Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.maijam. Esi sadzirdams! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu šogad daudz laika pavadīsi kustībā un ir ļoti iespējams, ka jau nākamo dzimšanas dienu sagaidīsi citā valsts daļā. Līdzko tev radīsies kāre pēc piedzīvojumiem, tu vairs nebūsi atturams. Pasaule ir tik liela un aizraujoša!

Auns

Līdz ar Marsa, tava valdnieka, tik izteikti pozitīvo ietekmi šobrīd, kā gan tu varētu izgāzties? Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad tev ir jāuzņemas riski, jākāpj pāri robežām. Tev vairs robežas nepastāv, tāpēc tiecies uz augšu.

Vērsis

Saskaņā ar planētām, tu ar savu neatlaidīgo attieksmi šodien pārsteigsi daudzus. Parasti tu esi mierīgs un reti kad pacel balsi, bet turpmāko 24 stundu laikā tu rīkosies tieši pretēji un būsi gan impulsīvs, gan sadzirdams.

Dvīņi

Ja tu tagad sevi piespiedīsi virzīties uz priekšu, tu turpmākajās 24 stundās paveiksi vairāk nekā lielākā daļa cilvēku spēj 24 dienās. Tev netrūks ne enerģijas, ne kaisles – un ja tu izmantosi smadzenes, tev netrūks nekas.

Vēzis

Ja tu neiegūsi to, ko vēlies vienu dienu, tad iegūsi citu dienu – tu esi vienā no saviem pārliecinošajiem noskaņojumiem, kad tu itin viegli ar vārdiem vari tikt galā ar cilvēkiem, ar kuriem ir darīšanas. Neviens neatteiks Vēzim – vismaz ne šodien.

Lauva

Neuztraucies par kļūdām, kuras varētu pieļaut, uztraucies tikai par to, ka varētu palaist garām savu iespēju, tāpēc ka pārāk novēloti rīkojies. Planētas ziņo, ka izdevība, kuru mēģināsi izmantot, atmaksāsies, pat ja viss norāda uz pretējo.

Jaunava

Kāds, kurš atrodas pie varas, turpmākajās 24 stundās izaicinās tevi darīt vairāk un labāk, tu to nenoraidīsi un pierādīsi, uz ko tu esi spējīgs. Tavām ambīcijām nav robežu.

Svari

Tev ir noskaņojums šokēt. Tu vēlies ieraudzīt apbrīnu citu cilvēku sejās, kad tu pasaki vai izdari lietas, kuras viņi pat nespētu iedomāties. Tomēr neaizej par tālu vai arī pat draugi varētu no tevis sākt izvairīties.


Skorpions

Šodien, ļoti iespējams, tev izcelsies diezgan skaļas domstarpības ar kādu. Vienkāršais fakts ir tāds, ka pēdējā laikā esi ticis grūstīts apkārt un noteiktiem cilvēkiem ir jāiemācās, ka vari kost tikpat labi, kā riet.

Strēlnieks

Tu šodien vari darboties vienatnē, bet, ja sadarbosies ar citiem, tad sasniegsi desmitreiz vairāk. Marsa atrašanās pretējā zīmē mudina tevi nolikt malā sīkas nesaskaņas un apvienoties ar tiem, ar kuriem tev sakrīt domas un uzskati.

Mežāzis

Ja šodien uz taviem pleciem gulsies ievērojams spiediens, tad, visticamāk, tā ir tevis paša vaina. Tu pēdējo nedēļu laikā esi uzņēmies pārāk daudz pienākumu un atbildību un tagad sāc par to samaksāt. Samazini savu darbu apjomu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tevi šodien piesaistīs kāds cilvēks, kurš ir spēcīgs un varens. Planētas ziņo, ka jūs radošā ziņā esat saderīgi. Iesaistieties kopā pie projekta, kurš jums abiem šķiet iedvesmojošs. Jūs progresēsiet ātrāk nekā pat spējat iedomāties.

Zivis

Tev ir neierasti būt tik izlēmīgam, bet kaut kas tevi ir iesviedis cīņā, un tev ir nopietns nodoms atstāt savas pēdas. Lielākoties tava problēma ir tajā, ka esi pārāk jūtīgs, bet šodien tas neradīs aizkavēšanos.

LA.lv