Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 29. augustam. Nerīkojies sasteigti 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Veneras-Urāna saikne tavā dzimšanas dienā ir labs vēstnesis attiecībām, bet līdz ar planētu pārvietošanos atpakaļejoši, tev tiek ieteikts neko nedarīt steigā. Ja tu rīkosies sasteigti, negaidot vari nonākt situācijā, kurā vēlētos, kaut būtu bijis mazliet piesardzīgāks.

Auns

Tu šodien būsi labā noskaņojumā, bet uzmanies no cilvēkiem, kuriem prieku sagādā garastāvokļa bojāšana citiem. Galvenais, nekļūsti dusmīgs, jo tas viņus tikai iedrošinās turpināt. Sakod zobus un izliecies, ka tev tas nerūp.

Vērsis

Tu vari nebūt no tiem, kuri piesargās, ko runā, bet planētas brīdina, ka šis nav piemērots laiks, lai apbēdinātu cilvēkus. Jo tuvāk nāks nedēļas nogale, jo uzmanīgākam tev jābūt savā vārdu izvēlē.

Dvīņi

No kā tu baidies visvairāk? Lai arī kas tas būtu un cik negulētu nakšu tas sagādājis pagātnē, tev jāstājas tam pretī, lai to pārvarētu uz visiem laikiem. Visticamāk, tu atklāsi, ka tas tomēr nebija nekas tik drausmīgs, kā sākumā izskatījās.

Vēzis

Sarežģījumi viens-pret-vienu attiecībās, lai pēc dabas tie būtu personīgi vai profesionāli, turpmākajās dienās ir ļoti iespējami. Vissvarīgākais ir vienmēr saglabāt pozitīvu skatījumu, visās situācijās. Šī ir tikai pārejoša fāze, tāpēc ļauj tai aiziet – tas ilgu laiku neprasīs.

Lauva

Ja kaut kas šodien nenokārtojās tā, kā biji iecerējis, tavs pirmais instinkts būs atmest tam ar roku un doties pie kaut kā cita. Tomēr ir dažas lietas, kuras nevari tā vienkārši nomest un aizmirst. Pabeidz to, ko esi iesācis.

Jaunava

Turpmāko dienu laikā tu varētu būt emocionālāks nekā parasti, un tas varētu radīt problēmas, ja tava uzvedība sāks bojāt tavas attiecības. Draugiem un mīļotajiem arī tavas intereses ir sirdij tuvas, tāpēc ieklausies viņos.

Svari

Tu vari justies tā, it kā varētu nostāties pret pasauli un uzvarēt, un līdz zināmai robežai tā varētu būt patiesība, bet joprojām ir daži cilvēki, no kuriem labāk izvairīties. Kāds, kurš atrodas pie varas, iespējams, meklē ieganstu, lai ieriebtu tev.

Skorpions

Tev drīz radīsies izdevība pakāpties uz augšu pasaulē, bet vispirms tev jāpārliecina sevi, ka esi pelnījis šos panākumus. Jā, tev ir arī visas nepieciešamās dotības. Tici pats sev, un pasaule tev arī ticēs.

Strēlnieks

Tu šobrīd esi dāsnā noskaņojumā, un tas ir labi, taču neiekrīti lamatās domājot, ka visam ir jābūt saistītam ar naudu. Tas, ko citi no tevis vēlas, ir tavs laiks, tava uzmanība un līdzjūtība. Dāvanas, protams, ir jauka lieta, bet tas nav galvenais.

Mežāzis

Tev vienkārši nerūp, ja tevis sacītais dažiem cilvēkiem var šķist aizskarošs – patiesībā tu pat vēlies, lai tā notiktu. Saskaņā ar planētām, tu šodien izvēlēsies vārdus, kuriem būs maksimāls efekts. Vairāk nekā viens cilvēks būs šokēts.

Ūdensvīrs

Tev šobrīd ir tik daudz iespēju, no kurām izvēlēties, ka tas varētu kļūt mazliet mulsinoši. Tev tiek ieteikts izvēlēties to variantu, kurš nodrošina vislielāko brīvību, kaut arī varētu nebūt finansiāli izdevīgākais.

Zivis

Tu labprāt aizvērtu acis un ausis un izliktos, ka pārējā pasaule neeksistē, bet tā diemžēl nav. Tu nepārvarēsi dzīves izaicinājumus, cenšoties tos ignorēt. Šodien stājies tiem pretī aci pret aci!

LA.lv