Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.maijam. Priecājies, bet piesardzīgi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules-Jupitera saikne tavā dzimšanas dienā ir brīnišķīgs vēstnesis panākumiem, bet, lai to izmantotu pilnībā, tev katru dienu ir jābūt dinamiskam. Pārbaudi, cik daudz labu notikumu un lietu vari “iespiest” 24 stundu laikā. Ikkatra diena ir kā jauns sākums.

Auns

Ja tavi instinkti saka priekšā, ka jābūt uzmanīgam, tu nedrīksti tos ignorēt. Šodienas Saules-Jupitera saikne var likt tev domāt, ka vari darīt to, ko vēlies, bet citi aspekti tevi brīdina, ka šī varētu būt no tām reizēm, kad viss varētu aiziet greizi. Esi piesardzīgs.

Vērsis

Tu redzi, kurā virzienā pūš vējš, bet vai tu būsi gana elastīgs, lai noliektos līdz ar tā atnākšanu? Ja tu pieturēsies pie savas Vērša dabas un atteiksies izkustēties pat par milimetru, tu varētu piedzīvot, kā vējš pārvēršas par vētru.

Dvīņi

Esi uzmanīgs, ko runā, jo šodien tu itin viegli varētu aiziet par tālu un negribot aizskart kādu, kurš varētu apgrūtināt tavu dzīvi. Nekad neaizmirsti, ka vārdi var aizskart tikpat labi kā dziedināt.

Vēzis

Ja tu tagad turēsi savas jūtas un emocijas ieslēgtas sevī, tās, visticamāk, ar sprādzienu nāks ārā vēlāk, tāpēc varbūt labāk ir ļaut tām visām iznākt ārā uzreiz. Tava izlikšanās par skarbo, vēso, vienaldzīgo cilvēku nevienu nav piemuļķojusi, varbūt vienīgi tevi.

Lauva

Jupitera atrašanās tavā zīmē nozīmē, ka tu nevienam neļausi sevi ierobežot. Tu pieprasi domu, izteikšanās un pārvietošanās brīvību un, ja tev liegs kaut vienu no šīm lietām, tu sacelsi pamatīgu traci.

Jaunava

Beidz sevi mocīt ar fantāzijām, kas varētu būt noticis, un padari savu dzīvi labāku sev un saviem mīļotajiem. Tu pēdējā laikā esi bijis pārāk pasīvs – dodies pasaulē un liec lietām notikt!

Svari

Tu vari domāt, ka noteikumus sev nosaki pats, un pašlaik tu noteikti vari tikt ar to sveikā cauri, bet nogriez pārāk daudz stūru vai pārkāp pārāk daudz noteikumu un tu noteikti iegūsi sev jaunus ienaidniekus. Neesi tik konfrontējošs, iemācies sadzīvot ar līdzcilvēkiem un dažreiz arī piekāpties.

Skorpions

Turpmākās pāris dienas nesīs veselu lērumu izaicinājumu, un tev ir jābūt savā labākajā formā, lai tiktu ar tiem galā efektīvi. Par laimi līdz ar Jupitera pozitīvo ietekmi, tu jūties tā, it kā varētu nostāties pret pasauli un uzvarēt. Cerams, ka tev ir taisnība.

Strēlnieks

Tev ir jākļūst pozitīvākam un jāsāk domāt par panākumiem nevis izgāšanos. Vissvarīgākais, tev ir jātic sev un savām spējām. Visums atalgo tos, kuri velta apzinātas pūles, lai parūpētos par sevi.

Mežāzis

Tev ir jāpatur prātā, ka nekas nav mūžīgs. Turpmākās pāris dienas var būt grūtas, bet, ja tu skatīsies uz pārmaiņām kā uz nepieciešamību un kaut ko labu, tad ar to būs vieglāk tikt galā. No pārmaiņām nav iespējams izvairīties, vienīgi pieņemt tās un pielāgoties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tas, kas tevi neiznīcinās, noteikti padarīs stiprāku, tāpēc beidz sevi žēlot un sāc pastāvēt par saviem principiem un uzskatiem. Tavi sāncenši var būt spēcīgi, bet tavā pusē ir taisnība. un tai ir lielāka nozīme.

Zivis

Var pienākt brīži, kad vēlies atrasties kaut kur pavisam citur, bet skarbā patiesība ir tāda, ka atrodies tur, kur esi, un tev ir jādara tas, ko citi no tevis sagaida. Tev ir pienākumi gan mājās, gan darbā, sapņojot nekļūsti paviršs pret tiem.

LA.lv