Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.oktobrim. Atļaujies atšķirties! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vissvarīgākais turpmākajos 12 mēnešos ir tas, lai tavi plāni būtu elastīgi. Skorpionam ir reputācija kā pārāk stingram un nemainīgam – gan prognozēs, gan rīcībā, bet, ja tu vēlies īstenot savus sapņus, tev ir jāiemācās iet līdz ar straumi.

Auns

Neļauj negatīvai domāšanai tevi uzveikt. Koncentrējies uz to, kas tev padodas, un uzticies, ka planētas tevi vedīs pareizā virzienā. Šodienas Saules-Plutona saikne mudina tevi būt neierastam, izcelties starp visiem.

Vērsis

Šodien tev ir nepieciešams realitātes pieskāriens, gan radošā līmenī, gan sirdslietās. Tu, protams, nevēlies būt nelaipns, bet, tavuprāt, labāk ir būt atturīgām nekā pārprastam. Mīļotie kādu dienu tev pateiksies par tavu godīgumu un atklātumu.

Dvīņi

Ir divi veidi, kā vari tikt galā ar problēmu: ātrākais veids, kurš lietām liek pierimt īstermiņā, bet negarantē, ka tās neatgriezīsies, vai arī garākais ceļš, kurš pieprasa vairāk laika un pūļu, bet vispārēji ir efektīvāks. Tu zini, kurš veids ir labāks.

Vēzis

Radošai vai romantiskai problēmai, šķiet, nav loģiska risinājuma, bet tas ir tāpēc, ka skaties no negatīva lenķa. Pacel savu skatu un ātri sapratīsi, kas ir jāpaveic. Tad izdari to!

Lauva

Tev ir jāatrod labāks līdzsvars starp mājas un darba dzīvi. Mīļotie tevi atbalstīs, bet tikai tad, ja tu esi gatavs atrast laiku savā grafikā, lai mazinātu viņu šaubas un bailes. Ja tu spēj palīdzēt, kāpēc to nedarīt?

Jaunava

Neliela nesaprašanās var izaugt par kaut ko daudz lielāku. Skumjais fakts ir tāds, ka cilvēki mēdz būt līdz muļķībai aizskarami, tāpēc uzmani, ko saki un kā to saki. Vispār šobrīd pat var būt labāk neteikt neko.

Svari

Tu varbūt uzskati, ka vari palīdzēt draugam atrisināt kaut kāda veida konfliktu, bet, ja vien viņš tieši tev to nelūdz, planēts iesaka neiejaukties un turēties pa gabalu. Šī ir problēma, kuru viņš var un viņam vajadzētu atrisināt pašam.

Skorpions

Jo vairāk kāds tev saka, ka tavi plāni ir nederīgi, jo vairāk tu esi apņēmies pierādīt pretējo. Tu jūti, ka tev ir kaut kas jāpierāda, ne tikai viņiem, bet arī pašam sev. Tomēr stingra nostāja ir teicama daudzās situācijās, izņemot gadījumu, kad kļūst pašmērķīga.

Strēlnieks

Plānus, kurus izveidoji aizvadītajā nedēļas nogalē, varbūt esi jau mainījis vai atmetis, jo tiem traucē realitāte. Vienkāršais fakts ir tāds, ka tev nav ne laika, ne resursu, lai paveiktu to, ko teici. Nākamreiz tik viegli nesoli.

Mežāzis

Cik izsalcis tu esi pēc panākumiem? Ja tu esi tipisks savas zīmes pārstāvis, tad esi ļoti izsalcis, un to, ko sasniegsi līdz gada beigām, varētu saukt par kaut ko īpašu. Parādi pasaulei, uz ko esi spējīgs!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Uzmanies, ka neapbēdini cilvēkus, kuru palīdzība tev būs nepieciešama. Nav svarīgi, kas notiks privātajā dzīvē vai darbā, saglabā vēsu prātu un iestāsti sev, ka viss atrisināsies uz labu. Tā tas vienmēr notiek, šis nav izņēmums.

Zivis

Var likties, ka kaut kāda veida šķērslis ir pārāk liels vai pārāk augsts, lai atrastu apkārtceļu, bet nepadodies. Tuvais pilnmēness liks vairākam lietām nogāzties no saviem augstumiem, un varbūt šī barjera ir viena no tām.

LA.lv