Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 29.novembrim. Planētu stāvoklis labvēlīgs! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Planētas tavā dzimšanas dienā ir brīnišķīgā stāvoklī un, ja tev ir drosme uzsākt kaut ko jaunu turpmākajos mēnešos, tas noteikti nesīs apbrīnojamus panākumus. Kas ir tas, par ko tu bieži esi sapņojis, bet nekad neuzdrīkstējies darīt? Dari to tieši tagad!

Auns

Saule šodien pārvietosies tev labvēlīgi, tāpat kā Mēness, tāpēc tev netrūks mākslinieciska rakstura iedvesmas. Bet vai tev piemīt dzinulis un ambīcijas, lai pārvērstu iedvesmu par panākumiem? Protams, piemīt!

Vērsis

Ja dzīves lielās lietas notiek ar tevi, kamēr esi aizņemts, veidojot citus plānus, tuvāko dienu noteikumi varētu tevi pārsteigt. Plāni, kurus veidoji, var nenoritēt tā, kā paredzēji, bet notikumi joprojām var būt tev labvēlīgi. Iemācies ieraudzīt lietas plašākā mērogā, ar tālejošākām sekām.

Dvīņi

Tava ideja dažiem var šķist nepraktiska, bet tev ir pilnīga ticība savām spējām. Tu neesi no tiem, kuri atliek kaut ko tikai tāpēc, ka tas ir kaut kas jauns vai nepārbaudīts – tieši tas to padara tik aizraujošu un pamēģināšanas vērtu.

Vēzis

Tava attieksme pret noteiktiem jautājumiem pēdējo mēnešu laikā ir mainījusies, un šodienas jaunais mēness liks tev vēl vairāk apšaubīt savus uzskatus. Tas ir labi. Jo vairāk tu mainīsi, jo laimīgāks būsi ilgtermiņā. Nepieturies pie tā, kam pats netici tikai principa pēc vien.

Lauva

It nekādi noslēpumi nav droši, kad tu esi tuvumā – tev ir ķēriens uz detaļu uzzināšanu, kuras citi cilvēki labāk neatklātu pasaulei. Nav jau tā, ka tu plāno to visiem pastāstīt – zināšanas ir spēks tikai tad, ja tu esi tas, kuram tās piemīt.

Jaunava

Negaidīts atgadījums izjauks tavu tuvāko dienu plānos un, lai neteiktu vairāk, tu par to pārāk nepriecāsies, bet kliegt un spiegt nav jēgas. Saglabā mieru, dodies līdz ar plūsmu un pieņem to, ka ne vienmēr lietas virzās pa tavu iecerēto ceļu.

Svari

Viss, ko tu turpmākajās divās diennaktīs sacīsi, iznāks pasaulē tieši tā, kā biji domājis, un viss, ko tu darīsi, nokārtosies tieši tā, kā biji plānojis. Šīs dienas būs labas, vērtējot pēc jebkuriem standartiem, bet ar veiksmi tās varētu kļūt vienkārši apbrīnojamas.

Skorpions

Tikai tāpēc, ka kāds ieņem spēcīgu pozīciju, nenozīmē, ka viņam jāklausa bez ierunām. Tieši pretēji, ja tu redzi, ka viņi izmanto savu pozīciju savtīgi, tavs pienākums ir kaut ko darīt lietas labā. Vai tu esi gana drosmīgs, lai to paveiktu?

Strēlnieks

Šodien gaisā virmo maģija. Līdz ar Visuma īpaši pozitīvo ietekmi uz tavu zīmi, nav it nekas, ko nespētu paveikt. Lai gan nemēģini paveikt visu. Koncentrē savu enerģiju vienā virzienā – tā tu sasniegsi daudz vairāk.

Mežāzis

Ja tavi instinkti saka ko citu nekā visi pārējie, tad uzticies savai iekšējai balsij. Plašsaziņas līdzekļu laikmetā pienāk laiki, kad pie varas ir masveida ilūzija, un šis šķiet ir viens no tiem. Redzi tam cauri, esi atšķirīgs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavas jūtas pret kādu turpmākajās divās diennaktīs ieies no vienas galējības otrā. Centies nepieņemt sasteigtus lēmumus, savādāk vēlāk var sanākt to gauži nožēlot, un tas varētu būt pat apkaunojoši. Vienmēr visu plāno ilgtermiņā, jo tas ir svarīgākais.

Zivis

Tu vari justies tā, it kā tu neesi spējīgs un neatbilsti konkrētai lomai, bet tā vienkārši nav taisnība. Saulei un Mēnesim ietekmējot tavu karjeru, tev patiešām vajadzētu būt lielākai ticībai saviem spēkiem. Nedomā, vienkārši sāc īstenot savus plānus.

LA.lv