentrēties. Ja kāds aktuāls jautājums tevi neskar, tad tev tas ir jāignorē un jākoncetrējas uz lietām, kuras ir no svara. Jo šaurāks būs tavs mērķu loks, jo lielākus panākumus gūsi.

LA.lv