Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.novembrim. Esi labsirdīgs, bet nekļūsti naivs! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Ja tu esi 3. novembrī dzimis Skorpions, ļoti iespējams, tu esi labdabīgs un praktisks cilvēks, kuru ikkatrā lietā un pasākumā interesē rezultāts. Turklāt svarīgi ir arī tas, lai šis darbs sagādātu ne vien materiālu labumu, bet arī barību prātam un prieku dvēselei. Zvaigžņu novēlējums tev nākamajā gadā pēc dzimšanas dienas – paliec tikpat labsirdīgs, nekļūstot naivs, jo ne vienmēr visi solījumi ir uzticēšanās un tavas uzmanības vērti!

Auns

Veiksmīgs rīta cēliens, kad Auniem izdosies sapratne no pusvārda. Lielisks laiks pārrunām, kopdarbiem, pabeigt reiz sen senos laikos un pavisam nesen iesāktos darbus. Tiksi vairāk pamanīts un ievērots. Izmanto iespējas, lai parādītu sevi labā veidolā. Brīvdienās iespējama malduguns starptautiskās krāsās. Ko tas nozīmē? Tad jau manīsi!

Vērsis

Vēršiem būs ķēriens biznesa lietās, īpaši, ja iecerēti kopdarbi ar partneri un publiski pasākumi. Piemērots laiks starptautiskai sadarbībai. Daži Vērši lems par labu savu svešvalodu uzlabošanai. Nedēļas nogalē iesakāms nepirkt kaķi maisā un nebūt lētticīgam. Svētdien apciemo draugus un baudi dzīvi nesteidzoties.

Dvīņi

Labvēlīga diena, kad gaidāma lieliska sapratne ar uzņēmīgiem un aktīviem cilvēkiem. Daži Dvīņi spēku atradīs sportiskās aktivitātēs un sparīgā mājas remontēšanā. Sākot no piektdienas, nozīmīgu lomu dzīvē iegūs partnerattiecības. Nedēļas nogalē vairāk spriedzes var radīt darba jautājumi. Ja jāstrādā, nezaudē modrību.

Vēzis

Būs Vēži, kuriem vajadzēs pietaupīt enerģiju un dzīvot rāmi. Piektdiena šoreiz gaidāma kā apceres diena, lai pārvērtētu vērtības. Tāpat svarīgi saglabāt labas attiecības ar tiem, kuri domā savādāk. Piektdien un sestdien ne vienam vien Vēzim būs tēriņu dienas. Esi uzmanīgāks ceļā, kas ir slidens.

Lauva

Kaut enerģijas būs mazāk, Lauvas būs atspērušās darba lietām, kas izdosies viegli. Veiksmīgs laiks būt aktīvākam kā parasti, raiti izdosies braucieni un auto lietas. Sākot no piektdienas, daudzas Lauvas dzīvē ļausies vairāk spēlei. Zvaigznes iesaka sekot saviem tēriņiem. Brīvdienās lielisks laiks izbraucieniem ar auto.

Jaunava

Jaunavas alks būt aktīvākas, būt pirmajās rindās. Īstais laiks kaldināt sporta plānus un nospraust jaunus darba mērķus. Dienas vidus paies radošākā noskaņā. Pavadi vairāk laika kopā ar bērniem. Piektdien un sestdien ne visiem būs tik vienkārši saprasties ģimenes laulības dzīvē. Treniņš kompromisa mākslai.

Svari

Rosīgs rīta cēliens Svariem, kuri strādā aizkulisēs un vienatnē, dzims jaunas, dziļas domas. Nesteidzies un ieklausies sevī. Piektdien daudzi Svari labprātāk vairāk laika pavadīs mājās, kopā ar tuviniekiem. Labs laiks tradīciju kopšanai un jaunu iedibināšanai.

Skorpions

Veiksmīgs laiks pārrunām un publiskām runām. Iesakāms darbā rosināt jaunas idejas. Zvaigznes būs vēlīgas savas finansiālās nākotnes plānošanai. Rosīgāki būs Skorpioni, kuriem ceļojumi un mācīšanās kāre ir baltmaizes vietā. Atturies no jaunas tehnikas, telefona iegādes.

Strēlnieks

Šodien iesakāma nesteidzība. Nekas nevar būt svarīgāks par taviem personiskiem mērķiem. Laiks atkal pārvērtēt savu vēlmju sarakstu. Mazliet vēlāk daudziem Strēlniekiem sāksies aktīvāks komunikācijas laiks – galvenais nesajaukt telefona numurus un adresātus. Brīvdienās sapratne ar ģimeni un dzīvesbiedru būs māksla.

Mežāzis

Dienas sākums kā radīts, lai vairāk rūpes veltītu mājas dzīvei. Mājinieki būs priecīgi par Mežāžu praktisko gādību un zelta rokām. Labvēlīgs laiks gaidāms arī studentiem, kad raiti izdosies rakstu darbi. Uzticies vairāk savai intuīcijai, gādā, lai laba pašsajūta un veselība. Brīvdienās lielās domas būs vienatnē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labvēlīga diena, kad vairākums Ūdensvīru būs bagāti ar jaunām idejām. Lielisks laiks darba pārrunām, ceļojumiem, kontaktu uzturēšanai. Vakara stundās nepieciešams vairāk parūpēties par savu veselību, iztikt bez pārslodzes un it visā ievērot mērenību. Brīvdienās pievērs lielāku vērību bērniem, krustbērniem.

Zivis

Vairākuma Zivju gaidāma aktīva un veiksmīga diena. Labs laiks biznesa iecerēm, aktīvākam dzīvesveidam un partnerattiecībām. Vakara pusē zīmīgāks laiks būs draudzīgām attiecībām. Zivis vairāk tiks pie runāšanas, īpaši, ja darbs saistīts ar uzstāšanos, izglītību un tūrismu. Brīvdienās sargi sevi no liekiem strīdiem laulības dzīvē.

LA.lv