Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.aprīlim. Domā par uzvaru! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Šogad tavā dzimšanas dienā Saule nostājas pozīcijā pret spēka planētu Plutonu, kas nozīmē, ka tev nāksies iesaistīties darīšanās ar cilvēkiem, kuru autoritāti tu ne vienmēr cieni. Protams, par katru cenu pastāvi par sevi, bet neuzsāc cīņas, kurās nevari uzvarēt.

Auns

Sāc domāt par lietām, kuras vēlētos darīt turpmāko nedēļu laikā, jo drīz tev radīsies iespēja aizslaucīt pagātni un daudz ko sākt no jauna. Lai arī kādu izvēli tu izdarītu, tā noteikti būs pareizā.

Vērsis

Pēdējās pāris dienas ir bijušas drudžainas un, ja tu esi saprātīgs, tad tagad mazliet piebremzēsi un pārliecināsies, ka tavas fiziskās, garīgās un emocionālās baterijas ir uzlādētas. Bez tā tu uz priekšu netiksi.

Dvīņi

Nav svarīgi, cik bieži pagātnē tu ar konkrētiem cilvēkiem esi sagājis ragos, tagad ir īstais laiks, lai piedotu un aizmirstu. Patiesībā jūsu mērķi nav nemaz tik atšķirīgi, tāpēc atrisiniet nesaskaņas un nākotnei dodieties pretī kopā.

Vēzis

Tu esi tuvu panākumiem – viss, kas tev ir jādara, ir jāturpina iesāktais un tuvāko dienu laikā sagaidīsi izrāvienu, par kuru tik ļoti ilgi sapņoji. Drīz tu būsi tas cilvēks, kuru visi vēlas iepazīt!

Lauva

Atgriežas tava pašpārliecinātība, un tas ir tikai laika jautājums, kad šaubas un bailes bez iemesla izzudīs pavisam. Patiesībā tev jau no paša sākuma nemaz nebija no kā bīties, bet kaut kādā veidā tu par to sevi pārliecināji.

Jaunava

Kosmiskā aktivitāte, ietekmējot tavu saikni ar sabiedrību un komunikācijām, padara tevi izteikti sabiedrisku un ekspresīvu. Ja tu jūti nepieciešamību būt pašam ar sevi, tad dari to un nejūties par to vainīgs.

Svari

Tagad, kad komunikāciju planēta Merkurs pārvietojas cauri tev pretējai zīmei, tavām darīšanām ar partneriem un mīļotajiem vajadzētu kļūt daudz vieglākām un patīkamākām. Vismaz tu noteikti spēsi saskatīt lietas vairāk arī no viņu skatapunkta, kas, protams, ir pozitīvi.

Skorpions

Tev jāķeras klāt tām lietām, kuras teici, ka paveiksi, bet kaut kādā veidā tā arī nekad neuzsāki. Dzīve vienmēr sniedz mums otrās iespējas, un turpmāko dienu laikā tādas radīsies arī tev. Izmanto tās!

Strēlnieks

Saules-Urāna saikne iezīmē dzīves gaišāko pusi, tāpēc nepiesien sevi pie pienākumiem un uzdevumiem, kuri tevi garlaiko. Tu neesi no tiem, kuri ir nopietni – vislabākajā formā tu esi ar smaidu uz lūpām.

Mežāzis

Tu noteiktus jautājums, iespējams, uztver pārāk nopietni. Ļoti iespējams, ka iesaistīsies samērā asās diskusijās, bet tas nekas. Patiesībā tas tev pat varētu nākt par labu, ja tev ir jāatrod veids, kā nolaist tvaiku. Kaislei ir nepieciešma izeja.

Ūdensvīrs

Saules saikne ar Urānu, tavu valdnieku, nozīmē, ka tev būs pietiekami daudz sakāmā. Un neviens nevarēs apgalvot, ka nesaprot tevis teiktā domu – tavs vēstījums būs īss un precīzs.

Zivis

Saistības, kuras nesen uzņēmies, tagad vairs neizskatās tik laba ideja un tu, iespējams, domā, kā no tās pārtraukt. Neuztraucies, Saules-Urāna saikne visu atkal pametīs gaisā, un tev radīsies izdevība aizlavīties projām. Ja vēlies uzelpot, izmanto to!

LA.lv