Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28. februārim. Septiņreiz nomēri!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu esi apveltīts ar unikālu spēju saskatīt citu cilvēku patieso noskaņojumu un domas. Ja uz jautājumu “Kā tev klājas?” kāds mēģinās samelot ar ierasto “normāli”, tu uzreiz jutīsi, ja tā nav taisnība. Gadā pēc tavas dzimšanas dienas zvaigznes novēl vairāk ieklausīties savās sajūtās.

Auns

Šodien būsi tik pārliecināts par savu taisnību, ka vari sastrādāt patiešām daudz muļķību. Ieklausies apkārtējo padomos, iespējams, tie nemaz nav tik nejēdzīgi.

Vērsis

Reizēm ļoti daudz iespējams sasniegt, pieliekot minimālas pūles. Šodien ir tieši šāda diena. Tikai nepierodi pie tādas situācijas – tādas dienas ir retums, nevis norma.

Dvīņi

Dvīņus šodien var pārņemt sentimentāls noskaņojums. Šī iemesla dēļ labāk izvairies no pārāk dzīvespriecīgiem paziņām, kas, nezinot tavu garastāvokli, var tevi nejauši aizskart.

Vēzis

Šodien tevi var apciemot iedvesma. Esi gatavs tās vizītei, kā zināms, iedvesma mēdz parādīties pašā negaidītākajā, bet reizēm arī nepiemērotākajā brīdī.

Lauva

Šodien tev, iespējams, būs grūti atturēties no krasām kursa izmaiņām. Tomēr pacenties, jo pagaidām neko mainīt nav jēgas.

Jaunava

Ja gatavojies plūst līdzi straumei, tev jāsaprot arī tas, ka vējš var mainīties. Šodien no tevis drīzāk gaida izlēmīgu rīcību, lai kā tu necenstos no tās izvairīties.

Svari

Šodien notikumu gaitā iespējamas straujas pārmaiņas, kas skars arī tevi. Visticamāk, tavs darāmo darbu saraksts kļūs vēl garāks, bet izskatās, ka rūpes būs patīkamas.

Skorpions

Šodien tev būs pietiekami daudz laika, lai nodarbotos ar sasniegtā pilnveidošanu. Rūpīgi noslīpēts tava darba rezultāts tiks novērtēts daudz augstāk nekā uz ātru roku pabeigts veikums.

Strēlnieks

Šodien pabeidz to, ko nepaspēji izdarīt vakar, jo rīt būs jau pavisam citas rūpes. Ja tomēr neizdosies, ņem vērā, ka kustēties vajadzēs divreiz ātrāk.

Mežāzis

Tu šodien būsi līdzīgs mūžīgajam dzinējam, jo iemanīsies aptvert šķietami neiespējami plašu darbības diapazonu. Turklāt ne tikai fiziskā ziņā – jebkuru uzdevumu, ko tev piespēlēs dzīve, tu atrisināsi vienā mirklī.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tavs viedoklis dienas laikā pārāk bieži mainīsies, tāpēc pirms kaut ko darīt, septiņas reizes nomēri. Vai, vēl labāk, pavaicā kādam padomu.

Zivis

Sliktākais, ko tu šodien vari izdarīt – rīkoties kādam aiz muguras. Jēgas no tā tāpat nebūs, bet otrs cilvēks var apvainoties.

LA.lv