Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks diedzēt idejas! Karjeras horoskopi 13.03.17. – 19.03.17. 16

Foto – AFP/LETA

Auns

Jauni iespaidi, draudzība, idejas. Ar jaunradušos ideju īstenošanu labāk gan nedaudz nogaidīt – tam labākais laiks būs, sākot ar aprīli. Priekšplānā izvirzīsies arī viss, kas saistīts ar mīlestību un romantiku, tomēr jāsargās no ilūzijām.

Vērsis

Apkārtējie visu viņa darīto uzņems labvēlīgi, tomēr būtu labi, ja viņš arī pats zinātu, ko īsti grib un nemainītu savus plānus gandrīz vai katru mīļu brīdi. Jāsargās no pārsteidzīgas rīcības. Nedēļas nogali labāk pavadīt pēc iespējas mierīgāk.

Dvīņi

Galva pilna jaunu nodomu un ideju, taču labāk to visu pietaupīt vēlākam laikam. Planētas toties labvēlīgas klātienes vai neklātienes ceļojumiem, jauniem iespaidiem, lai iepazītu no pašiem pat visai atšķirīgus cilvēkus.

Vēzis

Šonedēļ izdosies ielūkoties lietu slēptajā pusē. Tas varētu izrādīties noderīgi un palīdzēt sastādīt rīcības plānu – ja vien pats Vēzis skaidri apzināsies savas prioritātes un patiesās vēlmes. Jāsargās no neapdomīgas rīcības emociju ietekmē.

Lauva

Gribas kaut ko lielu un dižu, taču šobrīd realizēt kaut daļu no nodomātā nebūs viegli. Tas gan nenozīmē, ka šobrīd radušās idejas ir zemē metamas – jau pēc dažām nedēļām var izrādīties īstais laiks to realizācijai. Piemērots brīdis iepazīt pasauli.

Jaunava

Viss šonedēļ darītais, ja vien nebūs pagalam nesaprātīgs, gūs apkārtējās sabiedrības ievērību un atzinību, kas gan nenozīmē, ka visu paveikt nāksies galvenokārt pašai. Planētas sola daudz jaunu pazīšanos un kontaktu.

Svari

Planētas noskaņo uz dogmatismu un pārlieku turēšanos pie pagātnes, tas var traucēt ieraudzīt vienu otru jaunu iespēju, sevišķi visā, kam sakars ar mīlestību vai pat tikai jau esošo attiecību spodrināšanu. Darbā labāk turpināt iesākto.

Skorpions

Visu gribas sasniegt šeit un tagad un, ja tas neizdodas, viņš gatavs krist izmisumā. Gudri tomēr darīs tie Skorpioni, kuri nesatrauksies pie pirmajām neveiksmēm, pāries pie rezerves plāna un galu galā izrādīsies uzvarētāji.

Strēlnieks

Planētas nav visai labvēlīgas no jauna radušos ideju un nodomu realizācijai, tādēļ labāk turpināt jau iesākto un apdarīt līdz šim nepaspētos darbus un darbiņus. Visur būs vajadzīga pacietība. Piemērots laiks jau padarītā prezentācijai.

Mežāzis

Cītīga darba, kas nesīs arī augļus, laiks. Darāmā būs daudz un darba dienās laika personīgajai dzīvei var arī nepietikt… Nedēļas nogalē toties būs iespēja atslābināties un šo laiku noteikti vajadzētu pavadīt kopā ar tiem, kas tuvi un dārgi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ izdosies būt gandrīz vai gaišreģim un izprast apkārt notiekošā patiesos cēloņus. Gandrīz vai ideāls brīdis jauniem nodomiem un to realizācijai, ja vien netraucētu pārlieks ideālisms un uzticēšanās tiem, kuri to nav pelnījuši.

Zivis

Ražīga darba un panākumiem pilna nedēļa. Var turpināt un pabeigt jau iesākto un arī sākt ko jaunu. Nedēļas sākums piemērots autoritātes nostiprināšanai un atbalsta meklējumiem, tās beigas – rezultāta gūšanai un darba augļu baudīšanai.

LA.lv