×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. aprīlis, 2013
Drukāt

Horoskopi 29.04.2013. – 5.05.2013.

Auns | Šonedēļ var pat gadīties būt līderim kādā visai aizraujošā pasākumā. Auniem vīriešiem palīdzīgu roku var sniegt kāda visai maiga un apburoša būtne. Nedēļas vidū no konflikta situācijām vajadzētu izvairīties. Svarīgākos darbus nevajadzētu atlikt uz nedēļas beigām. 


 

Vērsis | Nemierīga nedēļa. Viss šobrīd darāmais prasīs jaunu un neordināru pieeju. Strīdos šonedēļ patiesību noskaidrot neizdosies, tādēļ satiksmē ar apkārtējiem strīdīgos jautājumus labāk apiet. Brīvdienas labāk veltīt ģimenei, taču nevajadzētu aizmirst arī sevi.

 

Dvīņi | Ja Dvīņi palīdzēs citiem, citi palīdzēs Dvīņiem. Piemērots laiks lietišķām partnerattiecībām un izdevīgu līgumu iespēju atrašanai, taču var būt grūtības tos ”izlikt uz papīra”. Attiecībās ar priekšniecību svarīgi ievērot subordināciju. Brīvdienas piemērotas, lai tās veltītu mīļotajiem.

 

Vēzis | Lieliem un dižiem darbiem, kā arī mīlas lietās var pietrūkt pastāvības un arī uzņēmības. Labāk apdarīt kārtējos darbus un atlikušo laiku veltīt atpūtai – vislabāk vienatnē vai kopā ar ļoti tuviem cilvēkiem. Attiecībās ar apkārtējiem jāizvairās no nevajadzīga egoisma.

 

Lauva | Jauni draugi, idejas patīkamai laika pavadīšanai un redzesloka paplašināšanai. Laiks labvēlīgs arī nopietnai savas līdzšinējās dzīves un darba izvērtēšanai, būtisku pārmaiņu rosināšanai. Brīvdienas piemērotas atpūtai tuvu un ne tik tuvu cilvēku sabiedrībā.

 

Jaunava | Jauni iespaidi, paziņas, draugi. Spēja nojaust citu rīcības motīvus un domas spēcīgāka nekā parasti, un tas var palīdzēt arī lietišķu attiecību veidošanā. Kaut arī sasniegts šonedēļ būs daudz, pašai Jaunavai tas var likties par maz, tādēļ jāizvairās no depresijas.

 

Svari | Labāk veiksies darbi, kuru rezultāts galvenokārt atkarīgs no pašiem. Vienatnē pavadītais laiks var vainagoties ar visai vērtīgām un svarīgām atziņām. Brīvdienas labāk veltīt mājokļa labiekārtošanai vai vasaras atpūtas organizēšanai.

 

Skorpions | Vairāk nāksies nodarboties ar to, kas nepieciešams, darba augļus nobaudīt izdosies tikai nākamajās nedēļās. Šonedēļ paveiktais var būt nopietns pamats turpmākajai labklājībai. Brīvdienās derētu krietni atpūsties un tvert pēc iespējas vairāk svaigu un interesantu iespaidu.

 

Strēlnieks | Par laimi, šonedēļ brīva laika ir pietiekami un vislabāk to pavadīt tādu cilvēku sabiedrībā, kas saprot Strēlnieku un ko arī viņš saprot. Iespējams, tieši šobrīd izdosies rast principiālo risinājumu vairākām pro-blēmām, kas mocījušas ilgāku laiku.

 

Mežāzis | Arī šonedēļ nāksies cītīgi strādāt, taču darba augļi ienāksies tikai vēlāk… Iespējams, lai atrisinātu kādu problēmu. Pirms uzsākt ko jaunu, vajadzētu vispirms tikt galā ar vecajiem darbiem un pienākumiem. Nedēļas nogalē labāk pēc iespējas vairāk būt pie dabas.

 

Ūdensvīrs | Steiga, nepastāvība un nervozitāte nav labākie sabiedrotie. Pareizāk darīs tie, kuri jau iepriekš saplānos darāmo un tad stingri turēsies pie plāna. Vientuļajiem Ūdensvīriem iespējama kāda negaidīta iepazīšanās.

 

Zivis | Galvenais panākt, lai apkārtējie gribētu un vēlētos darīt to, kas izdevīgi Zivīm. Iespējams gan, ka tādēļ viņām nāksies palīdzēt citiem sasniegt viņu mērķus… Atrast pareizo rīcības plānu palīdzēs intuīcija un spēja izprast ne tikai savas, bet arī citu vajadzības.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+