Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.martam. Godīgums būs cieņā! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Bizness turpmākajos 12 mēnešos vairs nebūs tāds, kā ierasts – patiesībā pat tālu no tā. Līdz ar pārmaiņu planētas Urāna stipro ietekmi tavā dzimšanas dienā, būs gana daudz apvērsumu un pārmaiņu – bet līdz ar Jupitera un Veneras saikni arī būs iesaistīta liela deva mīlestības un veiksmes. Šis solās būt interesants gads!

Auns

Pāris dienas no šī brīža tu sāksi lietām veltīt lielākas pūles, it īpaši darba frontē, bet šodien un rītdien tu visu iegūsi salīdzinoši viegli. Mīlestība noteikti arī būs iekļauta turpmāko 24 stundu darba kārtībā.

Vērsis

Kāds sagaida, ka tu šodien attaisnosi savu viņu acīs uzpūsto tēlu, bet, ja tu mēģināsi to izdarīt, tad kaut kādā veidā varētu iesprūst uz vietas. Esi tu pats un dari to, ko uzskati par pareizu, un uzstāj, lai visi, kas tevi pazīst, pieņem tevi tāds, kāds esi.

Dvīņi

Godīgums šodien ir vislabākā politika, pat ja tas nozīmē, ka nāksies aizskart kāda jūtas, pasakot, kā tu redzi lietas. Dažreiz būt laipnam nozīmē būt nežēlīgam, un saskaņā ar planētām šis ir ideāls laiks, lai klaji pastāstītu par acīmredzamām patiesībām.

Vēzis

Velti apzinātas pūles, lai dotos pasaulē un satiktu daudz un dažādus cilvēkus. Tev visi, kurus satiksi, var nepatikt, bet ikkatru no reizēm viņiem būs kaut kas, ko būs vērts dzirdēt, kaut kas, ko tu vari izmantot savā labā. Informācijai ir spēks.

Lauva

Vai tu vari pielāgoties? Vai tu vari mainīt savu viedokli, ja tas ir nepieciešams? Tas tev var nenākties viegli, bet tas jādara līdz ar Urāna, pārmaiņu planētas, spēcīgo ietekmi uz tevi. Visas pārmaiņas tev nesīs labu, tāpēc dodies tām pretī nevis bēdz no tām.

Jaunava

Neiznieko laiku, prasot citiem cilvēkiem viedokli par to, ko tu grasies darīt. Vienkārši ķeries klāt un sāc darīt, un ļauj kauliņiem krist, kur tiem labpatīkas. Protams, vienmēr būs kritiķi, bet tev viņos obligāti nav jāklausās. Šoreiz tas pat nebūtu ieteicams.

Svari

Tu šodien satiksi gandrīz ar visiem gan personīgajā, gan profesionālajā līmenī. Šodienas saikne starp tavu valdnieku Veneru un Jupiteru iedrošinās tevi redzēt to labāko cilvēkos – visos cilvēkos, ne tikai tajos, kuri tev patīk.

Skorpions

Velti pūles, lai šodien sasietu vaļīgos galus, jo drīz būs jauni izaicinājumi, ar kuriem jātiek galā, un veci plāni un projekti tikai traucēs. Vai nu pabeidz tos ātri, vai aizmirsti pavisam.

Strēlnieks

Tev nav nepieciešama atļauja, lai šodien izklaidētos. Ja dzīve pēdējā laikā ir bijusi mazliet garlaicīga, tad par katru cenu padari to aizraujošāku. Bez šaubām, daži cilvēki tev atgādinās, ka šis ir nopietns laiks, bet smieklus tas padara tikai vērtīgākus.

Mežāzis

Ja tev ir kaut kas sakāms, pārliecinies, ka pasaki to skaļi un skaidri. Neuztraucies, ka savu domu izpaušana varētu iedragāt tavas karjeras perspektīvas – šo risku ir vērts uzņemties, un patiesībā tas varētu novest pie pretēja efekta. Cilvēki novērtēs tavu godīgumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jā, tu vari pārvēst savus sapņus par realitāti – viss, kas tev ir jādara, ir jātic pašam sev. Līdz ar Urāna, tava valdnieka, apvienošanos ar vērtību planētu Veneru, tev ir tikai jāizdibina pašam savas vēlmes, un tās piepildīsies.

Zivis

Ja tev nepatīk tas, kā apkārtējie dara lietas, tev par to ir jāizsakās, it īpaši, ja tu baidies, ka viņu kļūdas tev varētu dārgi izmaksāt. Un ja viņi neklausās? Tad varbūt ir pienācis laiks teikt ardievas!

LA.lv