Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.septembrim. Dzīve ir tāda, kādu pats izveido! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Ir nepieciešama disciplinētāka pieeja, ja nopietni vēlies īstenot savus sapņus. Izveido sev grafiku un seko tam katru dienu. Nepadari to pārāk grūtu, bet arī ne pārāk vieglu. Ja tu tieksies un centīsies, tad uzplauksi un ziedēsi – tāds ir zvaigžņu vēstījums.

VEIKSMES HOROSKOPS SEPTEMBRIM

Auns

Tiec galā ar saviem rutīnas uzdevumiem, cik ātri vien vari, jo ir atnākušas daudz interesantākas lietas, kurām tērēt savu laiku un enerģiju. Citi var teikt, ka tu pārāk daudz kam ļauj paslīdēt garām, bet dzīve ir tāda, kādu tu to izveido – padari to jautru.

RUDENS HOROSKOPS VISĀM ZODIAKA ZĪMĒM

Vērsis

Līdz šim tev jau vajadzētu būt skaidrai domai, ko tu ceri sasniegt un tāpēc, ka tavā galvā vairs nav šaubu, tu beidzot varēsi rīkoties izlēmīgi un pārliecinoši. Izdabā un palīdzi arī citiem, ja rodas tāda izdevība.

Dvīņi

Tev dzīve šobrīd arī var būt laba, bet tavam partnerim vai mīļotajam ir pienācis grūts laiks. Pārtrauc iesākto un atvēli nedaudz laika, lai piedāvātu draudzīgu padomu vai izpalīdzīgu roku. Tava laipnība tiks augstu novērtēta.

Vēzis

Šīs nedēļas kosmiskā ietekme savedīs tevi kopā ar plašāku cilvēku loku nekā parasti, un būs bezgalīgi daudz iespēju parādīt viņiem savu viedokli un nostāju par lietām, kuras tev liekas svarīgas. Tikai centies nebūt pārāk uzbāzīgs, lai neatbaidītu.

Lauva

Izvēle, kuras priekšā esi nonācis, ir vienkārša: vai tu ieklausies savā sirdsapziņā vai arī tu ļauj alkatībai būt tavam valdniekam? Tu, protams, zini, kas tev ir jādara, bet tavas sirdsapziņas klusā balss nepadara uzdevumu daudz vieglāku.

Jaunava

Turpmākajās pāris dienās būs sakāpināta attiecību spriedze, bet labā ziņa ir tāda, ka ilgtermiņā tas neko daudz nemainīs. Tas, kas pametīs tavu dzīvi šonedēļ, ir kaut kas tāds, kas tev vairāk nav nepieciešams, tāpēc lieki neatskaties, viss iet uz augšu.

Svari

Tev ir jālaiž vaļā jūtas un ieradumi, kuri pieder pagātnei. Tu alksti pēc līdzsvara un stabilitātes, bet tieši pretēji, tu to atradīsi tikai tad, kad beigsi to tik izmisīgi meklēt. Ir arī dažas lietas, kuras tev vairāk nav nepieciešamas – atbrīvojies no tām.

Skorpions

Ja tu izlem vēl vairāk iesaistīties kaut kāda veida kustībā ar noteiktu mērķi, tev ir jādodas līdz galam – nedrīkst neko atstāt pusceļā. Nopietnas lietas pieprasa nopietnu attieksmi – un kur nu vēl nopietnāka zīme par Skorpionu!

Strēlnieks

Koncentrējies uz lietām, kuras izceļ tavas stiprās puses nevis vājās vietas. Neviens negaida no tevis, lai tu būtu ideāls, bet, ja tu sekosi saviem instinktiem un būsi patiess pret savu dabu, tu nonāksi tuvāk tam nekā lielākā daļa cilvēku. Tas ir iemesls nepadoties un lepoties ar sevi!

Mežāzis

Tavā dzīvē notiek tik daudz pārmaiņu! Lielākā daļa no tām ir labas, tāpēc necenties tām pretoties. Ir laiki, kad tu vienkārši nevari nepareizi spert ne soli, pat ja tu centies, un, šķiet, ka šis ir viens no tiem. Lai tas tevi motivē doties vēl tālāk!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev ir jābūt godīgam visās savās darīšanās gan darbā, gan biznesā un it īpaši tas attiecas uz tavu privāto dzīvi. Ja citi jutīs, ka var tev uzticēties, viņi atvērsies tā, ka tas nesīs tikai labumu. Tu nevari zaudēt, ja pieturies pie godīguma politikas.

Zivis

Daudzi no lēmumiem, kurus tu pieņem dzīvē, ir balstīti uz intuīciju nevis veselo saprātu, un tas ir labi, jo šķiet, ka tev tas labi padodas. Tomēr dažreiz ir nepieciešams būt stingri loģiskam, un šis ir tas brīdis. Tev ir jāizmanto sava galva!

LA.lv