Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 29.oktobrim. Enerģija dzirksteļos! 0

Foto – Fotolia

Auns

Auns pilns enerģijas un, šķiet, šis viņam ir īstais laiks virzīties uz priekšu un panākt sev vēlamās pārmaiņas. Tiesa, bez citu palīdzības to izdarīt nebūs viegli, tādēļ der nodrošināties ar kolēģu un domubiedru atbalstu. Lēmumu pieņemšanā situācija pati pateiks priekšā pareizo risinājumu. Mīlas lietās labāk turēties pie tā, kas jau ir.

Vērsis

Šodien izdosies atrasties īstajā vietā un laikā, tikai nevajadzētu palaist izdevību garām. Spēja rosināt apkārtējo simpātijas lielāka nekā parasti, tas palīdzēs noskaņot sev par labu ja ne gluži nelabvēļus, tad līdz šim vienaldzīgos gan. Mīļotais cilvēks vilties neliks. Nešķiesties ar naudu.

Dvīņi

Daudz jaunu nodomu un ideju, planētas ir labvēlīgas ja arī ne tūlītējai to realizācijai, tad atbalsta un domubiedru meklējumiem gan. Pareizo rīcības plānu priekšā pateiks ne tikai prāts, bet arī intuīcija. Zvaigžņu stāvoklis sevišķi labvēlīgs ilgstošu visu veidu savienību veidošanai.

Vēzis

Nedēļai raksturīga neliela melanholija, jaunu projektu uzsākšanu var kavēt gan neuzņēmība, gan īsta un droša rīcības plāna trūkums. Gudri tādēļ darīs tie Vēži, kuri šobrīd pacentīsies apdarīt vismaz kārtējos darbus, bet atlikušajā laikā pacentīsies sevi iepriecināt ar kādu labu grāmatu, kino vai teātra izrādi.

Lauva

Daudz jaunu nodomu, iespaidu un ideju. Planētu izvietojums labvēlīgs nodomātā realizēšanai un var gadīties, ka tas nesīs labumu ne tikai pašam Lauvam, bet arī vēl kādam un pilnīgi iespējams, ka tādēļ šonedēļ tiks gūts arī daudz jaunu labvēļu un arī draugu. Piemērots laiks mājas labiekārtošanai.

Jaunava

Zvaigžņu izvietojums sekmēs turpināt un pabeigt iesākto, taču sākt ko jaunu var traucēt pašas neuzņēmība. Spīdekļu izkārtojums veicina zināmu sevis un pašas padarītā nenovērtēšanu un tas var radīt nevajadzīgu nervozitāti, taču tam var līdzēt kolēģu un arī tuvinieku atbalsts.

Svari

Svari cenšas darīt visu saskaņā ar apkārtējiem un tas arī izdodas. Jāvairās no vēlmes pārlieku iztapt priekšniecībai. Planētas noskaņo uz vēlmi uzspiest savu gribu tuviniekiem, taču gudrāk darīs tie Svari, kuri ļaus katram pašam izlemt, kā rīkoties.

Skorpions

Skorpions nolēmis rīkoties enerģiski un pat strauji mainīgajās situācijās intuīcija viņam pateiks priekšā pareizo rīcības plānu. Tā ka atliek tikai darboties. Nedēļas beigās viņš varēs būt apmierināts ar ieguvumiem gan darbā, gan personīgajā dzīvē. Sevišķi labvēlīgs laiks ceļojumiem un tehnikas pirkumiem.

Strēlnieks

Veiksmīga diena, ko garantē Saules, Marsa un Jupitera izvietojums. Svarīgi ne tik daudz aktīvi rīkoties kā nogaidīt katrai lietai tās īsto laiku un nepalaist to garām. Planētas sola iepazīšanos ar daudz un dažādiem cilvēkiem. Ja gadās savārgt, ar pašārstēšanos labāk nenodarboties.

Mežāzis

Mežāzim daudz jaunu ideju, bet viņš baidās ķerties pie to realizēšanas – varbūt vajadzētu tomēr pārvarēt bailes un ķerties pie vismaz pāris pašām interesantākajām? Ja tas izdosies, ar sasniegto nedēļas beigās viņš varēs būt apmierināts. Planētas labvēlīgas arī mīlas lietām, bet naudas lietās labāk uzklausīt kādu gudrāku padomu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs visu ņem pārāk nopietni un tas var novest pat pie nervu kaitēm. Viņš darītu labi, ja uz lietām paskatītos nedaudz ar humoru un vismaz dažas pārmaiņas uztvertu kā jaunu iespēju. Darbā turpināt iesākto prasīs pūles, bet ar rezultātiem Ūdensvīrs varēs būt apmierināts.

Zivis

Ja Zivis būs apjēgušas, kas šobrīd ir galvenais un veltīs tam visus spēkus, neizšķiežot tos sīkumos, panākumi neliks gaidīt. Pa naktīm strādāt gan nevajadzētu – šonedēļ svarīgi arī pienācīgi izgulēties. Var gadīties, ka kāds piedāvā savu atbalstu un palīdzību, no tās atteikties nevajadzētu.

LA.lv