Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30.augustam. Mākonim reizēm ir pat zelta maliņa! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tavas emocijas šobrīd var būt izkliedētas visos virzienos, bet neuztraucies par to, jo tu atradīsi kaut ko, kas atnesīs mieru tavai sirdij un saprašanu tavai dvēselei. Mākonim vienmēr ir sudraba maliņa – un dažreiz arī zelta!

Auns

Var izskatīties, ka kāds izmanto tavu labo dabu, bet vai varētu būt, ka pārspīlē? Pat ja citi nav bijuši pilnībā godīgi, vai tas ir nodarījis reālu kaitējumu? Tu vari kļūt kašķīgs par to, ja vēlies, bet tas tiešām nav to pūļu vērts.

Vērsis

Turpmākā diennakts paies drudžainā tempā, lai neteiktu vairāk. Ja attopies, ka skrien uz visām debess pusēm un neko kārtīgi nepaveic, varbūt tev to vajadzētu uztvert kā zīmi, ka esi zaudējis kontroli pār situāciju. Nedaudz piebremzē.

Dvīņi

Esi uzmanīgs, ka šodien nenokod vairāk nekā vari sakošļāt, it īpaši, ja centies atstāt iespaidu uz svarīgiem cilvēkiem. Vislabākais veids, kā viņus ietekmēt, ir vienkārši būt pašam. Ja tev ir visas nepieciešamās iemaņas – un tev tās ir – viņi to ievēros.

Vēzis

Šī tev varētu būt veiksmīga diena, it īpaši, ja esi gatavs pārvarēt savu piesardzīgo dabu un uzņemties kaut kāda veida risku. Neļauj nevienam apgalvot, ka kaut kas nav iespējams: tur, kur ir pietiekami liela griba, vienmēr ir arī veids, kā sasniegt mērķi.

Lauva

Ja tu radīsi iespaidu, ka esi nobažījies par saviem panākumiem, tu varētu piesaistīt uzmanību no tiem, kuri zina, kā jāizmanto tava alkatība. Tāpat uzmanies, lai tavs ego tevi neaizved nepareizajā virzienā. Dažreiz tu vari būt pārāk pārliecināts par sevi.

Jaunava

Mīļotie šodien nedaudz pārāk emocionāli izteiksies par tavu gaumi, bet, ja tu vēlies mieru, tev nāksies viņiem palīdzēt tikt galā ar problēmām. Tam nevajadzētu būt pārāk grūti: tavs analītiskais prāts ātri vien atradīsi optimālāko risinājumu.

Svari

Tev nevienam nav jāizskaidro savi motīvi vai rīcība. Ja kāds pieprasa, lai informē viņu par to, ko dari, vienkārši pasaki, lai nelien citu darīšanās. Atmosfēra var uz brīdi būt saspringta, bet viņi saņems vēstījumu.

Skorpions

Jo vairāk citi apgalvos, ka kaut kas nav iespējams, jo vairāk tu būsi apņēmies pierādīt, ka viņi kļūdās. Tikai esi uzmanīgs un neuzņemies neko tādu, kas ir pāri pat tavām iespaidīgajām spējām, lai iznākums būtu veiksmīgs.

Strēlnieks

Ja tu ļausi šodien emocijām ņemt virsroku, tu to vēlāk, visticamāk, nožēlosi. Tomēr, lai arī uzskati, ka kaut kas ir ļoti slikts un droši vien tā arī ir – tiešām nav vērts par to dusmoties un uztraukties. Vienkārši ej savu ceļu.

Mežāzis

Jebkurš, kurs sagaida, ka tu šodien paliksi uz vietas, būs vīlies. Tu steigsies visos virzienos, iespējams, bez nojausmas, kur tev vajadzētu doties vai ko tev vajadzētu darīt. Bet, ja vien tas tev sagādā prieku, viss ir kārtībā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien atmosfēra būs mazliet saspringta, un tas varētu radīt problēmas, ja tu esi no tiem cilvēkiem, kuri atvieglo spriedzi ar naudas tērēšanu. Pārliecinies, ka paturi visus čekus – tu jau rītdien, visticamāk, vēlēsies atgriezt savus dārgākos pirkumus!

Zivis

Tev šodien var nākties reaģēt uz vairākām nelielām krīzēm. Ar laiku tu sapratīsi, ka lielākā daļa no tām ir tevis paša radītas, bet vai to atskārtīsi pirms būsi izniekojis veselu dienu un daudz enerģijas?

LA.lv