Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 29.maijam. Godīgums svarīgāks par visu! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev nav jāsaka ne kas darāms, ne kā tas darāms. Radīsies daudz cilvēku, kuri nevilcināsies sniegt padomus, bet, maz ticams, ka viņi zina, par ko runā. Uzticies tikai saviem instinktiem.

Auns

Tu vari domāt, ka zini, kas notiek tavā apkārtnē, bet pastāv iespēja, ka maldies. Planētas brīdina, ka šodien redzēšana obligāti nenozīmē ticēšanu, tāpēc uzmanies, ka svarīgus lēmumus nepieņem pārāk strauji un nepārdomāti.

Vērsis

Draugs šodien sniegs padomu, kurš izskatās saprātīgs, bet, ja tu rīkosies saskaņā ar to, pastāv diezgan liela iespēja, ka to nožēlosi. Varbūt viņš cenšas piemuļķot tevi – vai varbūt viņš pats ir ticis piemuļķots.

Dvīņi

Godīgums turpmāko dienu laikā ir svarīgākais, it īpaši darīšanās ar cilvēkiem, kuriem piemīt autoritāte. Nav svarīgi, cik pārliecinošas būs tavas pasakas, viņi tām redzēs cauri. Meli un pārspīlēšana netiek augstu vērtēti.

Vēzis

Tu zini, kas tev būtu jādara, bet kaut kāda dīvaina iemesla dēļ tu, šķiet, nevari uzsākt. Tas var būt kaitinoši, bet tam, kāpēc tevi no tā kaut kas attur, tikpat labi varētu būt labs iemesls. Pieņem šo mājienu un nogaidi vēl mazliet.

Lauva

Lai arī kādas ģeniālas idejas tev turpmāko dienu laikā nerodas, tev tiek ieteikts, tās labāk kādu laiku paturēt pie sevis. Atpakaļejošā Merkura saikne ar tavu valdnieku Sauli nozīmē, ka pastāv reāla iespēja: kāds mēģinās nozagt tavas idejas, lai gūtu pašlabumu.

Jaunava

Tev uz apkārt notiekošo jāskatās ar vēsu prātu, racionāli: ja tu uz to reaģēsi emocionāli, pastāv iespēja, ka izdarīsi nepareizu izvēli. Saskaņā ar planētām nav par ko uztraukties, kamēr vien saglabāsi mieru.

Svari

Tev, visticamāk, turpmāko pāris dienu laikā radīsies pāris labas idejas, bet vislabāk pagaidām būtu atturēties no to īstenošanas. Ja tās ir labas idejas – un tās tādas ir – tās izturēs laika pārbaudi.

Skorpions

Tavas domas šodien var būt mazliet haotiskas, tāpēc nemēģini pieņemt svarīgus lēmumus, it īpaši tos, kuri ir saistīti ar kopīgām finansiālām saistībām. Pat ja nepieļausi dārgu kļūdu, partneris vai mīļotais cilvēks gan varētu.

Strēlnieks

Draugi un radinieki sniegs tev daudz padomu, bet vai tie ir labi? Saskaņā ar planētām tu nedrīksti uzticēties tam, kā strādā citu cilvēku domāšana, tāpēc pasakies par viņu palīdzību un tad seko pats saviem instinktiem.

Mežāzis

Kāpēc tu tik smagi centies, lai pierādītu sevi? Lai arī kāds būtu iemesls, tev ir jāiemācās sadzīvot ar to, kas esi un ko tu dari. Tikai un vienīgi tad tu tiksi pāri vēlmei saņemt atzinību no citiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vai ir kas tāds, ko esi palaidis garām? Saskaņā ar planētām ir gan un kaut arī tā varētu būt tikai maza detaļa, tai varētu būt lielas sekas, tāpēc dodies atpakaļ pie jau pabeigtā un skaties, kur esi pieļāvis kļūdu.

Zivis

Vai tu vari uzticēties tam, ko saka tava iekšējā balss? Ne pilnībā. Vai tu vari ticēt tam, ko saka citi cilvēki? Pilnīgi noteikti nē. Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad spēja loģiski domāt, šķiet, ir zudusi visiem, tāpēc centies neticēt vispār nekam.

LA.lv