Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.martam. Zināšanas padara stiprāku!0

Dienas noskaņa

Otrdien horoskopa zīmes dalās divās lielās “nometnēs”: tie, kuriem labāk atlikt svarīgus lēmumus un uzmanības piesaistīšanu uz citu dienu, un tie, kuri negaidīti vēlēsies mirdzēt sabiedrībā un rīkot svētkus. Pie kuriem piederi tu? Vai nu lasi horoskopā, vai izvēlies pats!

Auns

Tavs godīgums šodien daudzus atbruņos. Turklāt tas mulsinās cilvēkus un dažam labam sagādās neveiklus brīžus. Padomā, vai tieši šādu efektu tu vēlējies sasniegt? Ja ne, ņem talkā diplomātiju, lai savas atklāsmes padarītu maigākas!

Vērsis

27. martā vari gaidīt pēkšņus ciemiņus. Pat ja viesi neklauvēs uzreiz pie tavām durvīm, iespējams, piezvanīs kāds sen nesatikts draugs vai radinieks. Sagatavojies šādai iespējai jau no rīta, neļauj sevi pārsteigt! Bet zvanītājam vari droši teikt, ka tieši par šo cilvēku esi iedomājies. Nebūs melots.

Dvīņi

Šodien varēsi izvēlēties, bet izvēle, šķiet, varētu būt starp “slikti” un “vēl sliktāk”. Tomēr tas vēl nav iemesls satraukumam – vismaz zināsi, kas gaidāms. Labas zāles pret jebkurām nepatikšanām būs uzmanīga pretējās puses viedokļa uzklausīšana. Iespējams, ar to arī pietiks, lai domstarpības būtu atrisinātas.

Vēzis

Iespējams, tu uzskati, ka esi izdarījis visu iespējamo. Tomēr tā nav, tev vēl ir iespēja padarīto uzlabot ar nelielu, bet būtisku niansi, kas piešķirs tavam darbam pabeigtību un eleganci. Vakarā, ja iespējams, izmanto iespējas ļauties ūdens procedūrām. Tā būs balva par lieliski paveikto darbu!

Lauva

Atliec jebkuru tādu jautājumu risināšanu, uz kuriem jāatbild ar kategorisku “jā” vai “nē”. Lai kā tu šodien atbildētu, jau rīt, iespējams, gribēsies sniegt pretējo atbildi. Tāpēc vislabākais padoms būtu nedaudz nogaidīt!

Jaunava

Šodien viss norisināsies ļoti ātri – no brīža, kad tev radīsies kāda spoža ideja, līdz tās īstenošanai nepaies ne puse dienas. Tikai jācer, ka ideju netrūks! Vakarā ar tādu pat aizrautību metīsies izklaidēs – draugi pat pabrīnīsies, jo parasti tu esi visprātīgākais cilvēks kompānijā.

Svari

27. martā vari gaidīt svarīgus ziņojumus un informāciju, solījumus un piedāvājumus. No visiem nevajadzētu atteikties, bet katrā tomēr derētu pameklēt arī slēpto iemeslu, kāpēc tie ir izdevīgi pašam solītājam.

Skorpions

Otrdiena, iespējams, Skorpioniem būs svarīgākā diena ilgākā laika periodā, varbūt pat visā gadā. Nepalaid garām iespēju, ja tā parādās. Ja jaunas izredzes neredzi, ieskaties vērīgāk – kaut kam noteikti jābūt, lai arī negaidītā jomā!

Strēlnieks

Tev ir bagāta iztēle, liec to lietā, lai atklātu pasauli sev apkārt. Ja tapetes viesistabā tev neļauj apgleznot vīrs/sieva/vecmāmiņa/sievasmāte vai kāds cits radagabals, ķeries pie kaut kā nevainīgāka. Piemēram, radošas Lieldienu gatavošanas!

Mežāzis

Ja starp apkārt izskanējušiem viedokļiem tā arī nav nevienas jēdzīgas domas, nu, ko, nāksies tās izteikt pašam. Pat ja to darīt īpaši negribas. Ņem vērā, atklātība šoreiz darbosies tavā labā!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Otrdien Ūdensvīriem vēl vairāk nekā citkārt gribēsies ķerties pie organizatoriskiem darbiem. Tāpēc nebrīnies, ja kolēģi un ģimenes locekļi uz tevi nikni skatīsies caur pieri: tu viņus būsi viens un divi iesaistījis plaša mēroga pasākumā, kurā ārkārtīgi vajadzīgs čakls darbaspēks tavu rīkojumu izpildei.

Zivis

Zivis šodien var apjaust, ka nepavisam nav brīvas kā viļņi okeānā, lai gan iepriekš, iespējams, dzīvoji tieši tādā laimīgā neziņā. Mierini sevi kaut vai ar domu par to, cik vajadzīgs un neaizstājams cilvēks esi gan darbā, gan mājās!

LA.lv