×
Mobilā versija
Brīdinājums +2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. maijs, 2013
Drukāt

HOROSKOPI. 3.06. – 9.06.2013.

Foto - LETAFoto - LETA

AUNS | Daudz jaunu ideju. Pareizāk darīs tie, kuri nesteigsies, tās krietni apdomās, atlasīs labākās un pēc tam pacentīsies tās realizēt. Galvenais nenervozēt un pacensties pieņemt tieši tādus lēmumus, kas apmierina arī pārējos.

VĒRSIS | Vērsis vairāk noskaņots uz atpūtu, mākslas, dzīves un kultūras baudīšanu. Šai noskaņai vajadzētu kaut nedaudz ļauties – šonedēļ uzkrātā enerģija lieti noderēs turpmāk. Pareizi būtu pacensties atšķirt lietas, ko spēj mainīt, no tām, ko nespēj.

DVĪŅI | Šonedēļ jaunradītās idejas var izrādīties vien uz smiltīm būvētas. Var gadīties, ka dažas sarežģītas problēmas izdodas atrisināt, pacenšoties izprast apkārt notiekošā vissmalkākās nianses. Ne par visiem saviem nodomiem vajadzētu klāstīt apkārtējiem.

VĒZIS | Šonedēļ varēs paļauties uz draugu un domubiedru palīdzību. Vientuļajiem un arī ne tik vientuļajiem Vēžiem var gadīties kāds romantisks piedzīvojums. Ja Vēzis izdos naudu, lai iepriecinātu sevi, tas nebūs darīts velti.

LAUVA | Piemērots laiks grūtu problēmu risināšanai, sava stāvokļa nostiprināšanai, ievērības gūšanai priekšniecības acīs. Galvenais – nemest plinti krūmos pie pirmajām grūtībām. Arī Lauva varēs paļauties uz draugu un domubiedru palīdzību.

JAUNAVA | Daudz jaunu ideju, nodomu, iespēju. Piemērots laiks darbiem, kas prasa precizitāti, spēju koncentrēties, lietišķību. Labāk veiksies pasākumi, kas neprasa pārāk jaunu un oriģinālu pieeju.

SVARI | Daudzas lietas labāk nokārtot izdosies neformālā atmosfērā. Iespējams, izdosies palīdzēt ne tikai sev, bet arī citiem. Labi veiksies darbi, kas prasa kolektīvus pūliņus. Nav izslēgts, ka izdosies sākt ko lielu un ilglaicīgu.

SKORPIONS | Ļoti labvēlīgs laiks jau iepriekš sastādītu plānu īstenošanai. Gudri darīs tie, kuri pacentīsies izkārtot tā, lai arī citi pieliktu roku vēlamā rezultāta sasniegšanai. Jaunu un negaidītu ideju realizācijai laiks ne tik labvēlīgs.

STRĒLNIEKS | Ja vien Strēlnieks pratīs šonedēļ pareizi saplānot darāmo un necentīsies visu paveikt viens pats, nedēļas beigās ar padarīto viņš varēs būt apmierināts. Iespējams, ka cita starpā nāksies labot arī kādu pagātnes kļūdu.

MEŽĀZIS | Piemērots laiks kompromisu un saskaņas meklējumiem. Planētas labvēlīgas lietišķām sarunām, kas nav saistītas ar pārāk oriģinālām idejām. Veiksies arī darbi, kuri prasa spēju koncentrēties. Finansiālā ziņā veiksmīga nedēļa.

ŪDENSVĪRS | Labvēlīgs laiks jau iesāktu darbu apdarīšanai. Atrast pareizo risinājumu palīdzēs intuīcija. Pret jaunām idejām un plāniem labāk izturēties piesardzīgi. Planētas sekmē atmest veco un savu laiku nodzīvojušo.

ZIVIS | Nemierīga, taču veiksmīga nedēļa. Spēja iedziļināties notiekošā slēptajās likumsakarībās palīdzēs gūt sekmes pat tur, kur citkārt tas nebūtu iespējams. Pārlieka aizraušanās ar darbu var radīt problēmas mājās un ģimenē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+