Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.augustam. Visu izšķirs noskaņojums, tāpēc pasmaidi! 0

Foto – Fotolia

Auns

Veiksme ir tavās rokās, esi drosmīgs un izlēmīgs, un tev viss izdosies. Labvēlīga diena, lai nomainītu darbu vai mājokli. Problēmas mājās šodien atrisināsies viegli. Vakarā vēlams doties garā pastaigā, tā palīdzēs atslābināties un noņemt spriedzi pēc grūtās dienas.

Vērsis

Šī diena palīdzēs tev precīzi noteikt mērķi un sākt aktīvu darbību tā īstenošanai. Lai to paveiktu, enerģijas un entuziasma tev būt pietiekami. Ļoti veiksmīga diena, lai iekarotu lietišķo reputāciju un aizstāvētu savas intereses. Tieksme pēc kārtības un zināms pragmatisms emocijās palīdzēs šodien izvairīties no pārpratumiem.

Dvīņi

Tavs noskaņojums šodien izšķirs visu. Ja tu visu uztversi filozofiski un nereaģēsi uz provokācijām, piedosi aizvainotājiem, tad diena paies lieliski, neviens tev to nesabojās. Vakaru pavadi, lasot grāmatu vai skatoties labu filmu.

Vēzis

Biznesa sfērā strādājošo Vēžu finanšu stāvoklis šodien var nedaudz uzlaboties. Azartspēļu cienītājus šodien gaida liels laimests, parāda atdošana vai izdevīga darījuma noslēgšana. Sievietēm Vēžiem šodien veiksies mīlas lietās. Nav izslēgtas jaunas aizraušanās vai viegls flirts. Pacenties šodien nelietot spirtotos dzērienus, tas var novest pie negaidītām sekām.

Lauva

Lauvas, nepieliekot pūles, peldēsies komplimentu un uzmanības jūrā. Šī diena dāvās tev neparastu intuīcijas uzplaiksnījumu. Nav izslēgt, ka tu sajutīsi pat telepātiskas un ekstrsensorās spējas.

Jaunava

Jaunavām iesakām veikt mājoklī ģenerālo tīrīšanu. Gaidāmi negaidīti apciemojumi un zvani. Velti uzmanību savam partnerim, radiniekiem, draugiem. Šo dienu vislabāk pavadīt draugu lokā un izbaudīt priecīgu atmosfēru.

Svari

Diena Svariem solās būt labvēlīga. Iespējams, tieši šodien tu saņemsi interesantu finanšu priekšlikumu. Lai arī riskants, toties tas sola nest prāvu peļņu. Attiecībās ar tuviem cilvēkiem šodien valdīs pilnīga savstarpēja sapratne. Visai ticams, ka vientuļos Svarus gaida jauna, īslaicīga aizraušanās.

Skorpions

Šī diena Skorpioniem būs pasīva. Pacenties neizrādīt liekas ambīcijas un pretenzijas pret apkārtējiem. Bet tava savaldība un taktiskums dienas beigās nesīs rezultātus. Iespējams, šodien tev nāksies risināt sadzīves problēmas, kas uzkrājušās pēdējā laikā. Veiksmīga diena, lai uzlabotu attiecības ar tuviem cilvēkiem.

Strēlnieks

Pienākusi diena, kas atklās tavu iekšējo enerģētisko potenciālu. Strēlnieki izskatīsies satriecoši. No iespaida, kādu šīs zīmes pārstāvji radīs uz apkārtējiem, būs atkarīgi viņu turpmākie panākumi. Iespējams, ka šīs sajūtas izdosies saglabāt visu atlikušo nedēļu.

Mežāzis

Zvaigznes dāvās šīs zīmes pārstāvjiem veiksmīgu dienu. Vairākus Mežāžus šodien gaida jauna iepazīšanās ar cilvēku, kas palīdzēs īstenot tavus sapņus. Darba un sadzīves jautājumi šodien risināsies labi. Mežāži var šodien iepriecināt sevi ar jaunu lietu iegādāšanos. Finanšu plānā būs stabilitāte, bet personiskajā jomā iespējamas jaunas romantiskas iepazīšanās.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Precīzi nosaki savus mērķus un izlēmīgi virzies uz tiem. Ja tu sēdēsi uz vietas, dienas vētrainā enerģija pārņems tevi un pamudinās uz neracionālu rīcību. Nepamet iesāktos darbus pusratā un izrādi paaugstinātu uzmanību pret sīkumiem. Par nākotnes plāniem labāk nevienam neko nestāstīt.

Zivis

Šīs zīmes pārstāvjus šodien var gaidīt ievērojami finanšu zaudējumi. Nav izslēgts, ka šodien tev vajadzēs veikt dārgu pirkumu vai tērēt naudu mājokļa remontam. Daudz laika un spēka šodien atņems mājas rūpes. Pacenties izvairīties no strīdiem un ķīviņiem ar sev tuviem cilvēkiem. Zvaigznes iesaka izrādīt augstsirdību un piekāpties.

LA.lv