Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28. augustam. Ievēro mērenību visā! 0

Foto – Fotolia

Auns

Pastāv liela varbūtība, ka apstākļi šodien izvērtīsies ne tā, kā jums gribētos. Esiet gatavs rīkoties jaunos apstākļos. Galvenais – ievērojiet mērenību it visā. Neuzņemieties vairāk, kā jūs spējat paveikt. Izvairieties no konfliktiem.

Vērsis

Šodien jūsu enerģijas pietiks gan mazām, gan lielām darba problēmām. Vēl arī aplipināsiet savus kolēģus ar darbaholismu. Šodien ir izdevīgu pirkumu brīdis. Arī līgumu slēgšana un jaunas iepazīšanās ir ieplānotas zvaigznēs.

Dvīņi

Nav īstais brīdis atslābināties. Situācija spiež jums būt maksimāli sakoncentrētam, lai izvairītos no nopietnām problēmām. Visticamāk, diena jums šķitīs bezgalīgi gara, ja vien neapbruņosieties ar pacietību. Rūpes, problēmiņas, sīkas raizes uz ilgu laiku var izsist jūs no līdzsvara.

Vēzis

Nesteidzieties parakstīt darījumu papīrus. Nenāks par skādi vēlreiz apsvērt visus par un pret jūsu nodomiem. Izvairieties no nepārdomātiem gājieniem un skarbiem izteicieniem. Kāpēc vajag aizvainot draugus un tuviniekus sīkumu dēļ?

Lauva

Veiksme jums šodien staigās burtiski pa pēdām. Bet vai jūs esat gatavs to izmantot vajadzīgajā brīdī? Droši ejiet pie priekšniecības lūgt jūs paaugstināt amatā vai palielināt algu. Jums šodien neatteiks.


Jaunava

Nevajag apstāties pie sasniegtā, jo īpaši, ja veiksme pati jums skrien rokās. Labvēlīgs laiks lietišķām tikšanām. Visticamāk jūs pārņems nepārvarama vēlme pēc pārmaiņām. Rīkojieties, taču nepakļaujieties emocijām.

Svari

Nopietnu ieceru realizēšana un svarīga darba paveikšana prasīs, lai jūs atsvaidzinātu savas zināšanas un prasmes. Apgūstiet jaunas tehnoloģijas, izvirziet jaunus projektus. Šodien ir īstais brīdis būtiski uzlabot savu materiālo stāvokli, tad rīkojieties!

Skorpions

Veiksme ir ne tikai nodevīga, bet arī gādīga. Kā jau īsta sieviete. Ar cieņu uztveriet jebkuru veiksmes izpausmi. Šodien darbā vēlams risināt globālus jautājumus, bet sīkos rutīnas darbiņus piespēlēt kādam citam.

Strēlnieks

Šodien jums vajadzēs daudz paspēt un daudz paveikt, tāpēc nāksies sevi netaupīt. Iztērēsiet visus savus spēkus un daudz netrūks līdz pārpūlei. Taču, ja pareizi sadalīsiet darbus dienas laikā un laikus sev iedosiet atelpas brīžus, tad varēsiet daudz sasniegt bez zaudējumiem.

Mežāzis

Gaidāms vai nu zibens no skaidrām debesīm, vai arī kaut kas mainīsies jūsu dzīvē. Ko nesīs pārmaiņas, tas ir atkarīgs tikai no jūsu reakcijas un dzīves uztveres. Šodien varat gaidīt izdevīgus biznesa piedāvājumus vai arī pavirzīšanos pa karjeras kāpnēm. Jūsu pūles tiks pienācīgi novērtētas.

Ūdensvīrs

Nesāciet jaunus darbus, šo dienu veltiet, lai risinātu mazāk svarīgus jautājumus. Nekādas svarīgas tikšanās un pārrunas. Nedariet to, ko jums negribas darīt. Taču neaizmirstiet par saviem pienākumiem pret tuviniekiem.

Zivis

Nesteidziniet apkārtējos – viņi kustas dienas ritmā tā, kā spēj. Tomēr atcerieties, ka arī jūs pats varat nejauši izkrist no viņu kustības trajektorijas, un tad būs saskriešanās ar pierēm. Saglabājiet vismaz humora izjūtu. Citādi ātri saķildosieties.

LA.lv