Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.novembrim. Spēlē uz visu banku! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev var būt vairāk smadzeņu un talanta nekā taviem sāncenšiem, bet vai tev ir nepieciešamais stimuls, lai sasniegtu virsotnes? Uz šo jautājumu tu saņemsi atbildi turpmākajos 12 mēnešos. Apzinies, ko tu vēlies un dodies pēc tā uz visu banku.

Auns

Būt pareizajā laikā un vietā vienmēr ir bijis svarīgi, it īpaši šobrīd. Nebaidies tuvoties cilvēkiem, kuri atrodas pie varas, ja tev ir ideja, kuru bīdīt uz priekšu vai arī tu pats vēlies paaugstinājumu. Tev tiek garantēta pozitīva atbilde.

Vērsis

Ja tu šodien jūti vēlmi ceļot, neļauj darbam tevi atturēt. Būs nebeidzamas iespējas paveikt neiedomājamas lietas turpmākajās pāris dienās, tāpēc aizmirsti par savu ikdienas grafiku un izklaidējies. Tev ir jāatpūšas no rutīnas.

Dvīņi

Beidz būt tik aizdomīgs un pieņem, ka tas, ko cilvēki saka, ir tas ko viņi domā. Ja draugs vai darba kolēģis ir apsolījis kaut ko izdarīt tavā labā, tad tev ir jātic, ka viņš to arī izdarīs. Neturpini par to atgādināt, tas var viņus aizskart.

Vēzis

Netērē laiku sapņojot, ka tiksi kaut kur citur vai darīsi kaut ko citu. Fakts ir tāds, ka tu esi tieši tur, kur tev ir jābūt, un dari tieši to, kas tev būtu jādara. Tāpēc dari to atkal un atkal, tikai labāk kā iepriekš.

Lauva

Ja tu šodien izdarīsi nelielu spiedienu pareizajā vietā, tu sasniegsi kaut ko patiešām grandiozu. Rīkojies tā, it kā tev būtu pilnīga ticība saviem spēkiem – pat tad, kad nav – un citi būs tik iespaidoti, ka palīdzēs nevis liks šķēršļus.

Jaunava

Personīgas dilemmas iznākums var būt līdzsvarots, bet tu esi tas, kura rīcība nosaka, uz kuru pusi tas lieksies. Tu vari būt strīdēties, ja vēlies, bet nav nepieciešamības. Izmanto savas komunikācijas spējas, lai savestu cilvēkus kopā.

Svari

Planētas ziņo, ka tu, visticamāk, aizskarsi kādu turpmākajās 24 stundās, neskatoties uz to, kādu rīcības plānu tu izvēlēsies. Tāpēc, lai arī ko tu plānotu, paveic to ātri, labi un tiec tam pāri. Atvainojies, ja kādreiz pasprūk kāds stiprāks vārds.

Skorpions

Ar tik lielu enerģijas daudzumu, kāds tev ir šobrīd, vairs nav jāpieturas pie vecās, ierastās rutīnas. Lai arī kādi dabiski talanti ir tavā arsenālā – un to ir vairāk nekā lielākajai daļai cilvēku – tu vari un tev ir jāizmanto tie savā labā.

Strēlnieks

Tev ir svarīgas darīšanas, kuras jānoved līdz galam, un tu nedrīksti nevienam ļaut stāvēt tev ceļā. Arīdzan tu nedrīksti ļaut sev novērst uzmanību uz lietām, kuras var būt pat ļoti interesantas, bet nav it nekāda sakara ar pašreizējo uzdevumu. Esi tiešs. Esi izlēmīgs.

Mežāzis

Tu vari domāt: ja uzņemsies risku, tas atmaksāsies, bet vai tu vari būt pārliecināts? Ja vien neesi 100% pārliecināts par iznākumu, tev vajadzētu uzmanīties, vismaz turpmākajās pāris dienās. Jauna mēness iestāšanās pagriezīs lietas tev par labu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Sāncensis centīsies tevi iebiedēt, lai tu darītu lietas, sekojot viņa norādēm, bet šī pārlieku neatlaidīgā attieksme tevi kaitinās un pārliecinās darīt pretējo. Vai tu tomēr vari būt pārliecināts, ka tas nav dubults blefs? Varbūt pat labāk būtu nedarīt vispār neko.

Zivis

Esi gudrs un ievies jaunas metodes savā ikdienas rutīnā. Ja tu spēj to izdarīt, tad tas, par ko baidījies, ka paveikšana aizņems dienas vai pat nedēļas, būs paveicams pat stundu laikā, atstājot tev vairāk brīvā laika, lai darītu to, ko patiešām izbaudi. Katrs nodarbojas pats ar sava laika menedžmentu!

LA.lv