Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.janvārim. Novērtē tuvinieku atbalstu! 0

Foto – Fotolia

Auns
Tev nepieciešams uz laiku pabūt atsevišķi no savas otrās pusītes. Tāpēc, ka melnie ikri arī apnīk.

Vērsis
Pacenties mazāk koncentrēt uzmanību uz materiālajām lietām. Šodien pavērsies spīdošas perspektīvas, kā ātri un salīdzinoši vienkārši kļūt bagātam. Nepalaid garām savu iespēju.

Dvīņi
Šodien tev nāksies uzklausīt kārtējo “vērtīgo” padomu no radiniekiem. Nodrošinies ar maksimālu pacietību, un viss būs labi. Izvairies no konfliktiem.

Vēzis
Vēžiem pienācis laiks pavēstīt radiniekiem patīkamu ziņu. Pastāsti par to telefoniski vai apciemo viņus un aiznes torti.

Lauva
Šodien pacenties atlikt visus darbus un velti laiku labai atpūtai. Fizisks darbs var negatīvi atsaukties uz tavu veselību. Nejauša trauma vai slimība var izjaukt plānu īstenošanu. Drīzumā tu, iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas.

Jaunava
Vēloties sasniegt profesionālas virsotnes, tu šodien daudz mācīsies, komunicēsi, izveidosi jaunas iepazīšanās un pabūsi dažādās vietās. Finansiālie jautājumi neizraisīs raizes un nebūs prioritāri. Laulāto attiecības kļūs stiprākas, un tev gribēsies piedzīvot kaut ko jaunu.

Turpinājumu lasi nāakamajā lapā!

Svari
Dienas gaitā paļaujies uz intuīciju – tā neļaus kļūdīties. Rīta puse ir veiksmīgs laiks svarīgiem darbiem. Neaizmirsti parūpēties par savu veselību.

Skorpions
Nauda ne vienmēr dara cilvēku laimīgu. Bez tās, protams, ir ļoti slikti, bet tomēr…Dzenoties pēc materiālās neatkarības, tu esi aizmirsis par tuviem cilvēkiem. Kad šis pavediens pārtrūks, to vairs nevarēs sasiet un nopirkt pat par lielu naudu.

Strēlnieks
Kritiska diena. Veiksme pavadīs tos cilvēkus, kuri spēs ar vēsu prātu novērtēt situāciju. Šodien nevajag pieņemt svarīgus lēmumus, kā arī doties komandējumos – tie ir lemti neveiksmei. Labāk pavadi šo dienu ar bērniem vai tuviniekiem un labiem draugiem.

Mežāzis
Problēmas un grūtības tevi neskars nevienā dzīves sfērā. Nepiemērota diena darbavietas maiņai.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Šīs zīmes pārstāvjiem solās būt labvēlīga diena. Iespējams, tev šodien izdosies paveikt to, ko agrāk neuzdrošinājies. Pacenties šodien nenožēlot savas agrākās kļūdas, bet mierīgi un plānveidīgi veic savu darbu. Vairāki Ūdensvīri šodien, iespējams, satiks cilvēku, ar kuru nākotnē izveidosies romāns.

Zivis
Dienas pirmajā pusē tu vari sajust nelielu savārgumu. Bet tu ātri tiksi ar to galā un ķersies pie pienākumu izpildes. Šodien, iespējams, tu saņemsi nepatīkamu ziņu, kas tevi apbēdinās, bet tuvu cilvēku atbalsts nomierinās. Dienas otrā puse solās būt daudz labāka, pateicoties radiniekiem un draugiem, kuri var tevi apciemot. Savukārt braucienu vai atpūtu kopā ar ģimeni tev tomēr nāksies atcelt uz citu laiku.

LA.lv