Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30. jūnijam. Nāksies pieņemt svarīgus lēmumus 0

Foto – Fotolia

Auns

Šodien, iespējams, izveidosies situācija, kurā gandrīz visiem šīs zīmes pārstāvjiem nāksies pieņemt svarīgus lēmumus. Pacenties ieklausīties savā intuīcijā – tas palīdzēs izvairīties no daudzām kļūdām. Ar tuvu cilvēku nevajag izrādīt nelokāmību spriedumos un impulsivitāti rīcībā, kas var izraisīt strīdus un pat šķiršanos. Ja tu atradīsi kompromisu, tad viss nokārtosies.

Vērsis

Šīs zīmes pārstāvjus gaida aktīva darba diena. Neatrisinātās problēmas visu dienu atgādinās par sevi un pamudinās tevi uz izlēmīgu rīcību. Nevajag šodien iekļaut savos plānos otro pusīti un tuvus cilvēkus, jo viņi var tos nesaprast un neatbalstīt. Dienas otrajā pusē ieteicams nodarboties ar iemīļotu lietu, lai aizmirstu visas problēmas.

Dvīņi

Laiks, lai īstenotu iecerēto. Neļauj šaubām vai slinkumam gūt virsroku. Jebkādos apstākļos saglabā pārliecību par sevi. Diena laba, lai badotos, izvēlētos pareizu diētu un nodarbotos ar fiziskajām aktivitātēm. Pievērs uzmanību zobu stāvoklim.

Vēzis

Uzvedini uz atklātu sarunu savu mīļoto cilvēku. Uzreiz kļūs vieglāk gan tev, gan viņam. Kādam ir jāsper pirmais solis.

Lauva

Šodien tev diez vai izdosies paveikt kaut ko vērtīgu. Nedod solījumus – tu tos neizpildīsi. Šodien tu sajutīsi vieglu sagurumu un galvas reibšanu. Nav ieteicams lietot alkoholiskos dzērienus un kafiju.

Jaunava

Dienas pirmajā pusē tev visur sekos veiksme. Šodien tev izdosies īstenot visus savus plānus un idejas, kas attiecas ne tikai uz darbu, bet arī uz personisko dzīvi. Organisma aizsargspējas šodien būs ievērojami paaugstinātas. Šodien ir viena no labvēlīgākajām dienām, lai pieņemtu tev pašus svarīgākos lēmumus. Nepalaid garām laimīgo iespēju!

Svari

Parādīsies iespēja nodemonstrēt savas iespējas, talantus un atstāt iespaidu uz priekšniecību. Taču ir jāatgādina, ka vajag kontrolēt katru savu soli un nedot vaļu emocijām. Romantiskas attiecības, kas šodien izveidosies, būs harmoniskas un noturīgas.

Skorpions

Šodien Skorpioniem prātā nāks ģeniālas idejas un domas. Katru domu fiksē uz papīra un analizē. Šodien tu dzirdēsi baltu patiesību. Labi apdomā savu turpmāko rīcību. Nopērc mīļotajai ziedus, viņa būs priecīga.

Strēlnieks

Strēlniekiem šī diena solās būt labvēlīga. No paša rīta gaidāmas uzslavas no priekšniecības. Vakarā romantisks noskaņojums pilnībā pārņems tevi savā gūstā.

Mežāzis

Mežāžus šodien gaida ļoti būtiska fiziskā un nervu pārslodze. Un tikt ar to galā nespēs visi šīs zīmes pārstāvji. Šodien nevajag doties ceļojumā un parakstīt svarīgus dokumentus, kā arī nav ieteicams sākt nopietnas lietišķās sarunas. Neviens no šodien sāktajiem pasākumiem neattaisnos tavas cerības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena Ūdensvīriem būs visai pretrunīga. Šodien tevi, iespējams, gaida gan vilšanās paša spēkos, gan pašpārliecinātības un emocionalitātes uzliesmojums. Jābūt ļoti uzmanīgam attiecībās ar tuvajiem cilvēkiem. Dienas otrā puse ienesīs dzīvē nedaudz spilgtākas krāsas, un tas var ietekmēt tavu pašsajūtu un emocionālo stāvokli.

Zivis

Brauciens pa amerikāņu kalniņiem tavā dzīvē drīz beigsies, un rītdien tev sāksies mierīgāks periods. Esi savaldīgs un mierīgs, ilgi vairs nav jāgaida.

 

LA.lv