Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30.jūlijam. Draugi ir liela vērtība! 16

Foto – Fotolia

Auns

Jūsu draugi spēj atbalstīt jūs grūtā brīdī un uzlabot jūsu nospiesto garastāvokli. Neaizmirstiet par viņiem, uzaiciniet ciemos. Taču atcerieties – draudzīga pasēdēšana, protams, ir ļoti laba lieta, taču nevajag aizmirst, ka rītdien jums atkal ir darbadiena.

Vērsis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ļoti veiksmīga diena, lai atklāti dotu pretsparu nelabvēļiem. Jūs ar savu aktivitāti un enerģētiku spēsiet viņus pievārēt. Veiksmīgi veidosies darba lietas. Uzlabosies savstarpēja sapratne ar kolēģiem un padotajiem. Laba diena, lai pievērstu uzmanību savam ķermenim un sāktu masāžas kursu. Lietderīgi arī nodarboties ar individuālu darbu vai iemīļotu vaļasprieku.

Dvīņi

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Pienācis laks būt atklātākam un drošāk paust savas idejas. Ļoti laba diena, lai nodarbotos ar kvalifikācijas paaugstināšanu vai apgūtu jaunas prasmes. Personīgajā dzīvē jums būs lemts iemīlēties tādā cilvēkā, kādā iemīlēties nevajag. Taču sirdij nepavēlēsi, un jums nāksies piedzīvot nelielas ciešanas.

Vēzis

Darbā šodien jums nāksies būt savaldīgākam, citādi neizvairīties no konfliktiem ar priekšniecību vai no saķeršanās ar kolēģiem. Šodien nevajag savos plānos iekļaut nevienu, pat jums tuvākos cilvēkus. Pastāv varbūtība, ka jūsu dzīvē parādīsies cilvēki, kuriem būs izšķiroša nozīme jūsu turpmākajā gājumā. Jāuzmanās, ejot pāri ielai, kā arī piesargieties no avārijām, traumām darba vietā.

Lauva

Varat svinēt savu uzvaru. Visi darbi, kas bija ieplānoti līdz nedēļas beigām, tiks paveikti. Tāpēc vakarā tam par godu iedzeriet glāzi laba šampanieša. Kā apbalvojumu par savu darbu.

Jaunava

Vairākus šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida sapņa piepildīšanās, taču pacentieties laiku reaģēt un nepalaist garām savu izdevību. Vairākas Jaunavas šodien, iespējams, satiks cilvēku, kas ietekmēs ne tikai lietišķo, bet arī personīgo dzīvi. Pacentieties šodien veltīt uzmanību saviem vecākiem un otrajai pusītei.

Svari

Svari jutīsies pilnīgā drošībā. Šī diena solās būt veiksmīga un pozitīva. Šī diena uz ilgu laiku paliks jūsu atmiņā kā skaists brīdis. Gaidiet pārsteigumu no mīļotā cilvēka.

Skorpions

Šodien Skorpioni kā nekad būs pievilcīgi pretējam dzimumam. Lieliska pašsajūta un pārliecība par sevi dod iespēju piesaistīt jums simpātiska cilvēka uzmanību.

Strēlnieks

Pacentieties šo dienu veltīt saskarsmei ar draugiem un tuviniekiem. Darbs nekur neaizbēgs. Mīļotajiem sagādājiet pārsteigumu.

Mežāžus šodien var gaidīt gan lietišķs komandējums, gan dienesta kontakti. Vairāki šīs zīmes pārstāvji lieliski pavadīs laiku ar tuviniekiem un mīļotajiem, un šīs saskarsme ilgi paliks atmiņā. Darbā gaidāmas nelielas, bet perspektīvas izmaiņas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīriem šī būs ārkārtīgi nelabvēlīga diena. Jūsu plāni un ieceres neīstenosies. Pacentieties izvairīties no nepārdomātas rīcības – tas var sarežģīt attiecības ar apkārtējiem. Ģimenē cenšaties nepāršaut pār strīpu, citādi tas var beigties ar skandālu. Šodien nelietojiet alkoholu.

Zivis
Šī ir viena no grūtākajām dienām. Iespējams, šodien jums nāksies iztērēt lielu naudu, kas saistīta ar bērnu audzināšanu un apmācību. Personīgajā dzīvē jūs gaida nepatikšanas, kas radīsies finanšu domstarpību dēļ. Pacentieties būs uzmanīgi uz ceļa, pastāv varbūtība iegūt dažāda veida traumas.

LA.lv