Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.aprīlim. Skaties uz dzīves gaišo pusi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Kāds ir tavs nr.1 mērķis? Kāda ir tava kvēlākā vēlēšanās? Ko tu mēģinātu izdarīt, ja zinātu, ka nevari izgāzties? Turpmāko 12 mēnešu laikā apzinies savus galvenos mērķus. Jupiters, veiksmes planēta, varētu likt tiem visiem piepildīties.

Auns

Kaut arī pēdējā laikā tava finansiālā situācija nav bijusi spīdoša, Saules-Saturna saikne palīdzēs tev saprast, ka tam nemaz nebija nozīmes. Tas, vai tu esi bagāts vai nabags, nav atkarīgs no tā, cik tev ir daudz naudas – viss slēpjas tavā skatījumā uz dzīvi.

Vērsis

Saules atrašanās tavā zīmē veido izcilu saikni ar Jupiteru, veiksmes planētu, kas nozīmē, ka šodien tev ir viss nepieciešamais, lai paveiktu kaut ko īpašu. Pat ja tu esi no kautrīgajiem un atturīgajiem, tev ir jāšokē visus apkārtējos – pie tam pamatīgi!

Dvīņi

Jebkura diena var būt jauns sākums un līdz ar to, ka šobrīd tavu zīmi ietekmē tik labvēlīga
planētu pozīcija, šis ir viens no tiem brīžiem, kad panākumi ir garantēti. Pirmkārt, protams, tev gan ir jāpieceļas un kaut kas jāsāk darīt. Kas gan tas būs?

Vēzis

Ir brīži, kad tev ir jābūt vienatnē ar savām domām, bet šodien tu dosies pretējā virzienā un padarīsi visai pasaulei zināmu, kas notiek tavā prātā. Vai pasaulei tas būtu jāzina un vai tā to vēlas dzirdēt, ir pavisam cits jautājums!

Lauva

Šodienas Saules-Jupitera saikne kaut kādā veidā atalgos tevi par tavām pūlēm, it īpaši, darba frontē. Ir jauki būt novērtētam un ir vēl jaukāk, ja par tevi domā, kā par ekspertu, bet neļauj tam sakāpt tev galvā.

Jaunava

Šodienas Saules-Jupitera saikne kaut kādā veidā atalgos tevi par tavām pūlēm, it īpaši, darba frontē. Ir jauki būt novērtētam un ir vēl jaukāk, ja par tevi domā, kā par ekspertu, bet neļauj tam sakāpt tev galvā.

Svari

Pēdējo dienu notikumi varbūt arī nebija viegli sagremojami, bet tev vajadzētu būt pirmajam, kurš atzīst, ka tie tevi ir padarījuši stiprāku. Turpmāko dienu laikā tu būsi ieguvējs daudzējādā ziņā: garīgā, emocionālā, profesionālā un arī finansiālā.

Skorpions

Ja tava sestā maņa saka priekšā, ka kāds no tevis apzināti kaut ko slēpj, tad par katru cenu, konfrontē viņus ar savām aizdomām! Viņi visu, protams, noliegs, bet tavs asais Skorpiona prāts uzreiz aptvers, kas patiesībā notiek.

Strēlnieks

Tavas emocijas šodien ir tuvu iznākšanai virspusē, bet tas nemaz nav tik slikti. Līdz ar Jupitera, tava valdnieka, saikni ar Sauli, tu vari atļauties būt atklāts par to, kā jūties – tam nebūs negatīvu seku. Esi patiess pats pret sevi.

Mežāzis

Šodienas notikumi būs, kā atlīdzība par to, ka pagātnē palīdzēji draugam vai pat svešiniekam. Tas var būt kaut kas liels vai arī mazs, bet tas bez šaubām būs pelnīti.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai arī cik grūtas ir bijušas pēdējās pāris dienas, jau pavisam drīz atkal būsi zirgā. Dzīve pārvietojas ciklos, un fāze, kurai šobrīd dodies cauri, lai arī pārbaudījumu pilna, nevar nodarīt nekādus paliekošus bojājumus. Tāpēc pasmaidi!

Zivis

Centies visu uztvert pozitīvi, pat ja šodien daži cilvēki par tevi pasmejas. Par laimi, šodienas Saules-Jupitera saikne palīdzēs tev saskatīt visā notiekošajā gaišo pusi, kaut arī tas notiek ar tevi. Smejies, un pasaule smiesies līdz ar tevi.

LA.lv