Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.oktobrim. Mieru, tikai mieru! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Planētu ietekme tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka vari sagaidīt lielas izmaiņas turpmākā gada laikā. Vai tās būs “labas” vai “sliktas” pārmaiņas, ir atkarīgs tikai no tevis. Tas, kā tu izvēlies skatīties uz pasauli, nosaka to, kā tu to redzēsi.

Auns

Kaut kas tāds, kas pirms pāris dienām likās ļoti vienkāršs, tagad izskatās apbrīnojami sarežģīts. Varbūt tā arī ir, bet varbūt tas tomēr ir tavs prāts, kurš liek saskatīt neeksistējošus šķēršļus. Lai arī kāds būtu iemesls, šodien nevajadzētu pieņemt sasteigtus lēmumus.

Vērsis

Jo vairāk laika un pūļu tu veltīsi noteiktai situācijai, jo sliktāka tā kļūs. Kāpēc neieklausīties mājienā un neatkāpties? Tu izbaudīsi dzīvi vairāk, ja beigsi uztraukties par lietām, kuras nespēj kontrolēt.

Dvīņi

Saskaņā ar planētām tu pārāk smagi strādā, un tev ir nepieciešama atpūta. Ikvienam ir vajadzīgs laiks, lai atpūstos un izbaudītu labākās lietas dzīvē, un šobrīd tev tas ir nepieciešams vairāk nekā jebkad. Darbs var pagaidīt – atpūta nevar. Šoreiz.

Vēzis

Esi saprātīgs un pieturies pie savām dabiskajām robežām. Var būt vilinoši iet tālāk par to, par ko droši zini, ka esi spējīgs, bet planētas brīdina, ka tavi aprēķini itin viegli var aiziet greizi – un tas var būt dārgi vairāk nekā vienā veidā.

Lauva

Noteiktas lietas tavā privātajā dzīvē var būt haotiskas, bet tam nav jābūt iemeslam, lai mainītu itin visu. Šodien vienlaicīgi koncentrējies tikai uz vienu uzdevumu un neļauj mājas uztraukumiem novērst uzmanību no vienlīdz svarīgiem jautājumiem darbā.

Jaunava

Tavi pieņēmumi par to, kas ir labi un kas ir slikti, šodien tiks izaicināti. Vai tu esi sekojis noteiktam uzvedības modelim vairāk tikai ieraduma nekā pārliecības dēļ? Jā. Tev ir jāmaina tas, kam tu tici, jeb jātic kam citam.

Svari

Šodienas Saules-Urāna saikne brīdina, ka mainīt lietas tikai mainīšanas dēļ ir gan muļķīgi, gan bīstami. Ja kaut kas nav salauzts, kāpēc mēģināt to salabot? Tavam moto šodien vajadzētu būt, likt lietas mierā – gan mājās, gan darbā.

Skorpions

Sarežģīta situācija grasās turpināties vēl kādu laiku – viss, ko tu vari darīt, ir nepadoties un tikt ar to galā tik labi, cik vien spēj. Pārmaiņas var būt uztraucošas, bet ilgtermiņā tu būsi priecīgs, ka tevi piespieda doties jaunā virzienā.

Strēlnieks

Kāpēc tu esi tik cieši apņēmies saskatīt tikai dzīves bēdīgo pusi? Bez šaubām, tam ir kāds sakars ar pašreizējo kosmisko aktivitāti, kas ietekmē tavu jūtīgumu, bet tev nav jāuztraucas. Smaidi – dzīve joprojām ir laba.

Mežāzis

Atturies no vēlmes šodien pieņemt kādu neapdomātu lēmumu. Saules attiecība ar Urānu nozīmē, ka virzīties uz priekšu tev vajadzētu uzmanīgi gan privātajā dzīvē, gan darbā. Tev nav nepieciešams apvērsums, bet gan miers.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Noteiktas lietas dodas projām no tavas dzīves un, ja tu esi saprātīgs, tu tām palīdzēsi virzīties ātrāk. Tev no visiem cilvēkiem gan vajadzētu zināt, ka nekas nav mūžīgs – un ka jaunais ir nenovēršami daudz atalgojošāks nekā vecais.

Zivis

Planētas brīdina, ka šodien daudz kas var izklausīties labāk nekā patiesībā, tāpēc centies pārāk nesapriecāties, ja noteikti cilvēki piedāvā tev ko apbrīnojamu. Maz ticams, ka tas varētu būt kaut kas patiess.

LA.lv