×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. jūlijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 29.07.2013.-04.08.2013.


Horoskopi. 29.07.2013. – 4.08.2013.
Auns | Aunam daudz nodomu un ideju, un viņš ir pilns enerģijas tās īstenot. Taču būtu labi, ja viņš iztiktu bez savas gribas uztiepšanas citiem – apkārtējo atbalstu vieglāk būs gūt, izmantojot diplomātiju un prasmi pārliecināt. Jābūt uzmanīgam ar visu, kas saistīts ar uguni un elektrību!

Vērsis | Šonedēļ Vērsis apkārtējiem šķiet simpātiskāks nekā citkārt, un tas palīdzēs atrast draudzību un mīlestību un sekmēs visu, kas saistīts ar profesionālo darbību. Par ienākumiem šonedēļ sūdzēties nevajadzēs, taču jāsargās no vēlmes iegūto tūlīt iztērēt.

Dvīņi | Visās lietās palīdzīgu roku sniegs kolēģi, draugi un mīļotie, sevišķi paļauties varēs uz pretējā dzimuma personu atbalstu. Savas simpātijas šobrīd ieteicams dāvināt tikai tiem, kas to patiešām pelnījuši. Labi darīs tie Dvīņi, kas centīsies netērēt vairāk, kā nopelnījuši.

Vēzis | Panākumiem un iespējām bagāta nedēļa, taču, lai tās īstenotu, ir svarīgi noskaņot apkārtējos sev par labu. Ja tas izdosies, daudz kas nokārtojams neformālā atmosfērā, dažām lietām par labu nāks, ja nogaidīsiet to īsto laiku. Riskantos pasākumos labāk neiesaistīties.

Lauva | Lauva šonedēļ būs apkārtējo mīlēts un cienīts, taču labi darīs tie, kas nedižosies paši, bet savas pozitīvās īpašības ļaus izcelt citiem. Pareizi rīkosies arī tie, kas centīsies darboties pēc noteikta plāna, nevis pēkšņu impulsu vadīti. Un ņemiet vērā, ka arī sīkumiem ir nozīme!

Jaunava | Jaunava apkārtējiem šķitīs simpātiska, un tas viņai palīdzēs daudzās jomās – tām, kas atvaļinājumā, labi pavadīt laiku, darbā iejūgtajām realizēt mērķus. Ja labvēlību dāvās visiem bez izšķirības, draud briesmas tikt izmantotai. Darba lietas nevajadzētu kārtot emociju iespaidā.

Svari | Ja Svari rīkosies izlēmīgi, var sasniegt daudz. Strādājošajiem Svariem būs visas iespējas gūt priekšniecības ievērību, atvaļinājuma baudītājiem – būt kopā ar tiem, kas sirdij tuvi. Daudzās lietās labāk visu darīt neformālā gaisotnē, nevis par katru cenu pastāvēt uz savām tiesībām.

Skorpions | Šobrīd labāk necentieties mainīt apkārt notikumus, bet gan gūt no visa maksimālu labumu. Ja nepieciešams pārliecināt apkārtējos, labāk darīt to ar darbiem, nevis vārdiem. Lai gūtu tūlītējus panākumus, vajadzēs pamatīgi pastrādāt, laiks labvēlīgs ilgtermiņa plānu sastādīšanai.

Strēlnieks | Kā Strēlnieks izturēsies pret citiem, tā citi izturēsies pret viņu. Darba lietas tomēr labāk kārtot apdomīgi, nevis emociju iespaidā, arī pārlieks ideālisms par labu nenāks. Svarīgi izturēties nopietni pret saviem pienākumiem un ņemt vērā arī šķietamus sīkumus.

Mežāzis | Darbā iejūgtajiem Mežāžiem ir visas iespējas panākt pozitīvas pārmaiņas savā statusā, atvaļinājuma laikā iespējama dziļa un nopietna mīlestība. Labāk veiksies tiem, kas spēj atšķirt īstas jūtas no acumirkļa iegribām. Sargieties no intrigām, liekuļiem un blēžiem!

Ūdensvīrs | Planētas vairāk noskaņo uz nopietnu darbu nekā atpūtu. Piemērots laiks gūt panākumus darbā vai atvaļinājuma 
laikā – sakārtot mājokli un, cik iespējams, arī apkārtni. Ne viss jādara pašam – daudz ko izdosies paveikt, organizējot draugus, radus un domubiedrus.

Zivis | Šonedēļ būs iespēja mainīt apkārtējās norises tā, ka neviens to pat nepamanīs. Zivīm atvaļinājuma laikā un tām, kam brīvdienas, planētas labvēlīgas dažādu izrāžu, ceremoniju un masu pasākumu apmeklēšanai. Jāizvairās pieņemt vēlamo par patieso.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+