Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30.janvārim. Esi iecietīgs pret citādi domājošajiem!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākā gada laikā daudzas lietas nāks viegli, bet vienu konkrētu lietu tev būs grūti atrast un uz to tev vajadzētu koncentrēties. Pirms vēl pats to būsi pamanījis, būsi izkopis jaunas un noderīgas prasmes.

Auns

Esi iecietīgs pret cilvēkiem, kuru viedokļiem un skatījumam nepiekrīti. Tev šodien nāksies tikt galā ar plašu cilvēku loku, un tev tas izdosies labāk, ja personīgās jūtas noliksi malā.

Vērsis

Pēdējo nedēļu laikā tu esi bijis mazliet vieglprātīgs ar savu naudu, un tagad būtu piemērots laiks atturēties, ideālā gadījumā – atrast jaunu ienākumu avotu. Negaidi, kamēr tu esi spiests rīkoties – rīkojies tagad.

Dvīņi

Turpmāko divu diennakšu laikā tev ieteicams neveidot jaunus plānus. Un arī uzreiz pārāk neuzticēties citu cilvēku plāniem un solījumiem. Saskaņā ar planētām, draugi un kolēģi teiks jebko, lai atstātu iespaidu uz tevi.

Vēzis

Venera, atrodoties tavā sabiedrotajā ūdens elementa zīmē Zivī, satikšanu ar cilvēkiem padarīs daudz vienkāršāku, pat ar tiem, kuri tev kaut kādu iemeslu dēļ nepatīk. Pat ja tev ar kādu radīsies domstarpības, tās ātri atrisināsies un atkal būsiet draugi.

Lauva

Ja tu turpmāko divu dienu laikā sevi piespiedīsi virzīties uz priekšu, tu radīsi inerci, kura tevi iznesīs cauri visai nedēļai. Kā Lauvam tev piemīt liela drosme un pašpārliecinātība, tāpēc nostādi savus mērķus augstu. Un tad dodies vēl augstāk.

Jaunava

Nepārcenties, atstājot labu iespaidu uz mīļotajiem, jo tavas pūles turpmākās dienas laikā, visticamāk, būs izniekotas. Viņu prātus šobrīd nodarbina daudzas lietas, tāpēc dari, kas tev darāms un paveic to labi, bet negaidi, ka tiksi slavēts.

Svari

Venera, tavs valdnieks, šodien apvienosies ar Neptūnu, tāpēc labāk būtu turēties zemu un taupīt savu enerģiju, it īpaši darba frontē. Nākamā nedēļa var būt pārbaudījumu pilna, tāpēc glabā sevi tam, kam ir nozīme.

Skorpions

Līdz ar Merkura pārvietošanos atpakaļejoši, ir mazticams, ka turpmākajās dienās viss ritēs gludi. Taču nevajag pataisīt lielu problēmu no maziem šķēršļiem un aizkavējumiem. Tu joprojām vispārēji, lai arī lēnām, virzies pareizajā virzienā.

Strēlnieks

Šobrīd viss norit tev labvēlīgi, tad kāpēc tev ir tā briesmīgā nolemtības sajūta? Lai arī kāds būu iemesls, tev patiesībā nav par ko uztraukties. Jo tu esi spējīgs tikt galā ar ikvienu dzīves izaicinājumu.

Mežāzis

Tev tiek ieteikts turpmākajās divās diennaktīs neuzņemties jaunus pienākumus. Kā arī nevajadzētu savus esošos pienākumus uztvert pārāk nopietni. Dzīvē ir svarīgākas lietas, par kurām domāt, nekā uztraukties par ikdienas pienākumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neļauj citiem cilvēkiem tevi steidzināt. Turpini virzīties uz priekšu sev ērtajā tempā, un viss, kas ir jāpaveic, tiks paveikts. Vissvarīgākais ir to paveikt pareizi. Kādam taču ir jātur augsti standarti.

Zivis

Tev dažas lietas padodas labi, bet dažas ne tik ļoti, tāpēc koncentrējies uz to pirmo un pārējam ļauj parūpēties par sevi pašam. Neviens nesagaida, ka būsi eksperts ikvienā jautājumā, tad kāpēc tu to sagaidi no sevis? Apzinies, ka kaut kāda lieta tev tik labi nepadodas.

LA.lv