Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27. jūnijam. Viss izdosies! 16

Foto – Fotolia

Auns

Paveic līdz galam vecos darbus un esi ļoti uzmanīgs, lai neko nepalaistu garām. Neslinko – tev viss izdosies. Pievērs īpašu uzmanību pārtikai – iespējamas saindēšanās. No alkohola labāk atteikties. Vakara pastaiga palīdzēs atjaunot spēkus un gara mundrumu.

Vērsis

Var izcelties konflikts ar tuviniekiem. Ja tev šķiet, ka uz tevi izdara spiedienu, piespiežot darīt kaut ko pret tavu gribu, ir īstais brīdis, lai mierīgi, bet stingri aizstāvētu savu pozīciju. Zvaigznes ir tavā pusē.

Dvīņi

Mēnesis ne tuvu neiet uz beigām, bet tu esi noteikti pārliecināts, ka finanšu līdzekļi nepietiks līdz tuvākajai algai. Nākamreiz plāno savu budžetu racionālāk vai meklē citus kanālus sava maciņa papildināšanai.

Vēzis

Visu dienu tevi piemeklēs sīkas nepatikšanas. Tāpēc iespējami mazāk laika pavadi ārpus mājas. Tuvojoties vakaram, var parādīties galvassāpes un smeldze locītavās. Kategoriski kontrindicēts sekss ārpus esošajām attiecībām.

Lauva

Laiks, lai īstenotu labi pārdomātus plānus. Darbojies drosmīgi, bet velti neriskē. Esi godīgs ar apkārtējiem. Krāpšana un noklusēšana šajā dienā nenovedīs ne pie kā laba. Labākās sarunas šodien – par mīlestību. Norunā romantiskas tikšanās un neapvaldi kaisles uzplūdus.

Jaunava

Šodien tev var negaidīti šķist, ka viss ir zaudējis jēgu, taču pacenties nekrist panikā, jo pēc lietus vienmēr uzspīd saulīte. Vienkārši pacenties pareizi sadalīt prioritātes un droši ej uz izvirzīto mērķi. Ieklausies šodien tuvu un mīļu cilvēku padomos, kā arī pasaudzē savu veselību. Nelieto alkoholu un treknu pārtiku.

Svari

Dzīves potenciāls šodien būs ārkārtīgi pazemināts. Dienas pirmajā pusē var notikt negatīvi notikumi, kas var izraisīt daudzas problēmas attiecībās ar apkārtējiem. Šodien nevajag plānot dažādas tikšanās ar draugiem un iesaistīties strīdos ar svešiem cilvēkiem. Zvaigznes iesaka pievērst uzmanību savai un sev tuvo cilvēku veselībai.

Skorpions

Ja tu agrāk kautrējies vai vienkārši negribēji traucēt apkārtējos ar savām problēmām, tad šodien droši vērsies pēc palīdzības, viņi ar prieku tevi atbalstīs. Tāpat šodien apmeklē stomatologu.

Strēlnieks

Strēlniekiem laba diena, lai sāktu jaunus darbus, komunicētu un uzlabotu attiecības ģimenē. Pastāv liela varbūtība, ka sievietes Strēlnieki izveidos jaunu iepazīšanos vai izbaudīs romantiskus piedzīvojumus. Šodien var veikt dārgus pirkumus, kā arī nodarboties ar dziedināšanu un slimību profilaksi. Savukārt vīriešiem Strēlniekiem zvaigznes iesaka izvairīties no skaļām kompānijām un svinībām, jo tas var negatīvi ietekmēt tavu veselību.

Mežāzis

Dienas pirmajā pusē pastāv draudi veselībai. Iespējamas traumas, kā arī nopietnas problēmas attiecībās ar apkārtējiem. Šodien tu vari saņemt vēsti vai lūgumu no tuva cilvēka. Dienas otrajā pusē var notikt jaunas iepazīšanās vai romantiskas aizraušanās. Šajā dienā biznesa lietās var rēķināties ar draugu un uzticamu lietišķo partneru palīdzību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai kā tu necenstos, darbā no tevis nebūs lielas jēgas. Labāk paņem brīvdienu un pavadi to ar ģimeni vai dodies iepirkties. Vakarā labāk palikt mājās un noskatīties filmu kopā ar sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem.

Zivis

Steidzami sāk uzlabot attiecības darba kolektīvā. Pretējā gadījumā tu nespēsi kontrolēt situāciju, bet visi tavi spēki būs jānovirza, lai samierinātu sastrīdējušos kolēģus. Šodien pastāv augsts vīrusu saslimšanas risks. Esi uzmanīgs.

LA.lv